Paz Corp

Paz Corp Velan kasvu

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Paz Corp (PAZ.SN) 4.11.2026 päivämäärällä on −68,78 %. Edellisenä vuonna Velan vuosittainen kasvu oli 12,68 % — muutos −642,52 % (matalampi).

Velan kasvu

−68,78 %

YoY

−642,52%

Viimeksi päivitetty:

Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Paz Corp on 2025 −68,78 % . Velan vuosittainen kasvu yhtiöstä Paz Corp oli 2024 12,68 % . Se laskee −642,52% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Paz Corp Velan kasvu historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velan kasvu
Päivämäärä
Velan kasvu
1.1.2018
2,58 CLP
1.1.2019
34,76 CLP
1.1.2020
19,50 CLP
1.1.2021
3,09 CLP
1.1.2022
6,73 CLP
1.1.2023
11,19 CLP
1.1.2024
12,68 CLP
1.1.2025
−68,78 CLP
Paz Corp Velan kasvu historia
VUOSIVelan kasvuYoY
−68,78 %−642,52%
12,68 %+13,33%
11,19 %+66,25%
6,73 %+117,63%
3,09 %−84,15%
19,50 %−43,89%
34,76 %+1 245,50%
2,58 %−46,95%
4,87 %−80,11%
24,49 %+59,16%
15,39 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Paz Corp Osakeanalyysi

Mitä Paz Corp tekee? Paz Corp SA kehittää ja vuokraa kiinteistöjä, tarjoamalla asuin- ja liiketoimintakiinteistöjä, kuten taloja, asuntoja ja toimistoja. Yritys hallinnoi arkkitehtisuunnittelua, rakentamista ja kiinteistöprojektien valvontaa sekä ostaa, hallinnoi, myy ja vuokraa kiinteistöjä. Tytäryhtiönsä Remaq:n kautta Paz Corp SA tarjoaa koneiden vuokrauspalveluja. Yrityksen tuotealueet käsittävät asuin- ja liiketoimintakiinteistöt, kun taas Remaq keskittyy koneiden vuokraamiseen yrityskäyttöön. Paz Corp SA:n ensisijaisia asiakkaita ovat yksilöt ja yritykset, jotka hakevat asuin- tai liiketoimintakiinteistöjä, sekä yritykset, jotka tarvitsevat kalustoa toimintaansa varten. Yrityksen tytäryhtiöt, mukaan lukien Inversiones Paz Chile SpA, Inversiones Paz Internacional SpA ja Inversiones Paz Servicios SpA, tukevat sen toimintaa Grupo Paz Corp -konsernin puitteissa. Nämä yksiköt hoitavat erilaisia kiinteistöinvestointeihin ja palveluihin liittyviä tehtäviä, laajentaen yrityksen markkina-aluetta. Yritys saa tuloja kiinteistöjen vuokrauksesta, myynnistä ja hallinnointipalkkioista asuin- ja liiketoimintakiinteistöissä. Koneiden vuokraus Remaq:n kautta tuo lisätuloja kohdennettuna yrityksille, jotka tarvitsevat kalustoa. Grupo Paz Corp -yksiköt mahdollistavat monipuolisen toiminnan, varmistaen vakaa tulovirrat useilla eri segmenteillä. Paz Corp on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Paz Corp osakkeesta

Yhtiön Paz Corp Velan vuosittainen kasvu on −68,78 % vuonna 2025.

Eurpoolissa voit löytää Velan vuosittainen kasvu Paz Corp:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Velan kasvu mittaa kokonaisvelan prosentuaalista muutosta. Nouseva velan kasvu pitäisi verrata tuottojen ja tulosten kasvuun kestävyyden arvioimiseksi.

Arvioidakseen Velan vuosittainen kasvu:n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Velan vuosittainen kasvu:lle.

Velan vuosittainen kasvu:n on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Velan vuosittainen kasvu:n Paz Corp historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kasvu — Paz Corp

Kaikki tunnusluvut — Paz Corp