First-Corporation

First-Corporation ROIC

Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) společnosti First-Corporation (1430.T) k datu 6. 11. 2026 je 7,98 %. V předchozím roce byl Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) 11,53 % — změna o -30,74 % (nižší).

ROIC

7,98 %

YoY

-30,74%

Poslední aktualizace:

Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) společnosti First-Corporation je 2026 7,98 % . Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) společnosti First-Corporation byl 2025 11,53 % . Klesá tak o -30,74% nižší než v předchozím roce.

Historie First-Corporation ROIC

  • 3 roky

  • 10 let

  • 25 Let

  • Maximum

ROIC
Datum
ROIC
1. 1. 2019
21,87 JPY
1. 1. 2020
6,91 JPY
1. 1. 2021
10,34 JPY
1. 1. 2022
12,84 JPY
1. 1. 2023
11,50 JPY
1. 1. 2024
6,96 JPY
1. 1. 2025
11,53 JPY
1. 1. 2026
7,98 JPY
Historie First-Corporation ROIC
ROKROICYoY
7,98 %-30,74%
11,53 %+65,48%
6,96 %-39,45%
11,50 %-10,40%
12,84 %+24,20%
10,34 %+49,54%
6,91 %-68,39%
21,87 %-5,81%
23,22 %+17,93%
19,69 %+75,66%
11,21 %-71,81%
39,75 %+215,72%
12,59 %—

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

First-Corporation Analýza akcií

Co dělá First-Corporation? First-Corporation je jednou z nejoblíbenějších společností na Eulerpool.com.

Často kladené otázky ohledně akcií First-Corporation

Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) společnosti First-Corporation činí 7,98 % v roce 2026.

Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) společnosti First-Corporation se změnilo z 11,53 % na 7,98 %, což představuje změnu o -30,74 %. Hodnota je nižší než v předchozím roce.

Na Eulerpool najdete úplný historický vývoj Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) First-Corporation od roku 2006 – s ročními hodnotami, grafy a podrobnou analýzou.

ROIC měří, jak efektivně společnost využívá investovaný kapitál k vytváření zisků. ROIC překračující náklady kapitálu vytváří hodnotu pro akcionáře.

ROIC = NOPAT / Investovaný kapitál

Dobrá hodnota se liší podle odvětví a fáze vývoje společnosti. Na Eulerpool můžete porovnat First-Corporation společnosti Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) s porovnatelnými společnostmi a průměrem odvětví, abyste určili, zda je atraktivní.

Srovnávejte ukazatele s průměry odvětví, protože se normy výrazně liší. Například marže maloobchodu jsou obecně nižší než marže softwaru.

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Ziskovost — First-Corporation

Všechny klíčové ukazatele — First-Corporation