G R Infraprojects

G R Infraprojects EBIT/Sredstva

Razmerje obratnega dohodka do sredstev (EBIT/Sredstva) od G R Infraprojects (GRINFRA.NS) na dan 18. okt. 2026 je 8,87 %. V prejšnjem letu je Razmerje obratnega dohodka do sredstev (EBIT/Sredstva) znašal 9,32 % — sprememba za −4,89 % (nižje).

EBIT/Sredstva

8,87 %

YoY

−4,89%

Zadnja posodobitev:

Razmerje obratnega dohodka do sredstev (EBIT/Sredstva) od G R Infraprojects je 2026 8,87 % . Razmerje obratnega dohodka do sredstev (EBIT/Sredstva) od G R Infraprojects je bil 2025 9,32 % . Pada za −4,89% nižje v primerjavi s prejšnjim letom.

Zgodovina G R Infraprojects EBIT/Sredstva

  • 3 leta

  • 10 let

  • 25 let

  • Največ

EBIT/Sredstva
Datum
EBIT/Sredstva
1. jan. 2019
14,99 INR
1. jan. 2020
17,43 INR
1. jan. 2021
16,32 INR
1. jan. 2022
12,51 INR
1. jan. 2023
16,92 INR
1. jan. 2024
17,96 INR
1. jan. 2025
9,32 INR
1. jan. 2026
8,87 INR
Zgodovina G R Infraprojects EBIT/Sredstva
LETOEBIT/SredstvaYoY
8,87 %−4,89%
9,32 %−48,09%
17,96 %+6,12%
16,92 %+35,24%
12,51 %−23,30%
16,32 %−6,40%
17,43 %+16,28%
14,99 %−10,10%
16,68 %−23,56%
21,81 %+68,06%
12,98 %+66,78%
7,78 %−9,54%
8,60 %—

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

G R Infraprojects Analiza delnic

Kaj dela G R Infraprojects? G R Infraprojects Ltd, headquartered in Udaipur, Rajasthan, operates in the Industrials sector with a focus on construction. The company employs 16,157 full-time staff and offers services in construction, operation and maintenance, and manufacturing and fabrication. Its principal civil construction projects include EPC, BOT, and HAM contracts for roads, railways, metro systems, airport runways, and optical fiber cable installations. The firm also engages in power transmission infrastructure. Key projects include multiple National Highway sections such as NH-16 and NH-85. G R Infraprojects je eno najbolj priljubljenih podjetij na Eulopoolu.

Pogosto zastavljena vprašanja o delnici G R Infraprojects

Razmerje obratnega dohodka do sredstev (EBIT/Sredstva) podjetja G R Infraprojects znaša 8,87 % v letu 2026.

Razmerje obratnega dohodka do sredstev (EBIT/Sredstva) od G R Infraprojects se je spremenil z 9,32 % na 8,87 %, kar predstavlja spremembo za −4,89 %. Vrednost je nižje kot v prejšnjem letu.

Na Eulopoolu najdete celovit zgodovinski razvoj Razmerje obratnega dohodka do sredstev (EBIT/Sredstva) G R Infraprojects od leta 2006 – z letnimi vrednostmi, grafi in podrobno analizo.

EBIT/Sredstva meri obratno donosnost glede na skupna sredstva in zagotavlja pogled brez dolgov na učinkovitost sredstev, ki je primerljiv v različnih kapitalskih strukturah.

Dobra vrednost za se razlikuje glede na industrijo in fazo razvoja podjetja. Na Euloolu lahko primerjate Razmerje obratnega dohodka do sredstev (EBIT/Sredstva)s G R Infraprojects s podobnimi podjetji v sektorju in povprečjem industrije, da ocenite privlačnost.

Za evalvacijo Razmerje obratnega dohodka do sredstev (EBIT/Sredstva)s je ključno primerjati s konkurenti v isti industriji in sektorju. Na Euloolu lahko najdete neposredne primerjave Razmerje obratnega dohodka do sredstev (EBIT/Sredstva) z drugimi podjetji.

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

Donosnost — G R Infraprojects

Vse ključne metrike — G R Infraprojects