Genbyte Technology

Genbyte Technology P/CF

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest Genbyte Technology (003028.SZ) seisuga 2. nov 2026 on 21,53. Eelmisel aastal oli P/CF (hinna ja rahavoo suhe) 21,09 — muutus 2,09% (kõrgem).

P/CF

21,53

YoY

2,09%

Viimati uuendatud:

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest Genbyte Technology on 2025 21,53 . P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest Genbyte Technology oli 2024 21,09 . See väheneb 2,09% kõrgem võrreldes eelmise aastaga.

Genbyte Technology P/CF ajalugu

  • 3 aastat

  • 10 aastat

  • 25 aastat

  • Max

P/CF
Kuupäev
P/CF
1. jaan 2018
74,75 CNY
1. jaan 2019
27,93 CNY
1. jaan 2020
32,80 CNY
1. jaan 2021
564,51 CNY
1. jaan 2022
11,65 CNY
1. jaan 2023
12,30 CNY
1. jaan 2024
21,09 CNY
1. jaan 2025
21,53 CNY
Genbyte Technology P/CF ajalugu
AASTAP/CFYoY
21,53+2,09%
21,09+71,40%
12,30+5,58%
11,65−97,94%
564,51+1620,91%
32,80+17,44%
27,93−62,63%
74,75−2,58%
76,74−22,85%
99,47—

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Genbyte Technology Aktsiate analüüs

Mida Genbyte Technology teeb? Genbyte Technology, Inc. teenib tulu intelligentsete kontrollerite, sagedusmuundurite, digitaaltoiteallikate ja IoT-moodulite arendamise, tootmise ja müügi kaudu. Ettevõte suunab oma elektrijuhtimistooted nii kodu- kui ka välismaistele turgudele, keskendudes suurtele majapidamis- ja kaubandusseadmetele, väikestele kodumasinatele, autotehnika komponentidele ning võimsustööriistadele. Selle tooteportfell hõlmab elektrijuhtimise lahendusi terminalseadmetele, mis nõuavad voolu muundamist ja juhtimisrakendusi. Ettevõtte pakkumised on mõeldud integreerimiseks erinevatesse lõppkasutuse seadmetesse mitmes tööstusharus. Ettevõtte tuluvood pärinevad tema põhitoodete kategooriate müügist, sealhulgas intelligentsetest kontrolleritest ja IoT-moodulitest, mida kasutatakse voolu muundamissüsteemides ja juhtimisrakendustes. Koduturul on oluline osa müügist, samuti panustavad rahvusvahelised turud ettevõtte tulu. Terminalseadmete rakendustele keskendumine tagab pideva nõudluse elektrijuhtimistoode järele erinevates sektorites. Genbyte Technology, Inc. teenindab suurte majapidamisseadmete, kaubandusseadmete, väikeste kodumasinate, autokomponentide ja võimsustööriistade tootjaid. Need segmendid moodustavad ettevõtte elektrijuhtimistoode peamised kliendibaasid. Ettevõtte tootevalik toetab nii voolu muundamise kui ka juhtimisfunktsioone nendes seadmetes, mida ta neile tööstusharudele tarnib. Genbyte Technology on üks populaarsemaid ettevõtteid Eulpoolist.

Sageli esitatud küsimused Genbyte Technology aktsia kohta

Genbyte Technology P/CF (hinna ja rahavoo suhe) on 2025. aastal 21,53.

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) ettevõttest Genbyte Technology muutus 21,09 -st 21,53 -ks, mis vastab 2,09% muutusele. Väärtus on kõrgem kui eelmisel aastal.

Eulpoolist leiate P/CF (hinna ja rahavoo suhe) Genbyte Technology täieliku ajaloolise arengu alates 2006. aastast – koos aastate väärtustega, graafikutega ja üksikasjalike analüüsidega.

Hinna ja rahavoo suhe mõõdab aktsiahinnat suhtes operatiivsele rahavoogule aktsia kohta. Erinevalt P/E suhtelt on see keerulisem manipuleerida, kuna rahavoog ei ole bilanseerimi nõuete poolt nii palju mõjutatud.

P/CF = aktsiakurs / operatiivne rahavoog aktsia kohta

P/CF (hinna ja rahavoo suhe) hindamiseks on oluline võrrelda seda sama tööstuse ja sektori ettevõtetega. Eulpoolis leiate P/CF (hinna ja rahavoo suhe) jaoks otsesed tööstusesisesed võrdlused.

Hea väärtus varieerub tööstuse ja ettevõtte arenguetapi järgi. Eulpoolis saate P/CF (hinna ja rahavoo suhe) Genbyte Technology võrrelda sektori konkurentidega ja tööstuse keskmisega, et hinnata selle atraktiivsust.

Hangi need andmed Eulerpool API kaudu

100 000 päringut/kuus tasuta · krediitkaarti pole

Hindamine — Genbyte Technology

Kõik finantsnäitajad — Genbyte Technology