Creative Eye

Creative Eye Velat

Velat yhtiöstä Creative Eye (CREATIVEYE.NS) 15.10.2026 päivämäärällä on 79,27 M INR. Edellisenä vuonna Velat oli 75,24 M INR — muutos 5,36 % (korkeampi).

Velat

79,27 MINR

YoY

5,36%

Viimeksi päivitetty:

Vuonna 2026 Creative Eye:n velat olivat 79,27 M INR, mikä on 5,36% ero verrattuna 75,24 M INR velkoihin edellisenä vuonna.

Creative Eye Velat historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Velat
Päivämäärä
Velat
1.1.2019
170,34 M INR
1.1.2020
120,35 M INR
1.1.2021
98,77 M INR
1.1.2022
90,94 M INR
1.1.2023
73,54 M INR
1.1.2024
85,81 M INR
1.1.2025
75,24 M INR
1.1.2026
79,27 M INR
Creative Eye Velat historia
VUOSIVelatYoY
79,27 MINR+5,36%
75,24 MINR−12,32%
85,81 MINR+16,68%
73,54 MINR−19,13%
90,94 MINR−7,93%
98,77 MINR−17,93%
120,35 MINR−29,35%
170,34 MINR+64,58%
103,50 MINR+80,94%
57,21 MINR+34,97%
42,38 MINR−42,15%
73,26 MINR+13,03%
64,82 MINR—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Creative Eye Osakeanalyysi

Mitä Creative Eye tekee? Creative Eye on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Velat yksityiskohtaisesti

Creative Eye:n velvoitteiden arviointi

Creative Eye:n velvoitteet koostuvat yrityksen ulkopuolisille osapuolille ja sidosryhmille olevista rahoitusvelvoitteista ja veloista. Ne jaetaan lyhytaikaisiin velvoitteisiin, jotka erääntyvät vuoden sisällä, ja pitkäaikaisiin velvoitteisiin, jotka erääntyvät pidemmän aikavälin kuluessa. Näiden velvoitteiden yksityiskohtainen arviointi on kriittistä Creative Eye:n taloudellisen vakauden, operatiivisen tehokkuuden ja pitkän aikavälin kestävyyden arvioimiseksi.

Vuoden-vuodelta vertailu

Creative Eye:n velvoitteiden vertaileminen vuosittain voi auttaa sijoittajia tunnistamaan trendit, muutokset ja poikkeavuudet yrityksen taloudellisessa asemassa. Velvoitteiden kokonaismäärän väheneminen viittaa usein taloudelliseen vahvistumiseen, kun taas kasvu voi viitata lisääntyneisiin investointeihin, yritysostoihin tai mahdollisiin taloudellisiin rasitteisiin.

Vaikutukset sijoituksiin

Creative Eye:n kokonaisvelvoitteet ovat merkittävässä roolissa yrityksen vipuvaikutuksen ja riskiprofiilin määritelmässä. Sijoittajat ja analyytikot tutkivat tätä aspektia tarkasti yrityksen taloudellisten velvoitteiden täyttämiskyvyn määrittämiseksi, mikä vaikuttaa sijoitusten houkuttelevuuteen ja luottoluokitukseen.

Velvoitteiden vaihteluiden tulkinta

Creative Eye:n velvoitteiden rakenteen muutokset osoittavat muutoksia sen taloudellisessa johtamisessa ja strategiassa. Velvoitteiden vähentyminen heijastaa tehokasta taloudenpitoa tai velkojen maksua, kun taas niiden kasvu voi viitata laajentumiseen, yritysostotoimintaan tai kertyneisiin toimintakustannuksiin, joilla kaikilla voi olla erilaisia vaikutuksia sijoittajiin.

Usein kysytyt kysymykset Creative Eye osakkeesta

Yhtiön Creative Eye Velat on 79,27 M INR vuonna 2026.

Velat yhtiöstä Creative Eye muuttui arvosta 75,24 M INR arvoon 79,27 M INR, mikä edustaa 5,36 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Velat Creative Eye:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Velat:n INR on sijoittajille tärkeä tekijä. Muutokset tässä tunnusluvussa voivat signaloida parantuvia tai heikentyneitä perustekijöitä, mikä vaikuttaa suoraan osakekurssiin. Eulerpoolissa voit seurata Velat:n Creative Eye historiallisesti ja reaaliajassa.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Tase — Creative Eye

Kaikki tunnusluvut — Creative Eye