Varroc Engineering

Varroc Engineering Maksetut osingot

Maksetut osingot yhteensä yhtiöstä Varroc Engineering (VARROC.NS) 3.11.2026 päivämäärällä on −152,79 M INR. Edellisenä vuonna Maksetut osingot yhteensä oli −47,05 M INR — muutos 224,74 % (matalampi).

Maksetut osingot

−152,79 MINR

YoY

224,74%

Viimeksi päivitetty:

Maksetut osingot yhteensä yhtiöstä Varroc Engineering on 2026 −152,79 M INR. Maksetut osingot yhteensä yhtiöstä Varroc Engineering oli 2025 −47,05 M INR. Se laskee 224,74% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Varroc Engineering Maksetut osingot historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Maksetut osingot
Päivämäärä
Maksetut osingot
1.1.2018
−74,08 M INR
1.1.2019
−8,39 M INR
1.1.2020
−1,15 Mrd. INR
1.1.2021
−58,80 M INR
1.1.2022
−58,80 M INR
1.1.2023
0,00 INR
1.1.2024
−47,05 M INR
1.1.2026
−152,79 M INR
Varroc Engineering Maksetut osingot historia
VUOSIMaksetut osingotYoY
−152,79 MINR+224,74%
−47,05 MINR—
0,00INR−100,00%
−58,80 MINR0,00%
−58,80 MINR−94,89%
−1,15 Mrd.INR+13 622,77%
−8,39 MINR−88,67%
−74,08 MINR+61,39%
−45,90 MINR+10,05%
−41,71 MINR+13,53%
−36,74 MINR+442,69%
−6,77 MINR—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Varroc Engineering Osakeanalyysi

Mitä Varroc Engineering tekee? Varroc Engineering Ltd. tuottaa tuloja valmistamalla ja toimittamalla autoteollisuuden komponentteja, joita myydään globaaleille alkuperäisvarustelijoille (OEM). Yrityksen Autoteollisuus-segmentti keskittyy ulkovalojärjestelmiin, muovi- ja polymeerikomponentteihin, sähkö- ja elektroniikkaosiihin sekä tarkkuusmetalliosiin henkilöautojen, raskaiden ajoneuvojen, moottoripyörien, kolmipyörien ja off-road-ajoneuvojen varusteiksi. Sen Muut-segmentti tarjoaa valukomponentteja maastokäyttöön tarkoitettuihin ajoneuvoihin sekä osia kaivos- ja öljynporausalan teollisuudelle. Tuotteet myydään suoraan OEM-asiakkaille, ja Varroc Polymersin sekä Durovalvesin kaltaiset tytäryhtiöt tukevat toimintaa. Yrityksen tulovirtoihin kuuluvat autoteollisuuden osat moottoripyörille, kolmipyörille ja nelipyörille sekä insinööripalvelut. Team Conceptsin ja CarIQ Technologiesin kaltaiset tytäryhtiöt edistävät tuotekehitystä ja teknologiaratkaisuja. Yritys toimii kahden pääsegmentin, Autoteollisuuden ja Muiden, kautta palvellen monipuolisia ajoneuvotyyppejä ja teollisuudenaloja mainitsematta nimenomaan asiakasnimiä tai taloudellisia lukuja. Varroc Engineering Ltd. hyödyntää tytäryhtiöitä parantaakseen tuotevalikoimaansa, mukaan lukien kansainvälisiä toimintoja varten perustettu Varroc European Holding B.V. Liiketoimintamalli perustuu suoramyyntiin OEM-asiakkaille useilla ajoneuvosegmenteillä, eikä kuvauksessa ole lisätietoja hinnoittelusta tai markkinaosuudesta. Varroc Engineering on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Varroc Engineering osakkeesta

Yhtiön Varroc Engineering Maksetut osingot yhteensä on −152,79 M INR vuonna 2026.

Maksetut osingot yhteensä yhtiöstä Varroc Engineering muuttui arvosta −47,05 M INR arvoon −152,79 M INR, mikä edustaa 224,74 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Maksetut osingot yhteensä Varroc Engineering:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Maksetut osingot yhteensä edustavat kauden aikana osakkeenomistajille jaettua käteistä. Se heijastaa yrityksen sitoutumista arvon palauttamiseen osakkeenomistajille.

Maksetut osingot yhteensä:n INR on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Maksetut osingot yhteensä:n Varroc Engineering historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kassavirta — Varroc Engineering

Kaikki tunnusluvut — Varroc Engineering