Red Phase

Red Phase EV/FCF

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest Red Phase (300427.SZ) seisuga 6. nov 2026 on 139,80. Eelmisel aastal oli EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) −93,62 — muutus −249,33% (kõrgem).

EV/FCF

139,80

YoY

−249,33%

Viimati uuendatud:

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest Red Phase on 2025 139,80 . EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest Red Phase oli 2024 −93,62 . See väheneb −249,33% kõrgem võrreldes eelmise aastaga.

Red Phase EV/FCF ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

EV/FCF
Kuupäev
EV/FCF
1. jaan 2018
−24,16 CNY
1. jaan 2019
−16,74 CNY
1. jaan 2020
50,73 CNY
1. jaan 2021
76,66 CNY
1. jaan 2022
−18,07 CNY
1. jaan 2023
35,31 CNY
1. jaan 2024
−93,62 CNY
1. jaan 2025
139,80 CNY
Red Phase EV/FCF ajalugu
AASTAEV/FCFYoY
139,80−249,33%
−93,62−365,16%
35,31−295,36%
−18,07−123,58%
76,66+51,11%
50,73−403,12%
−16,74−30,74%
−24,16−196,65%
25,00−59,75%
62,12−70,53%
210,78−51,66%
436,06—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Red Phase Aktsiate analüüs

Mida Red Phase teeb? Red Phase Inc teenib tulu võimsüsteemide seisukorra hooldustehnoloogia toodete müügist, sealhulgas lülitikapiirete olekujälgimise, elektrivõrgu edastamise olekujälgimise ning transformatooride ja kaablite olekujälgimise lahenduste kaudu. Neid tooteid kasutavad kliendid elektrienergia tootmise, edastamise, alajaamade ja jaotuse valdkondades. Ettevõtte pakkumised on suunatud infrastruktuurioperaatoritele, kes vajavad seadmete reaalaegset tervisejälgimist rikete vältimiseks ja hoolduskavade optimeerimiseks. 1 576 täisajaga töötajaga Red Phase Inc keskendub spetsiaalsete jälgimissüsteemide pakkumisele kriitiliste võimsüsteemi komponentide jaoks. Ettevõtte tooteportfell teenindab tööstus- ja tarbekliente mitmes võimsüsteemi segmendis. Lülitikpiirete, transformatooride ja kaablijälgimissüsteeme paigaldatakse objektides, mis haldavad elektrienergia tootmist, edastamisvõrke ja jaotusvõrke. Need lahendused pakuvad pidevat tööandmeid, et aidata klientidel säilitada süsteemi usaldusväärsust ja vähendada planeerimatuid seisuaegu. Red Phase Inc tehnoloogia toetab võimsüsteemi operaatorite hooldusvajadusi ilma otsese tarbijaga suhtlemiseta. Red Phase Inc ärimudel põhineb tehniliste jälgimissüsteemide B2B-müügil võimsüsteemi operaatoritele. Ettevõte ei tegele tarbijatele suunatud teenuste ega jaemüügiga. Selle tuluvood tulenevad riist- ja tarkvaraliste jälgimislahenduste otsemüügist tööstuslikele klientidele võimsüsteemis. Ettevõtte tehnoloogia lahendab spetsiifilisi hooldusprobleeme võimsüsteemi operatsioonis spetsialiseeritud seadmejälgimisvõimaluste kaudu. Red Phase on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused Red Phase aktsia kohta

Red Phase EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) on 2025. aastal 139,80.

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) ettevõttest Red Phase muutus −93,62 -st 139,80 -ks, mis vastab −249,33% muutusele. Väärtus on kõrgem kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) Red Phase täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

EV/FCF suhe mõõdab ettevõtte väärtust võrreldes vaba rahavooguga ja jäädvustab ettevõtte tegeliku rahagenereerimise võime.

EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate EV/FCF (ettevõtte väärtus vaba rahavoogule) Red Phase võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Hindamine — Red Phase

Kõik finantsnäitajad — Red Phase