Besalco

Besalco ROIC

Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) společnosti Besalco (BESALCO.SN) k datu 16. 10. 2026 je 7,09 %. V předchozím roce byl Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) 6,11 % — změna o 15,89 % (vyšší).

ROIC

7,09 %

YoY

15,89%

Poslední aktualizace:

Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) společnosti Besalco je 2025 7,09 % . Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) společnosti Besalco byl 2024 6,11 % . Klesá tak o 15,89% vyšší než v předchozím roce.

Historie Besalco ROIC

  • 3 roky

  • 10 let

  • 25 Let

  • Maximum

ROIC
Datum
ROIC
1. 1. 2018
2,91 CLP
1. 1. 2019
2,66 CLP
1. 1. 2020
2,73 CLP
1. 1. 2021
3,28 CLP
1. 1. 2022
6,56 CLP
1. 1. 2023
6,97 CLP
1. 1. 2024
6,11 CLP
1. 1. 2025
7,09 CLP
Historie Besalco ROIC
ROKROICYoY
7,09 %+15,89%
6,11 %-12,27%
6,97 %+6,27%
6,56 %+100,14%
3,28 %+20,23%
2,73 %+2,45%
2,66 %-8,65%
2,91 %+20,84%
2,41 %-6,36%
2,57 %-22,94%
3,34 %-213,15%
-2,95 %—

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Besalco Analýza akcií

Co dělá Besalco? Besalco je jednou z nejoblíbenějších společností na Eulerpool.com.

Často kladené otázky ohledně akcií Besalco

Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) společnosti Besalco činí 7,09 % v roce 2025.

Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) společnosti Besalco se změnilo z 6,11 % na 7,09 %, což představuje změnu o 15,89 %. Hodnota je vyšší než v předchozím roce.

Na Eulerpool najdete úplný historický vývoj Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) Besalco od roku 2006 – s ročními hodnotami, grafy a podrobnou analýzou.

ROIC měří, jak efektivně společnost využívá investovaný kapitál k vytváření zisků. ROIC překračující náklady kapitálu vytváří hodnotu pro akcionáře.

ROIC = NOPAT / Investovaný kapitál

Dobrá hodnota se liší podle odvětví a fáze vývoje společnosti. Na Eulerpool můžete porovnat Besalco společnosti Návratnost investovaného kapitálu (ROIC) s porovnatelnými společnostmi a průměrem odvětví, abyste určili, zda je atraktivní.

Srovnávejte ukazatele s průměry odvětví, protože se normy výrazně liší. Například marže maloobchodu jsou obecně nižší než marže softwaru.

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Ziskovost — Besalco

Všechny klíčové ukazatele — Besalco