Shenzhen Rongda Photosensitive & Technology Co

Shenzhen Rongda Photosensitive & Technology Co P/CF

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest Shenzhen Rongda Photosensitive & Technology Co (300576.SZ) seisuga 3. nov 2026 on 142,34. Eelmisel aastal oli P/CF (hinna ja rahavoo suhe) 124,55 — muutus 14,28% (kõrgem).

P/CF

142,34

YoY

14,28%

Viimati uuendatud:

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest Shenzhen Rongda Photosensitive & Technology Co on 2025 142,34 . P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest Shenzhen Rongda Photosensitive & Technology Co oli 2024 124,55 . See väheneb 14,28% kõrgem võrreldes eelmise aastaga.

Shenzhen Rongda Photosensitive & Technology Co P/CF ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

P/CF
Kuupäev
P/CF
1. jaan 2018
1072,46 CNY
1. jaan 2019
1043,84 CNY
1. jaan 2020
749,42 CNY
1. jaan 2021
296,34 CNY
1. jaan 2022
159,43 CNY
1. jaan 2023
653,59 CNY
1. jaan 2024
124,55 CNY
1. jaan 2025
142,34 CNY
Shenzhen Rongda Photosensitive & Technology Co P/CF ajalugu
AASTAP/CFYoY
142,34+14,28%
124,55−80,94%
653,59+309,95%
159,43−46,20%
296,34−60,46%
749,42−28,21%
1043,84−2,67%
1072,46+44,02%
744,68+104,47%
364,20−19,20%
450,75−66,23%
1334,80—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Shenzhen Rongda Photosensitive & Technology Co Aktsiate analüüs

Mida Shenzhen Rongda Photosensitive & Technology Co teeb? Shenzhen Rongda Photosensitive & Technology Co Ltd tegutseb Hiinas Shenzhenis ja on spetsialiseerunud fotosensitiivsete keemiliste materjalide uurimisele, arendamisele ning tootmisele. 2016. aasta 20. detsembril börsile tulnud ettevõte toodab elektroonika- ja infotehnoloogiasektori jaoks PCB-tinte, litograafiamaterjale ning eritinte, sh tarbeelektroonika, autode elektroonika ja lennundustööstuse valdkondades. 516 töötajaga ettevõte teenindab keemiatoodetega informatsioonikommunikatsiooni ja kodumasinate sektoreid. Shenzhen Rongda Photosensitive & Technology Co on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused Shenzhen Rongda Photosensitive & Technology Co aktsia kohta

Shenzhen Rongda Photosensitive & Technology Co P/CF (hinna ja rahavoo suhe) on 2025. aastal 142,34.

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest Shenzhen Rongda Photosensitive & Technology Co muutus 124,55 -st 142,34 -ks, mis vastab 14,28% muutusele. Väärtus on kõrgem kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate P/CF (hinna ja rahavoo suhe) Shenzhen Rongda Photosensitive & Technology Co täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Hinna ja rahavoo suhe mõõdab aktsiahinnat suhtes operatiivsele rahavoogule aktsia kohta. Erinevalt P/E suhtelt on see keerulisem manipuleerida, kuna rahavoog ei ole bilanseerimi nõuete poolt nii palju mõjutatud.

P/CF = aktsiakurs / operatiivne rahavoog aktsia kohta

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate P/CF (hinna ja rahavoo suhe) jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate P/CF (hinna ja rahavoo suhe) Shenzhen Rongda Photosensitive & Technology Co võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Hindamine — Shenzhen Rongda Photosensitive & Technology Co

Kõik finantsnäitajad — Shenzhen Rongda Photosensitive & Technology Co