Sanan Optoelectronics Co

Sanan Optoelectronics Co Verokulut

Tuloverokulut yhtiöstä Sanan Optoelectronics Co (600703.SS) 6.11.2026 päivämäärällä on 132,10 M CNY. Edellisenä vuonna Tuloverokulut oli 102,00 M CNY — muutos 29,51 % (korkeampi).

Verokulut

132,10 MCNY

YoY

29,51%

Viimeksi päivitetty:

Tuloverokulut yhtiöstä Sanan Optoelectronics Co on 2025 132,10 M CNY. Tuloverokulut yhtiöstä Sanan Optoelectronics Co oli 2024 102,00 M CNY. Se laskee 29,51% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Sanan Optoelectronics Co Verokulut historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Verokulut
Päivämäärä
Verokulut
1.1.2018
417,66 M CNY
1.1.2019
292,25 M CNY
1.1.2020
144,35 M CNY
1.1.2021
352,64 M CNY
1.1.2022
169,12 M CNY
1.1.2023
108,05 M CNY
1.1.2024
102,00 M CNY
1.1.2025
132,10 M CNY
Sanan Optoelectronics Co Verokulut historia
VUOSIVerokulutYoY
132,10 MCNY+29,51%
102,00 MCNY−5,60%
108,05 MCNY−36,11%
169,12 MCNY−52,04%
352,64 MCNY+144,29%
144,35 MCNY−50,61%
292,25 MCNY−30,03%
417,66 MCNY−39,50%
690,38 MCNY+53,40%
450,07 MCNY+27,50%
352,99 MCNY+10,97%
318,11 MCNY—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Sanan Optoelectronics Co Osakeanalyysi

Mitä Sanan Optoelectronics Co tekee? Sanan Optoelectronics Co Ltd tuottaa tulosta puolijohdetuotteiden, kuten matkapuhelimiin ja laitteisiin tarkoitettujen radiotaajuisten (RF) sirujen, matkapuhelin tukiasemiin tarkoitettujen RF-sirujen sekä virtamuunninsirujen, valmistuksen ja myynnin kautta. Yritys kehittää myös ja myy puolijohdemateriaaleja kohdistaen toimintansa sekä kotimaisiin että ulkomaisiin markkinoihin. Sen ensisijaisia asiakkaita ovat matkalaitteiden ja telekommunikaatioinfrastruktuurin valmistajat, jotka tarvitsevat tuotteisiinsa erikoistuneita puolijohdekomponentteja. Yrityksen tuotevalikoima keskittyy korkeaan kysyntään mobileissa viestintä- ja virranhallintasovelluksissa. Yrityksen puolijohdemateriaaliliiketoiminta tukee edistyneiden elektronisten komponenttien kehittämistä ja on merkittävä tulonlähde sen sirutehdasliiketoiminnan rinnalla. Tarjoamalla integroituja ratkaisuja RF-viestintään ja virtamuunnokseen Sanan Optoelectronics vastaa globaalien elektroniikkavalmistajien tarpeisiin. Kotimaanmarkkina muodostaa merkittävän osan sen liikevaihdosta, kun taas ulkomaiset markkinat vahvistavat sen kansainvälistä tulopohjaa. Sanan Optoelectronicsin liiketoimintamalli korostaa pystysuoraa integraatiota puolijohdesupply-ketjussa yhdistämällä sirujen suunnittelun, valmistuksen ja materiaalikehityksen yhden yhteisön alle. Tämä lähestymistapa mahdollistaa yritykselle kattavien ratkaisujen tarjoamisen asiakkaille, jotka etsivät luotettavia puolijohdekomponentteja mobiili- ja telekommunikaatiosovelluksiin. Yrityksen fokus RF- ja virtamuunnosteknologioissa sijoittaa sen toimittajaksi kriittisten komponenttien toimituksessa nykyaikaisissa viestintäjärjestelmissä. Sanan Optoelectronics Co on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Sanan Optoelectronics Co osakkeesta

Yhtiön Sanan Optoelectronics Co Tuloverokulut on 132,10 M CNY vuonna 2025.

Tuloverokulut yhtiöstä Sanan Optoelectronics Co muuttui arvosta 102,00 M CNY arvoon 132,10 M CNY, mikä edustaa 29,51 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Tuloverokulut Sanan Optoelectronics Co:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Verokulut edustavat maksettavaksi erääntyneitä kokonaistuloveroja. Ne heijastavat yrityksen verovelvoitteita ja efektiivistä verokantaa.

Tuloverokulut:n CNY on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Tuloverokulut:n Sanan Optoelectronics Co historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tuloslaskelma — Sanan Optoelectronics Co

Kaikki tunnusluvut — Sanan Optoelectronics Co