Besalco

Besalco OCF/Dluh

Poměr Provozního Cashflow k Dluhům společnosti Besalco (BESALCO.SN) k datu 3. 11. 2026 je 23,88 %. V předchozím roce byl Poměr Provozního Cashflow k Dluhům 16,34 % — změna o 46,09 % (vyšší).

OCF/Dluh

23,88 %

YoY

46,09%

Poslední aktualizace:

Poměr Provozního Cashflow k Dluhům společnosti Besalco je 2022 23,88 % . Poměr Provozního Cashflow k Dluhům společnosti Besalco byl 2021 16,34 % . Klesá tak o 46,09% vyšší než v předchozím roce.

Historie Besalco OCF/Dluh

  • 3 roky

  • 10 let

  • 25 Let

  • Maximum

OCF/Dluh
Datum
OCF/Dluh
1. 1. 2015
10,23 CLP
1. 1. 2016
6,62 CLP
1. 1. 2017
6,23 CLP
1. 1. 2018
-19,98 CLP
1. 1. 2019
4,85 CLP
1. 1. 2020
11,62 CLP
1. 1. 2021
16,34 CLP
1. 1. 2022
23,88 CLP
Historie Besalco OCF/Dluh
ROKOCF/DluhYoY
23,88 %+46,09%
16,34 %+40,72%
11,62 %+139,50%
4,85 %-124,27%
-19,98 %-420,68%
6,23 %-5,85%
6,62 %-35,34%
10,23 %-238,45%
-7,39 %—

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Besalco Analýza akcií

Co dělá Besalco? Společnost Besalco SA generuje příjmy prostřednictvím šesti obchodních oblastí: Construction (Stavby), která realizuje projekty tunelů, silničních staveb a průmyslových potrubí spolu s rozvojem soukromé infrastruktury; Real Estate (Nemovitosti), zaměřená na výstavbu, propagaci a prodej rezidenčních nemovitostí; Machinery (Strojní zařízení), poskytující služby pronájmu těžké techniky; Concessions (Koncese), spravující zakázky na veřejné a soukromé práce pro údržbu silnic, hydraulické nádrže a inženýrské projekty; Assembly (Montáž), poskytující technickou podporu pro průmyslové projekty; a další služby, jako jsou poradenství a letecká nákladní doprava. Společnost obsluhuje klienty potřebující rozvoj infrastruktury, stavební a inženýrská řešení, včetně veřejných subjektů pro koncesní smlouvy a soukromých developerů pro realitní projekty. Dceřiné společnosti, jako jsou Besalco Construcciones SA a Besalco-MD Montajes SA, podporují tyto operace pod záštitou společnosti Besalco SA. Příjmové zdroje společnosti Besalco SA zahrnují realizaci stavebních projektů, prodej nemovitostí v oblasti Real Estate, pronájem vybavení v oblasti Machinery a správu koncesí pro údržbu infrastruktury. Společnost cílí na klienty veřejného i soukromého sektoru pro své inženýrské a infrastrukturní služby, přičemž dceřiné společnosti se věnují specializovaným úkolům, jako je průmyslová montáž a stavebnictví. Její obchodní model spoléhá na poskytování komplexních řešení napříč více odvětvími bez přímého prodeje produktů koncovým spotřebitelům. Hlavními odběrateli společnosti jsou veřejné subjekty spravující koncese v oblasti infrastruktury a soukromí developoři nakupující rezidenční nemovitosti. Pronájem strojního zařízení slouží stavebním firmám potřebujícím těžkou techniku, zatímco koncesní smlouvy zahrnují dlouhodobá partnerství pro silniční a hydraulické projekty. Dceřiné společnosti společnosti Besalco SA, včetně Kipreos Ingenieros SA, přispívají ke specializovaným inženýrským a stavebním službám v rámci širšího korporátního uspořádání. Besalco je jednou z nejoblíbenějších společností na Eulerpool.com.

Často kladené otázky ohledně akcií Besalco

Poměr Provozního Cashflow k Dluhům společnosti Besalco činí 23,88 % v roce 2022.

Poměr Provozního Cashflow k Dluhům společnosti Besalco se změnilo z 16,34 % na 23,88 %, což představuje změnu o 46,09 %. Hodnota je vyšší než v předchozím roce.

Na Eulerpool najdete úplný historický vývoj Poměr Provozního Cashflow k Dluhům Besalco od roku 2006 – s ročními hodnotami, grafy a podrobnou analýzou.

OCF/Dluh měří, jaké procento celkového dluhu lze pokrýt ročním provozním cashflow. Vyšší poměry naznačují silnější schopnost splácení dluhu.

Dobrá hodnota se liší podle odvětví a fáze vývoje společnosti. Na Eulerpool můžete porovnat Besalco společnosti Poměr Provozního Cashflow k Dluhům s porovnatelnými společnostmi a průměrem odvětví, abyste určili, zda je atraktivní.

Tato data přes Eulerpool API

100 000 požadavků/měs. zdarma · bez karty

Páka — Besalco

Všechny klíčové ukazatele — Besalco