HNA Technology Co

HNA Technology Co Varastot

Varastot yhtiöstä HNA Technology Co (600751.SS) 5.11.2026 päivämäärällä on 182,37 M CNY. Edellisenä vuonna Varastot oli 167,86 M CNY — muutos 8,64 % (korkeampi).

Varastot

182,37 MCNY

YoY

8,64%

Viimeksi päivitetty:

Varastot yhtiöstä HNA Technology Co on 2025 182,37 M CNY. Varastot yhtiöstä HNA Technology Co oli 2024 167,86 M CNY. Se laskee 8,64% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

HNA Technology Co Varastot historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Varastot
Päivämäärä
Varastot
1.1.2018
29,97 Mrd. CNY
1.1.2019
28,20 Mrd. CNY
1.1.2020
29,09 Mrd. CNY
1.1.2021
15,53 M CNY
1.1.2022
39,44 M CNY
1.1.2023
130,70 M CNY
1.1.2024
167,86 M CNY
1.1.2025
182,37 M CNY
HNA Technology Co Varastot historia
VUOSIVarastotYoY
182,37 MCNY+8,64%
167,86 MCNY+28,43%
130,70 MCNY+231,43%
39,44 MCNY+153,94%
15,53 MCNY−99,95%
29,09 Mrd.CNY+3,16%
28,20 Mrd.CNY−5,91%
29,97 Mrd.CNY+3,11%
29,07 Mrd.CNY+7,95%
26,93 Mrd.CNY+613 608,17%
4,39 MCNY−38,55%
7,14 MCNY—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

HNA Technology Co Osakeanalyysi

Mitä HNA Technology Co tekee? HNA Technology Co. Ltd. tuottaa liikevaihtoa kahden ensisijaisen liiketoimintasegmentin kautta. Elektronisten tuotteiden myyntisegmentti myy elektroniikkaa, tietotekniikkatuotteita ja niihin liittyviä tuotteita. Laivaus- ja kaupankäynnin segmentti tarjoaa kansainvälisiä ja kotimaan konttiliikennepalveluja, mukaan lukien linjarahtilaivaliikenteen reitit Yingkouhun, Qingdaohon, Rizhaohon ja Longkouhun, Quanzhou ja Shantou toimivat tukisatamina. Lisäksi tämä segmentti tarjoaa alusten vuokrausta, laivausvälitystä ja työvoiman sijoittelupalveluita. Yritys työllistää 67 kokopäiväistä työntekijää näiden toimintojen tukemiseen. Yrityksen elektronisten tuotteiden myynti kohdistuu yrityksiin, jotka tarvitsevat IT-ratkaisuja, kun taas laivaussementti palvelee asiakkaita, jotka tarvitsevat konttiliikennettä sekä kotimaan että kansainvälisten reittien välillä. Quanzhou ja Shantou toimivat keskeisinä tukisatamina laivaustoiminnoille, helpottaen kauppaa Kiinan suurimpiin satamiin. Yrityksen palvelut on räätälöity vastaamaan eri alojen logistiikka- ja tuotteenjakelutarpeita. HNA Technologyn tulonlähteet sisältävät elektroniikka- ja IT-tuotteiden myynnin sekä laivaus- ja kauppapalvelut. Yrityksen keskittyminen konttiliikenteeseen ja siihen liittyviin palveluihin sijoittaa sen merilogistiikan sektoriin, palvellen sekä kotimaan että kansainvälisiä markkinoita vakiintuneiden kauppareittien kautta. HNA Technology Co on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset HNA Technology Co osakkeesta

Yhtiön HNA Technology Co Varastot on 182,37 M CNY vuonna 2025.

Varastot yhtiöstä HNA Technology Co muuttui arvosta 167,86 M CNY arvoon 182,37 M CNY, mikä edustaa 8,64 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Varastot HNA Technology Co:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Varastot sisältävät raaka-aineet, keskeneräiset tuotteet ja valmiit tuotteet. Tehokas varaston hallinta on ratkaisevan tärkeää kannattavuuden kannalta.

Varastot:n CNY on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Varastot:n HNA Technology Co historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tase — HNA Technology Co

Kaikki tunnusluvut — HNA Technology Co