DEV Information Technology

DEV Information Technology EPS

Zisk na akciu (EPS) spoločnosti DEV Information Technology (DEVIT.NS) k 2. 11. 2026 je 2,64 INR. V predchádzajúcom roku Zisk na akciu (EPS) bolo 1,67 INR — zmena o 57,96 % (vyššie).

EPS

2,64INR

YoY

57,96%

Naposledy aktualizované:

Zisk na akciu (EPS) spoločnosti DEV Information Technology je 2025 2,64 INR. Zisk na akciu (EPS) spoločnosti DEV Information Technology bolo 2024 1,67 INR. Klesá teda o 57,96% vyššie oproti predchádzajúcemu roku.

História DEV Information Technology EPS

  • 3 roky

  • 10 rokov

  • 25 rokov

  • Max

EPS
Dátum
EPS
1. 1. 2018
0,70 INR
1. 1. 2019
0,79 INR
1. 1. 2020
0,67 INR
1. 1. 2021
0,15 INR
1. 1. 2022
0,03 INR
1. 1. 2023
1,62 INR
1. 1. 2024
1,67 INR
1. 1. 2025
2,64 INR
História DEV Information Technology EPS
ROKEPSYoY
2,64INR+57,96%
1,67INR+3,31%
1,62INR+6 119,10%
0,03INR-82,44%
0,15INR-77,91%
0,67INR-15,33%
0,79INR+13,17%
0,70INR-5,67%
0,74INR+98,70%
0,37INR+62,20%
0,23INR+15,45%
0,20INR+89,66%
0,11INR—

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

DEV Information Technology Analýza akcií

Čo robí DEV Information Technology? Spoločnosť Dev Information Technology Ltd. generuje príjmy prostredníctvom segmentu IT a služieb založených na IT, v rámci ktorého ponúka produkty ako ByteSIGNER a Talligence. ByteSIGNER je desktopová aplikácia umožňujúca hromadné digitálne podpisovanie dokumentov PDF, určená pre organizácie hľadajúce riešenia pre bezpapierový kancelársky chod. Talligence, riešenie poháňané umelou inteligenciou a strojovým učením pre systém Tally, poskytuje funkcie monitorovania podnikania. Spoločnosť ďalej zarába aj na cloudových službách, vrátane modernizácie cloudových aplikácií, spravovaných cloudových služieb, cloudového poradenstva a zálohovania a obnovy dát v cloude. Digitálne služby, ako sú e-commerce obchody a digitálny marketing, spolu so spravovanými IT službami, ako je podpora dátových centier a technická podporná linka, prispievajú k ďalším príjmovým tokom spoločnosti. ByteSIGNER slúži organizáciám s potrebami vysokorýchleho podpisovania, zatiaľ čo Talligence je určený pre firmy využívajúce systém Tally na monitorovanie kľúčových oblastí. Cloudové služby sa predávajú podnikom vyžadujúcim modernizáciu a správu cloudovej infraštruktúry. Digitálne služby cielia na firmy, ktoré chcú vytvoriť online obchody a posilniť svoje úsilie v oblasti digitálneho marketingu. Spravované IT služby nakupujú spoločnosti potrebujúce podporu dátových centier a technickú pomoc pre pracovné prostredia. Portfólio produktov spoločnosti zahŕňa vývoj aplikácií pre Windows a vývoj webových aplikácií ako súčasť jej biznis aplikácií. Tieto služby sú prispôsobené klientom vyžadujúcim vlastné softvérové riešenia. ByteSIGNER a Talligence sú pozicionované ako špecializované nástroje pre manažment dokumentov a biznis analitiku. Cloudové a digitálne služby tvoria významnú časť príjmov, čo odráža dopyt po migrácii do cloudu a digitálnej transformácii medzi klientmi spoločnosti. DEV Information Technology je jednou z najobľúbenejších spoločností na Eulerpool.

Často kladené otázky o akcii DEV Information Technology

Zisk na akciu (EPS) spoločnosti DEV Information Technology je 2,64 INR v roku 2025.

Zisk na akciu (EPS) spoločnosti DEV Information Technology sa zmenil z 1,67 INR na 2,64 INR, čo predstavuje zmenu 57,96 %. Hodnota je vyššie ako v predchádzajúcom roku.

Na Eulerpool nájdete kompletnú historickú evolúciu DEV Information Technology Zisk na akciu (EPS) od roku 2006 – s ročnými hodnotami, grafmi a detailnou analýzou.

Zisk na akciu meria podiel na zisku spoločnosti, ktorý připadá na každú vydanú akciu. Je to kľúčová metrika na posúdenie ziskovosti spoločnosti na základe akcie.

EPS = Čistý zisk / Vydané akcie

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Výkaz ziskov a strát — DEV Information Technology

Všetky kľúčové ukazovatele — DEV Information Technology