Inspur Software Co

Inspur Software Co Grahami arv

Grahami arv ettevõttest Inspur Software Co (600756.SS) seisuga 4. nov 2026 on 2,40 CNY. Eelmisel aastal oli Grahami arv 6,81 CNY — muutus −64,77% (madalam).

Grahami arv

2,40CNY

YoY

−64,77%

Viimati uuendatud:

Grahami arv ettevõttest Inspur Software Co on 2024 2,40 CNY. Grahami arv ettevõttest Inspur Software Co oli 2023 6,81 CNY. See väheneb −64,77% madalam võrreldes eelmise aastaga.

Inspur Software Co Grahami arv ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

Grahami arv
Kuupäev
Grahami arv
1. jaan 2016
6,93 CNY
1. jaan 2017
7,54 CNY
1. jaan 2018
12,85 CNY
1. jaan 2019
4,16 CNY
1. jaan 2021
4,59 CNY
1. jaan 2022
5,51 CNY
1. jaan 2023
6,81 CNY
1. jaan 2024
2,40 CNY
Inspur Software Co Grahami arv ajalugu
AASTAGrahami arvYoY
2,40CNY−64,77%
6,81CNY+23,43%
5,51CNY+20,23%
4,59CNY+10,14%
4,16CNY−67,60%
12,85CNY+70,52%
7,54CNY+8,78%
6,93CNY+34,43%
5,15CNY+26,80%
4,06CNY—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Inspur Software Co Aktsiate analüüs

Mida Inspur Software Co teeb? Inspur Software Co., Ltd. teenib tulu arvuti- ja sideinfo tarkvara arendamise, tootmise, integreerimise ning müügi kaudu. Selle tooteid kasutatakse e-valitsuse valdkonnas, tubakatööstuses ja teistes sektorites, suunates oma tegevust valitsusasutustele, võrguettevõtetele ja pankadele. Ettevõte pakub nendele klientidele süsteemiintegreerimislahendusi, sealhulgas andmekeskuste, juhtimiskeskuste ja võrgukaitse lahendusi. Lisaks pakub Inspur Software oma ärimudeli osana ka üürileandmisteenuseid. Ettevõte keskendub peamiselt kodumaiste turude teenindamisele, rõhutades sektoreid, kus selle tarkvaralahendused on mõeldud e-valitsemiseks, tubakatööstuse operatsioonideks ja ettevõtte tasandi infrastruktuuri vajadusteks. Valitsusasutused, võrguettevõtted ja pangad on süsteemiintegreerimisteenuste peamised kliendid, samas kui tubakatööstus on oluline rakendusvaldkond tarkvaratoodete jaoks. Üürileandmisega seotud tegevus täiendab põhitegevust, pakkudes paindlikku ligipääsu tehnoloogilistele lahendustele. Inspur Software'i tuluvood tulenevad tarkvaramüügist, süsteemiintegreerimisprojektidest ja üürileandmisteenustest. Kodumaise turu fookus tagab pideva nõudluse valitsuse ja ettevõtete klientide poolt, kes otsivad digitaalsete transformatsioonilahendusi. Selle tooteportfell vastab konkreetsetele tööstusharude vajadustele, kus e-valitsemise ja tubakatööstuse sektorid on tarkvaratoodete silmapaistvamad rakendusvaldkonnad. Inspur Software Co on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused Inspur Software Co aktsia kohta

Inspur Software Co Grahami arv on 2024. aastal 2,40 CNY.

Eulpoolist leiate Grahami arv Inspur Software Co täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Grahami arv hindab aktsia maksimaalset õiglast hinda EPS-i ja raamatupidamisliku väärtuse alusel aktsiate kohta, järgides Benjamin Grahami väärtusinvesteerimise põhimõtteid.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Kvaliteet — Inspur Software Co

Kõik finantsnäitajad — Inspur Software Co