Improve Medical Instruments Co

Improve Medical Instruments Co Goodwill

Firmakuulus ettevõttest Improve Medical Instruments Co (300030.SZ) seisuga 4. nov 2026 on 7,80 M CNY. Eelmisel aastal oli Firmakuulus 19,67 M CNY — muutus −60,33% (madalam).

Goodwill

7,80 MCNY

YoY

−60,33%

Viimati uuendatud:

Firmakuulus ettevõttest Improve Medical Instruments Co on 2024 7,80 M CNY. Firmakuulus ettevõttest Improve Medical Instruments Co oli 2023 19,67 M CNY. See väheneb −60,33% madalam võrreldes eelmise aastaga.

Improve Medical Instruments Co Goodwill ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

Goodwill
Kuupäev
Goodwill
1. jaan 2017
147,16 M CNY
1. jaan 2018
54,25 M CNY
1. jaan 2019
53,62 M CNY
1. jaan 2020
53,62 M CNY
1. jaan 2021
76,23 M CNY
1. jaan 2022
22,61 M CNY
1. jaan 2023
19,67 M CNY
1. jaan 2024
7,80 M CNY
Improve Medical Instruments Co Goodwill ajalugu
AASTAGoodwillYoY
7,80 MCNY−60,33%
19,67 MCNY−12,98%
22,61 MCNY−70,35%
76,23 MCNY+42,16%
53,62 MCNY0,00%
53,62 MCNY−1,15%
54,25 MCNY−63,14%
147,16 MCNY−5,78%
156,18 MCNY0,00%
156,18 MCNY+308,29%
38,25 MCNY—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Improve Medical Instruments Co Aktsiate analüüs

Mida Improve Medical Instruments Co teeb? Improve Medical Instruments Co., Ltd. teenib tulu kliiniliste hooldusteenuste, testimislabori tegevuse ja meditsiiniseadmete finantsliisingu kaudu. Ettevõte müüb vaakumverekogumisüsteeme, vedelbiopsia torusid, automaatseid veretorude eraldajaid, tromboelastomeetreid, reagente, haigete intelligentseid vere koguhaldussüsteeme ja alammeditsiinilisi arve süsteeme (EMR). Selle tooted eksporditakse Venemaale, Saudi Araabiasse, Brasiiliasse ja Lõuna-Koreasse, lisaks pakutakse ka maske, instrumente ja reagente. Ettevõte teenindab tervishoiuteenuse pakkujaid ja meditsiiniasutusi üle maailma nende tootevaliku ja teenuste kaudu. Ettevõtte tuluvood hõlmavad meditsiiniseadmete ja nendega seotud toodete müüki ning meditsiiniseadmete finantsliisinguteenuseid. Sellised tooted nagu vaakumverekogumisüsteemid ja haiglahaldussüsteemid on suunatud haiglatele ja laboritele, samas kui ekspordiriigid nagu Venemaa ja Brasiilia viitavad rahvusvahelistele turgudele keskendumisele. Ettevõtte tooteportfell hõlmab diagnostikavahendeid, vere kogumise lahendusi ja EMR-süsteeme, vastates erinevatele tervishoiuvajadustele. Improve Medical Instruments Co., Ltd. pakub kliinilisi hooldusteenuseid ja testimislabori teenuseid koos toodete müügiga, rõhuasetusega meditsiiniseadmete ja reagentide ekspordile. Ettevõtte eksporditurud hõlmavad Venemaad, Saudi Araabiat, Brasiiliat ja Lõuna-Koreat, kus nõudluse all on selle vaakumverekogumisüsteemid, tromboelastomeetrid ja EMR-süsteemid. Tulu saadakse nii otsestest toodete müügist kui ka meditsiiniseadmete finantsliisingust tervishoiuasutustele. Improve Medical Instruments Co on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused Improve Medical Instruments Co aktsia kohta

Improve Medical Instruments Co Firmakuulus on 2024. aastal 7,80 M CNY.

Firmakuulus ettevõttest Improve Medical Instruments Co muutus 19,67 M CNY-st 7,80 M CNY-ks, mis vastab −60,33% muutusele. Väärtus on madalam kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate Firmakuulus Improve Medical Instruments Co täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Firmakuulus on ülevõtmisel õiglase turuväärtuse ületamiseks makstud ülehind. See esindab immateriaalset väärtust nagu kaubamärgite tunnetamine, klientide suhted ja intellektuaalne omand.

Firmakuulus CNY on investorite jaoks määrav tegur. Selle näitaja muutused võivad signaliseerida põhialuste paranemist või halvenemist, mõjutades otseselt aktsia hinda. Eulpoolis saate Firmakuulus Improve Medical Instruments Co ajaloolist arengut ja reaalajas andmeid jälgida.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Bilanss — Improve Medical Instruments Co

Kõik finantsnäitajad — Improve Medical Instruments Co