G R Infraprojects

G R Infraprojects Rast dolga

Rast dolga od leta do leta od G R Infraprojects (GRINFRA.NS) na dan 6. nov. 2026 je −1,99 %. V prejšnjem letu je Rast dolga od leta do leta znašal 30,23 % — sprememba za −106,58 % (nižje).

Rast dolga

−1,99 %

YoY

−106,58%

Zadnja posodobitev:

Rast dolga od leta do leta od G R Infraprojects je 2026 −1,99 % . Rast dolga od leta do leta od G R Infraprojects je bil 2025 30,23 % . Pada za −106,58% nižje v primerjavi s prejšnjim letom.

Zgodovina G R Infraprojects Rast dolga

  • 3 leta

  • 10 let

  • 25 let

  • Največ

Rast dolga
Datum
Rast dolga
1. jan. 2019
152,66 INR
1. jan. 2020
49,94 INR
1. jan. 2021
40,97 INR
1. jan. 2022
16,74 INR
1. jan. 2023
7,85 INR
1. jan. 2024
−33,00 INR
1. jan. 2025
30,23 INR
1. jan. 2026
−1,99 INR
Zgodovina G R Infraprojects Rast dolga
LETORast dolgaYoY
−1,99 %−106,58%
30,23 %−191,62%
−33,00 %−520,46%
7,85 %−53,11%
16,74 %−59,14%
40,97 %−17,96%
49,94 %−67,29%
152,66 %+155,84%
59,67 %−228,58%
−46,41 %−755,48%
7,08 %−78,14%
32,39 %—

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

G R Infraprojects Analiza delnic

Kaj dela G R Infraprojects? G R Infraprojects Ltd. ustvarja prihodke s civilnimi gradbenimi projekti, predvsem pobudami EPC (izdelava, nabava in izvedba), BOT (gradnja in obratovanje) ter HAM (najem z možnostjo nakupa) na področju cestne infrastrukture. Podjetje upravlja cestne projekte, kot sta odsek Gundugolanu-Devarapalli-Kovvuru na državni cesti NH-16 in odsek Chhapra Gopalganj na državni cesti NH-85, v okviru segmentov EPC in BOT. Celodružbena hčerinska družba GR Highways Investment Manager Private Limited podpira te operacije. Družba se tudi ukvarja s prenoso električne energije ter proizvodnjo in izdelavo v treh operativnih kategorijah. Glavni stranke podjetja vključujejo državne entitete, odgovorne za razvoj cest in infrastrukture, saj se projekti izvajajo v skladu z koncesijskimi pogodbami in pogodbami EPC. Ti projekti zajemajo več delov državnih cest, vključno z NH-102, NH-82, NH-80 in NH-8E (Ext.), ki so ključni segmenti indijske transportne infrastrukture. Prihodki družbe izvirajo iz storitev gradnje, obratovanja in vzdrževanja, ki jih zagotavlja vzdolž teh cestnih koridorjev. G R Infraprojects Ltd. posluje v treh poslovnih kategorijah: gradnja, obratovanje in vzdrževanje ter proizvodnja in izdelava. Segment EPC se osredotoča na gradnjo cest in infrastrukture, medtem ko segment BOT obvladuje dolgoročna cestna projekta, ki vključujeta obratovanje in vzdrževanje. Projekti prenosa električne energije in optičnih kabelskih vodov (OFC) so dodatni viri prihodkov v okviru kategorije gradnje. Hčerinska družba podjetja, GR Highways Investment Manager Private Limited, še naprej širi zmogljivosti upravljanja projektov. G R Infraprojects je eno najbolj priljubljenih podjetij na Eulopoolu.

Pogosto zastavljena vprašanja o delnici G R Infraprojects

Rast dolga od leta do leta podjetja G R Infraprojects znaša −1,99 % v letu 2026.

Na Eulopoolu najdete celovit zgodovinski razvoj Rast dolga od leta do leta G R Infraprojects od leta 2006 – z letnimi vrednostmi, grafi in podrobno analizo.

Rast dolga meri odstotnoto spremembo skupnega dolga. Naraščajočo rast dolga je treba primerjati z rastjo prihodkov in dohodkov za oceno trajnosti.

Za evalvacijo Rast dolga od leta do letas je ključno primerjati s konkurenti v isti industriji in sektorju. Na Euloolu lahko najdete neposredne primerjave Rast dolga od leta do leta z drugimi podjetji.

Rast dolga od leta do letas je ključni dejavnik za vlagatelje. Spremembe te metrike lahko signalizirajo izboljšanje ali poslabšanje temeljnih podatkov, kar neposredno vpliva na ceno delnice. Na Euloolu lahko spremljate Rast dolga od leta do letas G R Infraprojects v realnem času in zgodovinsko.

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

Rast — G R Infraprojects

Vse ključne metrike — G R Infraprojects