Creative Eye

Creative Eye Velka

Velkaantuneisuus yhtiöstä Creative Eye (CREATIVEYE.NS) 15.10.2026 päivämäärällä on 66,84 M INR. Edellisenä vuonna Velkaantuneisuus oli 57,49 M INR — muutos 16,27 % (korkeampi).

Velka

66,84 MINR

YoY

16,27%

Viimeksi päivitetty:

Vuonna 2026 oli Creative Eye velka 66,84 M INR, muutos 16,27% verrattuna 57,49 M INR kokonaisvelkaan edellisenä vuonna.

Creative Eye Velka historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velka
Päivämäärä
Velka
1.1.2019
53,11 M INR
1.1.2020
47,22 M INR
1.1.2021
50,99 M INR
1.1.2022
63,89 M INR
1.1.2023
55,99 M INR
1.1.2024
63,77 M INR
1.1.2025
57,49 M INR
1.1.2026
66,84 M INR
Creative Eye Velka historia
VUOSIVelkaYoY
66,84 MINR+16,27%
57,49 MINR−9,85%
63,77 MINR+13,90%
55,99 MINR−12,37%
63,89 MINR+25,30%
50,99 MINR+7,99%
47,22 MINR−11,08%
53,11 MINR+18,03%
44,99 MINR+684,38%
5,74 MINR−79,49%
27,97 MINR−13,24%
32,24 MINR+39,29%
23,14 MINR—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Creative Eye Osakeanalyysi

Mitä Creative Eye tekee? Creative Eye on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Velka yksityiskohtaisesti

Ymmärrys Creative Eye:n velkarakenteesta

Creative Eye:n kokonaisvelka viittaa kumulatiivisiin rahoitusvelvoitteisiin, joita yritys on velkaa ulkopuolisille tahoille. Tämä voi sisältää sekä lyhyt- että pitkäaikaiset lainat, joukkovelkakirjalainat, luotot ja muut rahoitusinstrumentit. Yrityksen velan arviointi on ratkaisevan tärkeää sen taloudellisen terveyden, riskiprofiilin ja kyvyn rahoittaa toimintaa ja laajentumista arvioimiseksi.

Vuosi-vuodelta vertailu

Creative Eye:n velkarakenteen analysointi vuosien mittaan tarjoaa näkemyksiä yrityksen rahoitusstrategiasta ja vakauden tasosta. Velan vähentäminen voi viitata taloudelliseen voimaan ja toiminnalliseen tehokkuuteen, kun taas velan kasvattaminen voi viitata kasvuinvestointeihin tai mahdollisiin taloudellisiin haasteisiin.

Vaikutukset investointeihin

Sijoittajat kiinnittävät tarkkaa huomiota Creative Eye:n velkaantumiseen, sillä se voi vaikuttaa yrityksen riski- ja tuottoprofiiliin. Liiallinen velkaantuminen voi johtaa taloudelliseen rasitukseen, kun taas kohtuullinen ja hyvin hallittu velkaantuminen voi olla katalysaattori kasvulle ja laajentumiselle. Tämä tekee siitä kriittisen näkökohdan sijoitusarvioinneissa.

Velkaantumisen vaihteluiden tulkinta

Creative Eye:n velkatason muutokset voivat johtua erilaisista operatiivisista ja strategisista tekijöistä. Velan lisääntyminen voi olla suunnattu rahoittamaan laajennusprojekteja tai kasvattamaan operatiivista kapasiteettia, kun taas velan väheneminen voi viitata voittojen realisoitumiseen tai lähestymistapaan minimoida taloudellista riskiä ja vipuvaikutusta.

Usein kysytyt kysymykset Creative Eye osakkeesta

Yhtiön Creative Eye Velkaantuneisuus on 66,84 M INR vuonna 2026.

Velkaantuneisuus yhtiöstä Creative Eye muuttui arvosta 57,49 M INR arvoon 66,84 M INR, mikä edustaa 16,27 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Velkaantuneisuus Creative Eye:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Velkaantuneisuus:n INR on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Velkaantuneisuus:n Creative Eye historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tase — Creative Eye

Kaikki tunnusluvut — Creative Eye