Спектакулярний поворот на Матчі всіх зірок WNBA 2024: команда WNBA тріумфує несподівано

• Команда WNBA здобула несподівану перемогу в Матчі Всіх Зірок 2024.
  • Аріке Огунбовале сяє з 34 очками.

Eulerpool News·

Команда WNBA пережила на цьогорічному Матчі зірок те, що знавці сцени могли б назвати відомим сценарієм. Після їхньої ролі андердогів у 2021 році, гравчині знову не були фаворитками – їм передбачався відставання на 6,5 очок. Але й цього разу вони всіх здивували. Хоча на початку першої чверті вони здебільшого відставали, команда WNBA тримала гру напруженою. Лише завдяки грандіозній другій половині гри від Arike Ogunbowale їм вдалося переломити ситуацію і перемогти з рахунком 117-109. MVP Матчу зірок 2021 року залишалася без очок в першій половині, але після перерви вона набрала обертів і здобула вражаючі 34 очки за останні 20 хвилин. Ogunbowale, яка знову була визнана MVP матчу, в третьому кварталі влучила шість із десяти своїх кидків, а також зробила чотири асисти і два перехоплення. Так команда перетворила двоочковий відставання на перерві в комфортну дев'ятиочкову перевагу. Але шоу тривало далі: у четвертій чверті гравчиня з Dallas Wings забила ще три трьохочкові, піднявши свій останній показник до рекордних 32 очок у матчі зірок. Для розуміння: вона здобула більше очок за одну половину, ніж будь-яка гравчиня до неї за всю гру. Однак Ogunbowale не була єдиною, хто блиснув. П’ятеро гравчинь з команди WNBA досягли двозначних показників по очках. Nneka Ogwumike заклала основу для перемоги, забивши вісім із своїх 14 очок у першій чверті з звично високою влучністю. Kelsey Mitchell вразила своєю наполегливістю при проходах до кошика і переможним кидком на останній секунді третьої чверті, що змусило її товаришок по команді зірватися на майданчик. Allisha Gray, зірка вечора, набрала 16 очок, включаючи десять штрафних кидків і п'ять перехоплень, коли команда США втратила загалом 15 очок через втрати м'яча. Додатково Angel Reese внесла свій вклад у перемогу, здобувши ще один дабл-дабл з 11 очками і 10 підбираннями – хоча ця статистика в кінцевому підсумку не увійшла до офіційних.