Create Technology & Science Co

Create Technology & Science Co R&R/Prihodki

Razmerje R&R do prihodka od Create Technology & Science Co (000551.SZ) na dan 17. okt. 2026 je 5,62 %. V prejšnjem letu je Razmerje R&R do prihodka znašal 5,14 % — sprememba za 9,27 % (višje).

R&R/Prihodki

5,62 %

YoY

9,27%

Zadnja posodobitev:

Razmerje R&R do prihodka od Create Technology & Science Co je 2025 5,62 % . Razmerje R&R do prihodka od Create Technology & Science Co je bil 2024 5,14 % . Pada za 9,27% višje v primerjavi s prejšnjim letom.

Zgodovina Create Technology & Science Co R&R/Prihodki

  • 3 leta

  • 10 let

  • 25 let

  • Največ

R&R/Prihodki
Datum
R&R/Prihodki
1. jan. 2018
4,58 CNY
1. jan. 2019
4,59 CNY
1. jan. 2020
5,02 CNY
1. jan. 2021
5,21 CNY
1. jan. 2022
5,07 CNY
1. jan. 2023
5,49 CNY
1. jan. 2024
5,14 CNY
1. jan. 2025
5,62 CNY
Zgodovina Create Technology & Science Co R&R/Prihodki
LETOR&R/PrihodkiYoY
5,62 %+9,27%
5,14 %−6,37%
5,49 %+8,22%
5,07 %−2,58%
5,21 %+3,66%
5,02 %+9,39%
4,59 %+0,18%
4,58 %−2,97%
4,72 %−8,55%
5,17 %−6,46%
5,52 %+2,86%
5,37 %—

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

Create Technology & Science Co Analiza delnic

Kaj dela Create Technology & Science Co? Create Technology & Science Co Ltd, based in Suzhou, China, operates in the Industrials sector, specializing in machinery. The company produces clean environmental protection equipment, high-voltage porcelain insulators, needle roller bearings, optical-mechanical-electronic surveying instruments, and abrasives. With 2,952 employees, it functions through six segments: environmental equipment, insulators, precision bearings, measurement instruments, abrasives, and trade services. Listed on 6 January 1994, the company serves domestic and international markets from its Suzhou headquarters. Create Technology & Science Co je eno najbolj priljubljenih podjetij na Eulopoolu.

Pogosto zastavljena vprašanja o delnici Create Technology & Science Co

Razmerje R&R do prihodka podjetja Create Technology & Science Co znaša 5,62 % v letu 2025.

Razmerje R&R do prihodka od Create Technology & Science Co se je spremenil z 5,14 % na 5,62 %, kar predstavlja spremembo za 9,27 %. Vrednost je višje kot v prejšnjem letu.

Na Eulopoolu najdete celovit zgodovinski razvoj Razmerje R&R do prihodka Create Technology & Science Co od leta 2006 – z letnimi vrednostmi, grafi in podrobno analizo.

Razmerje raziskav in razvoja do prihodka kaže, kolikšen odstotek prihodka podjetje vlaga v raziskave in razvoj. Višja razmerja kažejo na večji poudarek na inovacijah.

Dobra vrednost za se razlikuje glede na industrijo in fazo razvoja podjetja. Na Euloolu lahko primerjate Razmerje R&R do prihodkas Create Technology & Science Co s podobnimi podjetji v sektorju in povprečjem industrije, da ocenite privlačnost.

Za evalvacijo Razmerje R&R do prihodkas je ključno primerjati s konkurenti v isti industriji in sektorju. Na Euloolu lahko najdete neposredne primerjave Razmerje R&R do prihodka z drugimi podjetji.

Do teh podatkov prek Eulerpool API

100.000 zahtevkov/mes. brezplačno · brez kartice

Marže — Create Technology & Science Co

Vse ključne metrike — Create Technology & Science Co