Varroc Engineering

Varroc Engineering Velan kasvu

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Varroc Engineering (VARROC.NS) 17.10.2026 päivämäärällä on −17,33 %. Edellisenä vuonna Velan vuosittainen kasvu oli −19,52 % — muutos −11,23 % (korkeampi).

Velan kasvu

−17,33 %

YoY

−11,23%

Viimeksi päivitetty:

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Varroc Engineering on 2026 −17,33 % . Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Varroc Engineering oli 2025 −19,52 % . Se laskee −11,23% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Varroc Engineering Velan kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velan kasvu
Päivämäärä
Velan kasvu
1.1.2019
103,44 INR
1.1.2020
74,44 INR
1.1.2021
−13,17 INR
1.1.2022
−56,01 INR
1.1.2023
11,13 INR
1.1.2024
−23,05 INR
1.1.2025
−19,52 INR
1.1.2026
−17,33 INR
Varroc Engineering Velan kasvu historia
VUOSIVelan kasvuYoY
−17,33 %−11,23%
−19,52 %−15,33%
−23,05 %−307,07%
11,13 %−119,88%
−56,01 %+325,25%
−13,17 %−117,69%
74,44 %−28,04%
103,44 %−598,40%
−20,75 %+280,68%
−5,45 %+76,71%
−3,09 %−106,10%
50,55 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Varroc Engineering Osakeanalyysi

Mitä Varroc Engineering tekee? Varroc Engineering Ltd., headquartered in Aurangabad, Maharashtra, operates in the Consumer Discretionary sector within the Auto Components industry. The company manufactures and supplies exterior lighting systems, plastic and polymer components, electrical-electronics parts, and precision metallic components to global OEMs for passenger cars, commercial vehicles, two-wheelers, three-wheelers, and off-highway vehicles. With 3,669 employees, it functions through two segments: Automotive and Others, serving automotive and industrial markets worldwide. Varroc Engineering on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Varroc Engineering osakkeesta

Yhtiön Varroc Engineering Velan vuosittainen kasvu on −17,33 % vuonna 2026.

Eurpoolissa voit löytää Velan vuosittainen kasvu Varroc Engineering:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Velan kasvu mittaa kokonaisvelan prosentuaalista muutosta. Nouseva velan kasvu pitäisi verrata tuottojen ja tulosten kasvuun kestävyyden arvioimiseksi.

Arvioidakseen Velan vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Velan vuosittainen kasvu:lle.

Velan vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Velan vuosittainen kasvu:n Varroc Engineering historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Varroc Engineering

Kaikki tunnusluvut — Varroc Engineering