Tianma Microelectronics Co

Tianma Microelectronics Co Rast EBIT

Letna rast EBIT od Tianma Microelectronics Co (000050.SZ) na dan 2. nov. 2026 je 255,30 %. V prejšnjem letu je Letna rast EBIT znašal 80,38 % — sprememba za 217,62 % (višje).

Rast EBIT

255,30 %

YoY

217,62%

Zadnja posodobitev:

Letna rast EBIT od Tianma Microelectronics Co je 2025 255,30 % . Letna rast EBIT od Tianma Microelectronics Co je bil 2024 80,38 % . Pada za 217,62% višje v primerjavi s prejšnjim letom.

Zgodovina Tianma Microelectronics Co Rast EBIT

  • 3 leta

  • 10 let

  • 25 let

  • Največ

Rast EBIT
Datum
Rast EBIT
1. jan. 2018
−44,00 CNY
1. jan. 2019
71,64 CNY
1. jan. 2020
40,01 CNY
1. jan. 2021
−108,16 CNY
1. jan. 2022
563,32 CNY
1. jan. 2023
−383,19 CNY
1. jan. 2024
80,38 CNY
1. jan. 2025
255,30 CNY
Zgodovina Tianma Microelectronics Co Rast EBIT
LETORast EBITYoY
255,30 %+217,62%
80,38 %−120,98%
−383,19 %−168,02%
563,32 %−620,80%
−108,16 %−370,37%
40,01 %−44,15%
71,64 %−262,80%
−44,00 %−112,29%
358,04 %−81,34%
1919,08 %−2284,98%
−87,83 %—

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

Tianma Microelectronics Co Analiza delnic

Kaj dela Tianma Microelectronics Co? Tianma Microelectronics Co., Ltd. ustvarja prihodke s prodajo tekočekristalnih zaslonov (LCD) in tekočekristalnih modulov (LCM) strankam v panogah pametnih telefonov, tablic, vozil, inteligentnih domov, nosljivih naprav in točk prodaje (POS). Podjetje oskrbuje tako domače kot mednarodne trge, vključno z Evropo, ZDA, Japonsko, Korejo in Hong Kongom, pri čemer so njegovi izdelki integrirani v različne informacijske prikazne končne naprave. Njegovi glavni odjemalski segmenti obsegajo proizvajalce potrošniške elektronike, avtomobilskih sistemov in rešitev za trgovinsko tehnologijo. Portfelj podjetja se osredotoča na rešitve LCD in LCM, prilagojene za pametne naprave, pri čemer izkorišča svoje zmogljivosti proizvodnje za dobavo komponent zaslonov globalnim tehnološkim podjetjem. S ciljanjem ključnih sektorjev, kot sta mobilna komunikacija in avtomobilski zasloni, Tianma vzpostavlja ponavljajoče se prihodkovne tokove skozi dolgoročna pogodbeno sodelovanje z velikimi proizvajalci elektronike. Kanali distribucije segajo čez več regij, kar zagotavlja dosleden dostop do trgov za njegove tehnologije zaslonov. Tianma Microelectronics Co je eno najbolj priljubljenih podjetij na Eulopoolu.

Pogosto zastavljena vprašanja o delnici Tianma Microelectronics Co

Letna rast EBIT podjetja Tianma Microelectronics Co znaša 255,30 % v letu 2025.

Na Eulopoolu najdete celovit zgodovinski razvoj Letna rast EBIT Tianma Microelectronics Co od leta 2006 – z letnimi vrednostmi, grafi in podrobno analizo.

Rast EBIT meri odstotkovno spremembo operativnega dobička. Kaže, ali je donosnost osnovnega poslovanja podjetja boljša.

Za evalvacijo Letna rast EBITs je ključno primerjati s konkurenti v isti industriji in sektorju. Na Euloolu lahko najdete neposredne primerjave Letna rast EBIT z drugimi podjetji.

Letna rast EBITs je ključni dejavnik za vlagatelje. Spremembe te metrike lahko signalizirajo izboljšanje ali poslabšanje temeljnih podatkov, kar neposredno vpliva na ceno delnice. Na Euloolu lahko spremljate Letna rast EBITs Tianma Microelectronics Co v realnem času in zgodovinsko.

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

Rast — Tianma Microelectronics Co

Vse ključne metrike — Tianma Microelectronics Co