Linhai Co

Linhai Co ROA

ROA (Rentabilita aktív) spoločnosti Linhai Co (600099.SS) k 2. 11. 2026 je 2,13 %. V predchádzajúcom roku ROA (Rentabilita aktív) bolo 1,79 % — zmena o 19,02 % (vyššie).

ROA

2,13 %

YoY

19,02%

Naposledy aktualizované:

V roku 2025 bola návratnosť na celkovom majetku (ROA) spoločnosti Linhai Co 2,13 %, čo je nárast o 19,02% v porovnaní so 1,79 % ROA v predchádzajúcom roku.

História Linhai Co ROA

  • 3 roky

  • 10 rokov

  • 25 rokov

  • Max

ROA
Dátum
ROA
1. 1. 2018
0,45 CNY
1. 1. 2019
0,94 CNY
1. 1. 2020
1,32 CNY
1. 1. 2021
1,38 CNY
1. 1. 2022
1,21 CNY
1. 1. 2023
1,57 CNY
1. 1. 2024
1,79 CNY
1. 1. 2025
2,13 CNY
História Linhai Co ROA
ROKROAYoY
2,13 %+19,02%
1,79 %+13,76%
1,57 %+29,86%
1,21 %-12,56%
1,38 %+4,94%
1,32 %+39,73%
0,94 %+110,55%
0,45 %+29,26%
0,35 %+5,89%
0,33 %-19,43%
0,41 %-21,96%
0,52 %—

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Linhai Co Analýza akcií

Čo robí Linhai Co? Linhai Co., Ltd. je výrobca a predajca lesníckej a záhradnej pohonných techniky, zavlažovacích systémov so sprinklermi a špeciálnych vozidiel so sídlom v Taizhou v Číne. Spoločnosť, ktorá bola v roku 1997 uvedená na burze, zamestnáva 623 ľudí. Jej portfólio produktov zahŕňa terénne vozidlá, stredne objemové motocykle s pedálmi a rôzne poľnohospodárske stroje, ako sú ručné a vysokorýchlostné sadzače ryže. Okrem toho Linhai vyrába hasičské vybavenie vrátane čerpadiel na lesné požiare, terénnych hasičských vozidiel, veterných hasiacich prístrojov, motorových píl, rezačov na zavlažovanie a vysokotlakových rozprašovačov vody, spolu s príslušenstvom k týmto produktom. Linhai Co je jednou z najobľúbenejších spoločností na Eulerpool.

ROA v detailoch

Pochopenie návratnosti kapitálu (ROA) spoločnosti Linhai Co

Návratnosť kapitálu (ROA) spoločnosti Linhai Co je kľúčový ukazovateľ, ktorý meria ziskovosť firmy vo vzťahu k celkovému imaniu. Vypočíta sa delením čistého zisku celkovým imaním. Vyššia ROA poukazuje na efektívne využitie imania pre dosiahnutie zisku a odráža efektivitu manažmentu a finančné zdravie spoločnosti.

Porovnanie rok k roku

Porovnanie ROA spoločnosti Linhai Co z roka na rok poskytuje vhľady do prevádzkovej efektívnosti a trendov vo využívaní imania firmy. Rastúca ROA naznačuje zlepšenú efektivitu imania a ziskovosť, zatiaľ čo klesajúca ROA môže signalizovať prevádzkové alebo finančné výzvy.

Dopady na investície

Investori považujú ROA spoločnosti Linhai Co za rozhodujúcu metriku pre hodnotenie ziskovosti a efektívnosti firmy. Vyššia ROA znamená, že firma efektívne využíva svoje imanie na dosiahnutie zisku, čo ju robí potenciálne atraktívnou investíciou.

Interpretácia výkyvov ROA

Výkyvy v ROA spoločnosti Linhai Co môžu byť spôsobené zmenami v čistom zisku, získavaní imania alebo prevádzkovej efektívnosti. Analýza týchto výkyvov pomáha hodnotiť finančný výkon, efektívnosť manažmentu a strategické finančné pozicionovanie firmy.

Často kladené otázky o akcii Linhai Co

ROA (Rentabilita aktív) spoločnosti Linhai Co je 2,13 % v roku 2025.

ROA (Rentabilita aktív) spoločnosti Linhai Co sa zmenil z 1,79 % na 2,13 %, čo predstavuje zmenu 19,02 %. Hodnota je vyššie ako v predchádzajúcom roku.

Na Eulerpool nájdete kompletnú historickú evolúciu Linhai Co ROA (Rentabilita aktív) od roku 2006 – s ročnými hodnotami, grafmi a detailnou analýzou.

Rentabilita aktív, tiež nazývaná ROA, je finančný ukazovateľ, ktorý sa používa na meranie ziskovosti spoločnosti. Používa sa na určenie, ako efektívne spoločnosť využíva svoje aktíva na dosiahnutie zisku. Tiež sa označuje ako pomer čistého zisku k celkovým aktívam. ROA je dôležitým ukazovateľom celkovej finančnej výkonnosti spoločnosti, pretože meria schopnosť spoločnosti generovať väčší zisk z vložených aktív.

Dobrá hodnota sa líši v závislosti od odvetvia a fázy vývoja spoločnosti. Na Eulopoole môžete porovnať ROA (Rentabilita aktív)s Linhai Co s konkurentmi v sektore a priemerom odvetvia, aby ste posúdili, či je atraktívna.

Aby ste vyhodnotili ROA (Rentabilita aktív)s, je nevyhnutné to porovnať so spoločnosťami v rovnakom odvetví a sektore. Na Eulopoole nájdete priame porovnania medzi spoločnosťami v odvetví pre ROA (Rentabilita aktív).

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Ziskovosť — Linhai Co

Všetky kľúčové ukazovatele — Linhai Co