Xplus

Xplus Tulud

Käive ettevõttest Xplus (XPL.WA) seisuga 18. okt 2026 on 58,35 M PLN. Eelmisel aastal oli Käive 60,12 M PLN — muutus −2,94% (madalam).

Tulud

58,35 MPLN

YoY

−2,94%

Viimati uuendatud:

Aastal 2025 saavutas Xplus käibe 58,35 M PLN, mis on −2,94% võrra erinev võrreldes eelmise aasta käibega 60,12 M PLN.

Käive kasvas 10,7 % aastas viimase 12 aasta jooksul 58,35 M PLN-ni.

Xplus Tulud ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

Tulud
Kuupäev
Tulud
1. jaan 2018
23,19 M PLN
1. jaan 2019
30,84 M PLN
1. jaan 2020
38,87 M PLN
1. jaan 2021
51,70 M PLN
1. jaan 2022
59,72 M PLN
1. jaan 2023
52,19 M PLN
1. jaan 2024
60,12 M PLN
1. jaan 2025
58,35 M PLN
Xplus Tulud ajalugu
AASTATuludYoY
58,35 MPLN−2,94%
60,12 MPLN+15,19%
52,19 MPLN−12,61%
59,72 MPLN+15,52%
51,70 MPLN+32,99%
38,87 MPLN+26,06%
30,84 MPLN+32,99%
23,19 MPLN+0,45%
23,08 MPLN+9,78%
21,02 MPLN+18,13%
17,80 MPLN−3,12%
18,37 MPLN+7,18%
17,14 MPLN—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Xplus Tulud

Xplus tulu, EBIT, netkasum

  • 3 aastat

  • 5 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

Tulu
EBIT
Netkasum
Üksikasjad
Kuupäev
Tulu
EBIT
Netkasum
1. jaan 2018
23,19 M PLN
2,48 M PLN
2,38 M PLN
1. jaan 2019
30,84 M PLN
5,10 M PLN
4,22 M PLN
1. jaan 2020
38,87 M PLN
10,12 M PLN
8,10 M PLN
1. jaan 2021
51,70 M PLN
11,39 M PLN
9,47 M PLN
1. jaan 2022
59,72 M PLN
8,23 M PLN
6,65 M PLN
1. jaan 2023
52,19 M PLN
−4,23 M PLN
−4,32 M PLN
1. jaan 2024
60,12 M PLN
7,26 M PLN
6,44 M PLN
1. jaan 2025
58,35 M PLN
9,65 M PLN
8,49 M PLN

Xplus Marginaalid

Xplus aktsia marginaalid

Xplus marginaalanalüüs näitab brutomajanduste, EBIT-marginaali ja Xplus kasumi marginaali. EBIT marginaal (EBIT/müük) näitab müügi protsenti, mis jääb operatiivseks kasumiks. Kasumi marginaal näitab müügi protsenti, mis jääb Xplus.
  • 3 aastat

  • 5 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

Brutomarginaal
EBIT marginaal
Kasumi marginaal
Üksikasjad
Kuupäev
Brutomarginaal
EBIT marginaal
Kasumi marginaal
1. jaan 2018
12,44 %
10,69 %
10,28 %
1. jaan 2019
19,10 %
16,54 %
13,69 %
1. jaan 2020
25,21 %
26,04 %
20,83 %
1. jaan 2021
28,09 %
22,02 %
18,32 %
1. jaan 2022
16,71 %
13,78 %
11,14 %
1. jaan 2023
−5,02 %
−8,10 %
−8,28 %
1. jaan 2024
10,83 %
12,07 %
10,71 %
1. jaan 2025
83,44 %
16,54 %
14,55 %

Xplus Aktsiate analüüs

Mida Xplus teeb? Xplus SA, headquartered in Warsaw, Poland, operates in the Information Technology sector, providing end-to-end IT services including strategic advisory, enterprise system implementation, and bespoke software development. The company delivers ERP and MRP solutions, holds Microsoft Certified Business Solutions Partner status, and offers project management consultancy. Listed on 29 May 2008, it was acquired by FCBSL 1 k.s in September 2012, which gained a 90.15% stake. Xplus on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Tulud detailides

Xplus müügitulu mõistmine

Xplus müüginumbrid pärinevad kogutulust, mis on saadud kindlal perioodil kaupade müügist või teenuste osutamisest. Need numbrid peegeldavad otseselt ettevõtte võimet oma tooteid või teenuseid tuluks muuta ning näitavad nõudlust ja turu kohalolu.

Aasta-kaupa võrdlus

Xplus igaaastaste müüginumbrite analüüs pakub sissevaateid ettevõtte kasvu ja stabiilsusesse. Müüginumbrite kasv viitab selle nõudluse tõusule, efektiivsele turundusele või uutele turgudele laienemisele. Langus võib aga viidata turu küllastatusele, suurenenud konkurentsile või vähem efektiivsetele strateegiatele.

Mõju investeeringutele

Investorid uurivad tihti Xplus müügiandmeid, et hinnata ettevõtte finantstervist ja kasvuväljavaateid. Püsiv müügikasv võib olla paljulubav näitaja ettevõtte rentaablusele ja potentsiaalsele kapitali tootlusele, mis mõjutab aktsiahindu ja investorite usaldust.

