Yes Optoelectronics Group Co

Yes Optoelectronics Group Co EBIT per osake

EBIT per osake yhtiöstä Yes Optoelectronics Group Co (002952.SZ) 3.11.2026 päivämäärällä on 0,06 CNY. Edellisenä vuonna EBIT per osake oli 0,08 CNY — muutos −24,45 % (matalampi).

EBIT per osake

0,06CNY

YoY

−24,45%

Viimeksi päivitetty:

EBIT per osake yhtiöstä Yes Optoelectronics Group Co on 2025 0,06 CNY. EBIT per osake yhtiöstä Yes Optoelectronics Group Co oli 2024 0,08 CNY. Se laskee −24,45% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Yes Optoelectronics Group Co EBIT per osake historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

EBIT per osake
Päivämäärä
EBIT per osake
1.1.2018
0,89 CNY
1.1.2019
0,61 CNY
1.1.2020
0,53 CNY
1.1.2021
0,32 CNY
1.1.2022
0,85 CNY
1.1.2023
0,14 CNY
1.1.2024
0,08 CNY
1.1.2025
0,06 CNY
Yes Optoelectronics Group Co EBIT per osake historia
VUOSIEBIT per osakeYoY
0,06CNY−24,45%
0,08CNY−44,36%
0,14CNY−83,35%
0,85CNY+163,54%
0,32CNY−39,61%
0,53CNY−12,97%
0,61CNY−31,36%
0,89CNY+44,41%
0,62CNY−11,08%
0,69CNY+25,45%
0,55CNY+88,35%
0,29CNY+111,69%
0,14CNY—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Yes Optoelectronics Group Co Osakeanalyysi

Mitä Yes Optoelectronics Group Co tekee? Yes Optoelectronics Group Co Ltd suunnittelee, kehittää ja myy räätälöityjä LCD-laitteita, mukaan lukien TN/STN- ja TFT-moduuleja, joita käytetään teollisessa mittalaitetekniikassa, viestintäpäätteissä, toimistojärjestelmissä, lääkinnällisessä laitteistossa, kodinkoneissa, automaationäytöissä, rahoituslaitteissa ja turvasovelluksissa. Yritys saa tuloja näiden näyttömoduulien tuotannosta ja myynnistä sekä muiden tuotteiden lisämyynnistä ja konsultointisuunnittelupalveluista. Sen pääasiakkaita ovat yritykset, jotka toimivat teollisuuden, lääketieteen, automaation ja kulutuselektroniikan aloilla kotimaassa ja kansainvälisillä markkinoilla. Yritys palvelee sekä kotimaisia että ulkomaisia markkinoita näyttöratkaisuillaan. Yrityksen tuotevalikoima keskittyy nestekidenäyttömoduuleihin, jotka on räätälöity tiettyjen teollisuudenalojen tarpeisiin, ja keskeiset sovelluskohteet kattavat teollisen mittalaitetekniikan, viestintäpäätteet ja automaationäytöt. Tulovirrat koostuvat LCD-moduulien suorasta myynnistä, täydentävistä tuotemyynneistä ja konsultointisuunnittelupalveluista. Liiketoimintamalli korostaa mukautettuja ratkaisuja teknisiin sovelluksiin useilla aloilla hyödyntäen 2 440 kokoaikaista työntekijää tuotannon ja kehitystoiminnan tukemiseksi. Yes Optoelectronics Group Co Ltd toimii erikoistuneen näyttötekniikan valmistajana ja toimittajana, kohdentaen toimintansa teollisuus- ja kulutusmarkkinoille suoramyyntikanavien kautta. Yrityksen tulot tulevat LCD-moduulien ja niihin liittyvien palvelujen myynnistä, eikä mainita muita tulonlähteitä kuin kuvattuja tuotelinjauksia ja palveluita. Se palvelee kotimaisia ja ulkomaisia markkinoita ilman tarkempia alueellisia erittelyjä tai asiakassegmenttien yksityiskohtia. Yes Optoelectronics Group Co on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Yes Optoelectronics Group Co osakkeesta

Yhtiön Yes Optoelectronics Group Co EBIT per osake on 0,06 CNY vuonna 2025.

EBIT per osake yhtiöstä Yes Optoelectronics Group Co muuttui arvosta 0,08 CNY arvoon 0,06 CNY, mikä edustaa −24,45 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää EBIT per osake Yes Optoelectronics Group Co:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

EBIT per osake mittaa operatiivisen voiton, joka on kohdistettu kullekin ulkona olevalle osakkeelle.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tuloslaskelma — Yes Optoelectronics Group Co

Kaikki tunnusluvut — Yes Optoelectronics Group Co