Creative Eye

Creative Eye Osakkeet

Osakkeiden lukumäärä yhtiöstä Creative Eye (CREATIVEYE.NS) 23.10.2026 päivämäärällä on 20,06 M. Edellisenä vuonna Osakkeiden lukumäärä oli 20,06 M — muutos 0,00 % (matalampi).

Osakkeet

20,06 M

YoY

0,00%

Viimeksi päivitetty:

Vuonna 2026 Creative Eye:lla oli 20,06 M ulkona olevaa osaketta, mikä on muutos 0,00% verrattuna 20,06 M osakkeeseen edellisenä vuonna.

Creative Eye Osakkeet historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Osakkeet
Päivämäärä
Osakkeet
1.1.2019
20,06 M INR
1.1.2020
20,06 M INR
1.1.2021
20,06 M INR
1.1.2022
20,06 M INR
1.1.2023
20,06 M INR
1.1.2024
20,06 M INR
1.1.2025
20,06 M INR
1.1.2026
20,06 M INR
Creative Eye Osakkeet historia
VUOSIOsakkeetYoY
20,06 M0,00%
20,06 M0,00%
20,06 M0,00%
20,06 M0,00%
20,06 M0,00%
20,06 M0,00%
20,06 M0,00%
20,06 M0,00%
20,06 M0,00%
20,06 M0,00%
20,06 M0,00%
20,06 M0,00%
20,06 M+97,44 M%
20,59+2,64%
20,060,00%
20,06−0,00%
20,060,00%
20,060,00%
20,060,00%
20,06—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Creative Eye Osakkeiden lukumäärä

Creative Eye osakkeiden lukumäärä

Yhtiön Creative Eye osakkeiden lukumäärä oli 20,06 M vuonna 2025. Tämä ilmoittaa, kuinka moneen osakkeeseen Creative Eye jakautuu. Koska osakkeenomistajat ovat yrityksen omistajia, jokainen osake todistaa pienen osuuden yrityksen omistuksesta.
  • 3 vuotta

  • 5 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Osakkeiden lukumäärä
Tiedot
Päivämäärä
Osakkeiden lukumäärä
1.1.2019
20,01 M Osakkeet
1.1.2020
19,97 M Osakkeet
1.1.2021
20,05 M Osakkeet
1.1.2022
20,16 M Osakkeet
1.1.2023
20,24 M Osakkeet
1.1.2024
19,89 M Osakkeet
1.1.2025
20,06 M Osakkeet
1.1.2026
20,06 M Osakkeet

Creative Eye Osakeanalyysi

Mitä Creative Eye tekee? Creative Eye Ltd. generates revenue through the production and licensing of television content, including popular serials such as Kahan Gaye woh log, Adalat, and Jai santoshi maa. The company creates audio-visual programs for television networks, with a focus on serials, movies, and promotional content. Its product portfolio includes the 3D film Abra Ka Dabra, targeting children's entertainment. The primary buyers are television networks that purchase rights to broadcast these programs across their channels. The firm operates in the television content production sector, producing serials like Shree ganesh, Om Namo narayan, and Ganesh Leela, which are licensed to broadcasters for airing. These programs cater to diverse audiences, with a strong emphasis on cultural and religious themes. The company also explores media-allied businesses to expand its revenue streams beyond traditional television content. Creative Eye Ltd. monetizes its content through licensing agreements, where television networks pay for the rights to broadcast its serials and films. The production of high-demand content like Jai santoshi maa and Shree ganesh drives subscription-based revenue from broadcasters. The firm's strategy focuses on creating culturally resonant programming that appeals to a broad demographic, ensuring consistent demand from its network partners. Creative Eye on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Osakkeet yksityiskohtaisesti

Creative Eye:n ulkona olevien osakkeiden arviointi

Creative Eye:n ulkona olevat osakkeet tarkoittavat osakkeiden kokonaismäärää, jotka tällä hetkellä omistavat kaikki osakkeenomistajat, mukaan lukien institutionaaliset sijoittajat ja yrityksen sisäpiiriläisten ja johtohenkilöiden hallussa olevat rajoitetut osakkeet. Ulkona olevien osakkeiden määrä on ratkaiseva yrityksen markkina-arvon määrittämisessä ja sijoittajat käyttävät sitä arvioidessaan yrityksen kokoa, taloudellista terveyttä ja sijoituspotentiaalia.

Vuosi-vuosi vertailu

Creative Eye:n ulkona olevien osakkeiden vuosittaisen muutoksen seuraaminen voi tarjota sijoittajille käsityksen yrityksen taloudellisista strategioista ja markkina-arvosta. Ulkona olevien osakkeiden lisääntyminen voi johtua toimenpiteistä, kuten uusien osakkeiden liikkeeseenlaskusta, kun taas väheneminen voi johtua takaisinostoista.

Vaikutukset sijoituksiin

Sijoittajille on tärkeää ymmärtää Creative Eye:n ulkona olevat osakkeet arvioidessaan osakekohtaista tuottoa (EPS) ja markkina-arvoa. Osakkeiden määrän muutos voi vaikuttaa EPS:n, mikä on merkittävä osakekurssien ja sijoituspäätösten ajuri.

Ulkona olevien osakkeiden muutosten tulkinta

Creative Eye:n ulkona olevien osakkeiden muutokset voivat viitata muutoksiin yrityksen rahoitusstrategiassa. Lisääntyminen voi laimentaa EPS:ää ja osakkeen arvoa, ja se voi viitata potentiaalisiin varainhankintoihin tai yritysostoihin. Toisaalta väheneminen, joka usein johtuu osakkeiden takaisinostoista, voi nostaa osakkeen arvoa ja viitata yrityksen luottamukseen sen taloudellisessa suorituskyvyssä.

Usein kysytyt kysymykset Creative Eye osakkeesta

Yhtiön Creative Eye Osakkeiden lukumäärä on 20,06 M vuonna 2026.

Osakkeiden lukumäärä yhtiöstä Creative Eye muuttui arvosta 20,06 M arvoon 20,06 M, mikä edustaa 0,00 % muutosta. Arvo on matalampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Osakkeiden lukumäärä Creative Eye:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Osakemäärä ilmaisee yrityksen osakkeiden kokonaismäärän. Tähän kuuluvat paitsi markkinoilla olevat osakkeet, myös osakkeenomistajien hallussa olevat osakkeet sekä yrityksen hallussa olevat osakkeet.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Muut — Creative Eye

Kaikki tunnusluvut — Creative Eye