Müügikõikumiste tõlgendamine

Xplus müüginumbrite suurenemine viitab turu kasvule, innovatsioonile või efektiivsele turundusele ning viib sageli aktsiahindade tõusuni. Languse korral võib see aga viidata väljakutsetele, mis nõuavad strateegilisi kohandusi, et suurendada turuosa ja rentaablust.

Sageli esitatud küsimused Xplus aktsia kohta

Xplus Käive on 2025. aastal 58,35 M PLN.

Käive ettevõttest Xplus muutus 60,12 M PLN-st 58,35 M PLN-ks, mis vastab −2,94% muutusele. Väärtus on madalam kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate Käive Xplus täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Käive on kõigi ühes perioodis müüdud kaupade koguväärtus. Seega korrutatakse iga toote puhul müüdud toodete arv müügihinnaga. Käibest ei ole veel maha arvatud kulusid (materjali-, tööjõukulud jne), netotulu puhul on maha arvatud ainult müügiga seotud tulu vähendamised (allahindlused jne).

Käive PLN on investorite jaoks määrav tegur. Selle näitaja muutused võivad signaliseerida põhialuste paranemist või halvenemist, mõjutades otseselt aktsia hinda. Eulpoolis saate Käive Xplus ajaloolist arengut ja reaalajas andmeid jälgida.

Tulu aktsia hindamise ajal

Tulu on oluline finantsmõõtmis, mida kasutatakse aktsiate hindamisel. See on ettevõtte majandustegevuse mõõdik ja võib olla ettevõtte edu näitaja. Tulu peetakse üheks kõige olulisemaks teguriks aktsia hindamisel. Lisaks saab tulut kasutada ka teiste finantsnäitajate, nagu kasum aktsia kohta ja hinna-kasumisuhte arvutamisel.

Tulu ajalugu ja kasutamine

Tulu on pikka aega peetud üheks kõige olulisemaks finantsnäitajaks. Seda kasutati 19. sajandil ühena esimestest finantsnäitajatest, et mõõta ettevõtte majandustegevust. Sellest ajast peale on tulu regulaarselt kasutatud ettevõtete hindamisel.

Tulu arvutatakse tavaliselt ettevõtte omakapitali protsendina. Seda saab kasutada ka ettevõtte üldise kasumlikkuse määramisel. Seal on palju erinevaid tulu liike, mida saab kasutada ettevõtte majandustegevuse mõõtmiseks, nagu brutotutu, netototutu ja rahvusvahelistest äridest tulud.

Tulu saab kasutada ka aktsiate hindamisel. Näiteks saab ettevõtte tulu kasutada ettevõtte edukust hindamiseks. Kui ettevõttel on kõrge tulu, tähendab see, et see on kasulik ettevõte, kuna tema toodetele või teenustele on suur nõudlus.

Tulu arvutamine ja rakendamine

Ettevõtte tulu arvutamiseks tuleb ettevõtte tuludest lahutada kuludest. Tuludest võivad tulla erinevad allikad, näiteks müügist, litsentsimistasutest, teenustest jne. Kulud võivad sisaldada tootmise, hankimise, laosalvestamise, müügi ja halduskulusid.

Tulu saab seejärel kasutada erinevate finantssuhete arvutamisel. Näiteks saab tulu kasutada ettevõtte hinna-kasumisuhte (P/E suhe) arvutamiseks. See on ettevõtte kasumlikkuse mõõdik, mis arvutatakse aktsiahinnas ja kasumi suhtena aktsia kohta.

Tulu saab kasutada ka ettevõtte kasumi arvutamiseks aktsia kohta (EPS). See on ettevõtte kasumi mõõdik aktsia kohta. EPS arvutatakse kasumi jagamisel välja antud aktsiate arvuga.

Tulu kasutamine investorite poolt

Investorid kasutavad tulu aktsiate hindamiseks, kuna tulu on ettevõtte edukust näitav indikaator. Näiteks saab investor võrrelda ettevõtte tulu, et näha, kui edukas see on. Investor võib kasutada ka ettevõtte tulu, et arvutada selle hinna-kasumisuhte ja kasumit aktsia kohta.

Näide: Investor vaatleb ettevõtet, millel on tulu 25 miljonit eurot. Ta võrdleb seda tulu konkurendi omaga, kellel on 35 miljoni eurot tulu. Investor näeb siis, et ettevõte, millel on 25 miljoni eurot tulu, on vähem edukas kui ettevõte, millel on 35 miljoni eurot tulu.

Tulu eelised ja puudused.

Tulu on väga kasulik vahend aktsiate hindamiseks, kuna see mõõdab ettevõtte majandustegevust. Tulu saab kasutada ka muude finantssuhete, nagu hinna-kasumisuhte ja kasumi aktsia kohta arvutamisel.

Puudus on siiski, et tulu üksi ei ole ettevõtte edukust näitav nähtav indikaator. On oluline vaadelda tulu võrreldes teiste finantsnäitajatega, nagu kasum aktsia kohta ja hinna-kasumisuhte, et saada täielik pilt ettevõttest.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Kasumi- ja kahjumiaruanne — Xplus

Kõik finantsnäitajad — Xplus