Intouch Insight

Intouch Insight EBITDA

EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) spoločnosti Intouch Insight (INX.V) k 18. 10. 2026 je 1,35 Milión CAD. V predchádzajúcom roku EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) bolo 2,12 Milión CAD — zmena o -36,54 % (nižšie).

EBITDA

1,35 MiliónCAD

YoY

-36,54%

Naposledy aktualizované:

EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) spoločnosti Intouch Insight je 2025 1,35 Milión CAD. EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) spoločnosti Intouch Insight bolo 2024 2,12 Milión CAD. Klesá teda o -36,54% nižšie oproti predchádzajúcemu roku.

História Intouch Insight EBITDA

  • 3 roky

  • 10 rokov

  • 25 rokov

  • Max

EBITDA
Dátum
EBITDA
1. 1. 2018
-2,81 Milión CAD
1. 1. 2019
677 701,00 CAD
1. 1. 2020
898 243,00 CAD
1. 1. 2021
485 977,00 CAD
1. 1. 2022
1,36 Milión CAD
1. 1. 2023
1,29 Milión CAD
1. 1. 2024
2,12 Milión CAD
1. 1. 2025
1,35 Milión CAD
História Intouch Insight EBITDA
ROKEBITDAYoY
1,35 MiliónCAD-36,54%
2,12 MiliónCAD+65,19%
1,29 MiliónCAD-5,61%
1,36 MiliónCAD+180,21%
485 977,00CAD-45,90%
898 243,00CAD+32,54%
677 701,00CAD-124,15%
-2,81 MiliónCAD+299,95%
-701 563,00CAD-299,31%
351 994,00CAD-32,78%
523 652,00CAD+98,66%
263 598,00CAD—

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Intouch Insight Analýza akcií

Čo robí Intouch Insight? Intouch Insight Ltd, headquartered in Kanata, Ontario, operates in the Information Technology sector, providing customer experience management (CEM) solutions. The company offers a range of products including customer surveys, mystery shopping, mobile forms, operational audits, and event marketing automation. Its software platforms, such as IntouchIntelligence and LiaCX, enable clients to collect and centralize data from multiple touchpoints, delivering real-time insights to enhance customer experience. Listed on 9 June 1997, Intouch Insight serves businesses seeking to optimize their customer interactions. Intouch Insight je jednou z najobľúbenejších spoločností na Eulerpool.

Často kladené otázky o akcii Intouch Insight

EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) spoločnosti Intouch Insight je 1,35 Milión CAD v roku 2025.

EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) spoločnosti Intouch Insight sa zmenil z 2,12 Milión CAD na 1,35 Milión CAD, čo predstavuje zmenu -36,54 %. Hodnota je nižšie ako v predchádzajúcom roku.

Na Eulerpool nájdete kompletnú historickú evolúciu Intouch Insight EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou) od roku 2006 – s ročnými hodnotami, grafmi a detailnou analýzou.

EBITDA meria operačnú výkonnosť pred vplyvom finančnej štruktúry, daňového prostredia a nezahrnuje peňažne nehotovinné odpisy.

EBITDA = EBIT + Odpisy a amortizácia

EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou)s CAD je kľúčovým faktorom pre investorov. Zmeny v tejto metrike môžu signalizovať zlepšovanie alebo zhoršovanie základných ukazovateľov, čo priamo vplýva na cenu akcie. Na Eulopoole môžete sledovať EBITDA (Zisk pred úrokmi, daňami, odpismi a amortizáciou)s Intouch Insight historicky a v reálnom čase.

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Výkaz ziskov a strát — Intouch Insight

Všetky kľúčové ukazovatele — Intouch Insight