Edan Instruments

Edan Instruments DSCR

Razmerje pokritja obsluge dolga (DSCR) od Edan Instruments (300206.SZ) na dan 5. nov. 2026 je 33,48. V prejšnjem letu je Razmerje pokritja obsluge dolga (DSCR) znašal 13,88 — sprememba za 141,13 % (višje).

DSCR

33,48

YoY

141,13%

Zadnja posodobitev:

Razmerje pokritja obsluge dolga (DSCR) od Edan Instruments je 2024 33,48 . Razmerje pokritja obsluge dolga (DSCR) od Edan Instruments je bil 2023 13,88 . Pada za 141,13% višje v primerjavi s prejšnjim letom.

Zgodovina Edan Instruments DSCR

  • 3 leta

  • 10 let

  • 25 let

  • Največ

DSCR
Datum
DSCR
1. jan. 2015
0,47 CNY
1. jan. 2016
−1,00 CNY
1. jan. 2019
−3,83 CNY
1. jan. 2020
6,91 CNY
1. jan. 2021
3,22 CNY
1. jan. 2022
32,23 CNY
1. jan. 2023
13,88 CNY
1. jan. 2024
33,48 CNY
Zgodovina Edan Instruments DSCR
LETODSCRYoY
33,48+141,13%
13,88−56,93%
32,23+901,32%
3,22−53,41%
6,91−280,59%
−3,83+283,59%
−1,00−310,32%
0,47+256,23%
0,13—

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

Edan Instruments Analiza delnic

Kaj dela Edan Instruments? Podjetje Edan Instruments, Inc. ustvarja prihodke z oblikovanjem, proizvodnjo in prodajo medicinske opreme, vključno z serijo izdelkov za porodništvo, kot so dopplerski monitorji srčnega utripa ploda, ultrazvočni doplerski monitorji srčnega utripa ploda, monitorji za plod/matere ter integrirani diagnostični monitoring sistemi za porodništvo. Podjetje prav tako prodaja serije elektrokardiografov, vključno z digitalnimi dvanajstkanalnimi in šestkanalnimi elektrokardiografi ter delovnimi postajami za elektrokardiografijo, skupaj s spremljajočo opremo, kot so prenosni večparametrski monitorji in centralni monitoring sistemi. Poleg tega podjetje Edan ponuja rezervne dele in proizvode za in vitro diagnostiko za podporo svoji opremi in zdravstvenim storitvam. Glavni kupci izdelkov podjetja Edan so zdravstvene ustanove, vključno z bolnicami in klinikami, ki nakupujejo medicinske naprave za diagnostične in spremljalne namene. Te ustanove se zanašajo na sisteme za porodništvo, elektrokardiografe in spremljanje, ki jih ponuja podjetje Edan, zagotavljanju oskrbe pacientov. Proizvodi podjetja za in vitro diagnostiko se prav tako prodajajo zdravstvenim ustanovam za potrebe laboratorijskih testiranj. Segmenti izdelkov podjetja Edan so definirani po kategorijah medicinske opreme: porodništvo, elektrokardiografija, spremljanje in ultrazvočni slikovni sistemi. Poslovanje z rezervnimi deli in in vitro diagnostiko dopolnjuje te segmente z zagotavljanjem nujnih dodatkov in diagnostičnih orodij. Prihodki izvirajo iz neposredne prodaje teh izdelkov zdravstvenim ponudnikom, pri čemer ni omenjene distribucije prek tretjih strani ali dodatnih storitev, razen opisanih ponudb. Edan Instruments je eno najbolj priljubljenih podjetij na Eulopoolu.

Pogosto zastavljena vprašanja o delnici Edan Instruments

Razmerje pokritja obsluge dolga (DSCR) podjetja Edan Instruments znaša 33,48 v letu 2024.

Razmerje pokritja obsluge dolga (DSCR) od Edan Instruments se je spremenil z 13,88 na 33,48, kar predstavlja spremembo za 141,13 %. Vrednost je višje kot v prejšnjem letu.

Na Eulopoolu najdete celovit zgodovinski razvoj Razmerje pokritja obsluge dolga (DSCR) Edan Instruments od leta 2006 – z letnimi vrednostmi, grafi in podrobno analizo.

DSCR meri sposobnost podjetja, da pokriva svoje obveznosti za odplačilo dolga iz obratnega dohodka. Razmerje nad 1,0 kaže na zadostne dohodke za pokritje plačil dolga.

Dobra vrednost za se razlikuje glede na industrijo in fazo razvoja podjetja. Na Euloolu lahko primerjate Razmerje pokritja obsluge dolga (DSCR)s Edan Instruments s podobnimi podjetji v sektorju in povprečjem industrije, da ocenite privlačnost.

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

Finančni vzvod — Edan Instruments

Vse ključne metrike — Edan Instruments