Suli Co

Suli Co EBITDA

EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) společnosti Suli Co (603585.SS) k datu 4. 11. 2026 je 318,64 Mil. CNY. V předchozím roce byl EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) 66,85 Mil. CNY — změna o 376,62 % (vyšší).

EBITDA

318,64 Mil.CNY

YoY

376,62%

Poslední aktualizace:

EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) společnosti Suli Co je 2025 318,64 Mil. CNY. EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) společnosti Suli Co byl 2024 66,85 Mil. CNY. Klesá tak o 376,62% vyšší než v předchozím roce.

Historie Suli Co EBITDA

  • 3 roky

  • 10 let

  • 25 Let

  • Maximum

EBITDA
Datum
EBITDA
1. 1. 2018
529,25 Mil. CNY
1. 1. 2019
507,83 Mil. CNY
1. 1. 2020
288,26 Mil. CNY
1. 1. 2021
366,23 Mil. CNY
1. 1. 2022
495,03 Mil. CNY
1. 1. 2023
61,45 Mil. CNY
1. 1. 2024
66,85 Mil. CNY
1. 1. 2025
318,64 Mil. CNY
Historie Suli Co EBITDA
ROKEBITDAYoY
318,64 Mil.CNY+376,62%
66,85 Mil.CNY+8,79%
61,45 Mil.CNY-87,59%
495,03 Mil.CNY+35,17%
366,23 Mil.CNY+27,05%
288,26 Mil.CNY-43,24%
507,83 Mil.CNY-4,05%
529,25 Mil.CNY+40,95%
375,50 Mil.CNY+20,73%
311,04 Mil.CNY+61,32%
192,81 Mil.CNY+70,70%
112,95 Mil.CNY—

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Suli Co Analýza akcií

Co dělá Suli Co? Společnost Suli Co., Ltd. generuje příjmy prostřednictvím výzkumu, vývoje, výroby a prodeje pesticidů, zpomalovačů hoření a dalších jemných chemikálií. Portfolia pesticidů společnosti zahrnuje chlorotalonil, azoxystrobin, činidla pro pesticidy a další produkty této kategorie, které jsou distribuovány na domácím i mezinárodním trhu. Nabídka zpomalovačů hoření zahrnuje dekabromdifenylethan, masterbatches pro zpomalovače hoření a další produkty tohoto typu, cílené jak na domácí, tak na zahraniční trhy. Segment jemných chemikálií společnosti zahrnuje kyselinu bromovodíkovou a další produkty sloužící různým průmyslovým aplikacím. Hlavními odběrateli produktů společnosti Suli Co. jsou zemědělský a průmyslový sektor v Číně a na mezinárodních trzích. Domácí distribuce se zaměřuje na čínský zemědělský a zpracovatelský průmysl, zatímco zahraniční prodej cílí na globální trh chemikálií a zpomalovačů hoření. Společnost využívá své produktové portfolio k obsluze různých segmentů, včetně ochrany plodin, požární bezpečnosti a chemického zpracování. Příjmové toky společnosti Suli Co. jsou poháněny stabilní poptávkou po jejích produktech pesticidů a zpomalovačů hoření. Přítomnost společnosti na domácím trhu podporuje potřeby zemědělství, zatímco její mezinárodní dosah rozšiřuje základnu zákazníků v odvětví chemikálií a požární bezpečnosti. Diversifikace produktů v oblasti pesticidů, zpomalovačů hoření a jemných chemikálií zajišťuje stabilní prodej napříč různými segmenty trhu. Suli Co je jednou z nejoblíbenějších společností na Eulerpool.com.

Často kladené otázky ohledně akcií Suli Co

EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) společnosti Suli Co činí 318,64 Mil. CNY v roce 2025.

EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) společnosti Suli Co se změnilo z 66,85 Mil. CNY na 318,64 Mil. CNY, což představuje změnu o 376,62 %. Hodnota je vyšší než v předchozím roce.

Na Eulerpool najdete úplný historický vývoj EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) Suli Co od roku 2006 – s ročními hodnotami, grafy a podrobnou analýzou.

EBITDA měří operační výkonnost před dopadem finanční struktury, daňového prostředí a bezhotovostních odpisů.

EBITDA = EBIT + Odpisy

CNY společnosti EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) je důležitým faktorem pro investory. Změny v tomto ukazateli mohou signalizovat zlepšování nebo zhoršování fundamentů, což může ovlivnit cenu akcie. Na Eulerpool můžete sledovat Suli Co společnosti EBITDA (Zisk před úroky, daněmi, odpisy a amortizací) historicky.

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Výkaz zisku a ztráty — Suli Co

Všechny klíčové ukazatele — Suli Co