G1 Secure Solutions

G1 Secure Solutions EV/FCF

EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan) yhtiöstä G1 Secure Solutions (GOSS.TA) 18.10.2026 päivämäärällä on 13,92. Edellisenä vuonna EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan) oli 17,33 — muutos −19,72 % (matalampi).

EV/FCF

13,92

YoY

−19,72%

Viimeksi päivitetty:

EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan) yhtiöstä G1 Secure Solutions on 2024 13,92 . EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan) yhtiöstä G1 Secure Solutions oli 2023 17,33 . Se laskee −19,72% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

G1 Secure Solutions EV/FCF historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

EV/FCF
Päivämäärä
EV/FCF
1.1.2017
58,95 ILS
1.1.2018
25,96 ILS
1.1.2019
14,47 ILS
1.1.2020
12,88 ILS
1.1.2021
20,23 ILS
1.1.2022
19,70 ILS
1.1.2023
17,33 ILS
1.1.2024
13,92 ILS
G1 Secure Solutions EV/FCF historia
VUOSIEV/FCFYoY
13,92−19,72%
17,33−12,02%
19,70−2,62%
20,23+57,08%
12,88−10,97%
14,47−44,26%
25,96−55,97%
58,95+116,37%
27,25+12,77%
24,16—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

G1 Secure Solutions Osakeanalyysi

Mitä G1 Secure Solutions tekee? G1 Secure Solutions Ltd, based in Petah Tikva, Israel, operates in the Industrials sector within Commercial Services & Supplies. The company provides comprehensive security services including human security, electronic security, structural control, loss prevention, and safety technology. Its divisions—Technologies, Security Solutions, and Focal Points—offer integrated solutions such as fire detection, CCTV, access control, and technologically supported guard services through a national monitoring system. G1 Secure Solutions on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset G1 Secure Solutions osakkeesta

Yhtiön G1 Secure Solutions EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan) on 13,92 vuonna 2024.

EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan) yhtiöstä G1 Secure Solutions muuttui arvosta 17,33 arvoon 13,92, mikä edustaa −19,72 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan) G1 Secure Solutions:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

EV/FCF-suhde mittaa yrityksen arvoa suhteessa vapaaseen kassavirtaan. Se heijastaa yrityksen todellista kassantuottokykyä.

Arvioidakseen EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan):n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan):lle.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata EV/FCF (Yrityksen arvo suhteessa vapaaseen kassavirtaan):n G1 Secure Solutions alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Arvostus — G1 Secure Solutions

Kaikki tunnusluvut — G1 Secure Solutions