Xplus

Xplus Varade kasv

Aastases võrdluses kogu varade kasv ettevõttest Xplus (XPL.WA) seisuga 2. nov 2026 on 18,48 %. Eelmisel aastal oli Aastases võrdluses kogu varade kasv 23,50 % — muutus −21,35% (madalam).

Varade kasv

18,48 %

YoY

−21,35%

Viimati uuendatud:

Aastases võrdluses kogu varade kasv ettevõttest Xplus on 2025 18,48 % . Aastases võrdluses kogu varade kasv ettevõttest Xplus oli 2024 23,50 % . See väheneb −21,35% madalam võrreldes eelmise aastaga.

Xplus Varade kasv ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

Varade kasv
Kuupäev
Varade kasv
1. jaan 2018
36,65 PLN
1. jaan 2019
5,92 PLN
1. jaan 2020
24,49 PLN
1. jaan 2021
44,93 PLN
1. jaan 2022
2,31 PLN
1. jaan 2023
−8,88 PLN
1. jaan 2024
23,50 PLN
1. jaan 2025
18,48 PLN
Xplus Varade kasv ajalugu
AASTAVarade kasvYoY
18,48 %−21,35%
23,50 %−364,67%
−8,88 %−484,36%
2,31 %−94,86%
44,93 %+83,47%
24,49 %+313,42%
5,92 %−83,84%
36,65 %−530,67%
−8,51 %−35,55%
−13,20 %−138,80%
34,03 %—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Xplus Aktsiate analüüs

Mida Xplus teeb? XPLUS SA teenib tulu lõpuni ulatuvate IT-teenuste kaudu, sealhulgas strateegilise ja protsessi nõustamise, ettevõtte süsteemide rakendamise ning kohandatud tarkvara arenduse kaudu. Ettevõte on saanud Microsoft Certified Business Solutions Partneri staatuse ning tal on Microsoftiga partnerluskokkulepe, mida ta kasutab ära ettevõtete ressursside planeerimise (ERP) ja tootmisressursside planeerimise (MRP) lahenduste pakkumisel. Kliendid hõlmavad ettevõtteid, kes vajavad põhjalikku IT-projektijuhtamist ja suurmahuliste tarkvarasüsteemide rakendamist. Ettevõtte peamised tuluvood tulevad ettevõttetaseme tarkvaralahendustest, nagu ERP ja MRP, samuti projektijuhtamise konsultatsiooniteenustest. Microsofti partnerlus võimaldab XPLUS SA-l pakkuda sertifitseeritud lahendusi, mis tõmbab poolele kliendid, kes otsivad usaldusväärset tehnoloogiate rakendamist. Ettevõtte teenused on suunatud organisatsioonidele, kes vajavad kohandatud IT-strateegiaid ja süsteemi integratsioone. FCBSL 1 k.s omandas 90,15% XPLUS SA aktsiatest septembris 2012, luues olulise omanikustruktuuri. See omandamine mõjutab tõenäoliselt ettevõtte strateegilist suunda ja teenuspakkumisi, kuigi ärikirjeldus ei täpsusta edasisi finantsandmeid ega klientuurusegmente peale teenusetüüpide. Xplus on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused Xplus aktsia kohta

Xplus Aastases võrdluses kogu varade kasv on 2025. aastal 18,48 %.

Eulpoolist leiate Aastases võrdluses kogu varade kasv Xplus täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Varade kasv mõõdab kogu varade protsentuaalset muutust. Kiire varade kasv võib näidata laiendamist, kuid võib korreleerida ka madalamate tulevaste tuludega.

Aastases võrdluses kogu varade kasv hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate Aastases võrdluses kogu varade kasv jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Aastases võrdluses kogu varade kasv on investorite jaoks määrav tegur. Selle näitaja muutused võivad signaliseerida põhialuste paranemist või halvenemist, mõjutades otseselt aktsia hinda. Eulpoolis saate Aastases võrdluses kogu varade kasv Xplus ajaloolist arengut ja reaalajas andmeid jälgida.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Kasv — Xplus

Kõik finantsnäitajad — Xplus