Compucom Software

Compucom Software ROA

ROA (Rentabilita aktív) spoločnosti Compucom Software (COMPUSOFT.NS) k 5. 11. 2026 je 1,42 %. V predchádzajúcom roku ROA (Rentabilita aktív) bolo 0,78 % — zmena o 82,45 % (vyššie).

ROA

1,42 %

YoY

82,45%

Naposledy aktualizované:

V roku 2026 bola návratnosť na celkovom majetku (ROA) spoločnosti Compucom Software 1,42 %, čo je nárast o 82,45% v porovnaní so 0,78 % ROA v predchádzajúcom roku.

História Compucom Software ROA

  • 3 roky

  • 10 rokov

  • 25 rokov

  • Max

ROA
Dátum
ROA
1. 1. 2019
2,20 INR
1. 1. 2020
0,28 INR
1. 1. 2021
1,33 INR
1. 1. 2022
7,72 INR
1. 1. 2023
2,91 INR
1. 1. 2024
2,61 INR
1. 1. 2025
0,78 INR
1. 1. 2026
1,42 INR
História Compucom Software ROA
ROKROAYoY
1,42 %+82,45%
0,78 %-70,29%
2,61 %-10,17%
2,91 %-62,33%
7,72 %+481,09%
1,33 %+382,52%
0,28 %-87,47%
2,20 %-24,22%
2,90 %+95,33%
1,48 %-64,59%
4,19 %+48,47%
2,82 %-38,30%
4,58 %—

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Compucom Software Analýza akcií

Čo robí Compucom Software? Spoločnosť Compucom Software Ltd. poskytuje softvérové a vzdelávacie riešenia pre počítačové vzdelávanie, digitálnu gramotnosť a projekty využívané pri výučbe s podporou počítačov. Spoločnosť pôsobí v troch segmentoch: Vývoj softvéru, Generovanie veternovej energie a Vzdelávacie riešenia. Systémy na správu vzdelávania (LMS) identifikujú medzery vo výcviku pomocou analytických dát a reportov. Firma vyvíja webové softvéry pre IT služby vrátane vývoja podnikových aplikácií, CRM, BPM, SCM, prispôsobených LMS, mobilných riešení a systémov na riešenie podnetov. Zákazníkmi sú organizácie zapojené do projektov e-governance, projektov vzdelávania v oblasti ICT a riešení IT školení a vzdelávania. Spoločnosť generuje príjmy z dizajnu a vývoja softvéru, riešení LMS a služieb generovania veternovej energie. Spoločnosť Compucom Software Ltd. cieli na klientov v sektoroch e-governance, vzdelávania v oblasti ICT a IT školení. Segment Vzdelávacie riešenia sa zameriava na aktivity zamerané na získavanie zručností a umiestňovanie na trh práce spolu s vývojom LMS. Webové softvérové produkty firmy slúžia na riadenie podnikových aplikácií, CRM, BPM, SCM a mobilné riešenia pre klientov, ktorí potrebujú prispôsobené systémy na učenie a riešenie podnetov. Príjmové toky pochádzajú zo zmlúv o vývoji softvéru, projektov generovania veternovej energie a implementácie LMS pre potreby vzdelávania a firemného školenia. Segment Vzdelávacie riešenia spoločnosti poskytuje analytické LMS na identifikáciu medzier vo výcviku, ktoré podporujú projekty e-governance a vzdelávania v oblasti ICT. Segment Vývoj softvéru dodáva podnikové aplikácie, CRM, BPM, SCM a mobilné riešenia. Segment generovania veternovej energie prispieva k príjmom prostredníctvom projektov obnoviteľnej energie. Klienti nakupujú tieto riešenia pre programy digitálnej gramotnosti, aktivity zamerané na získavanie zručností a požiadavky na IT školenia v rôznych sektoroch. Compucom Software je jednou z najobľúbenejších spoločností na Eulerpool.

ROA v detailoch

Pochopenie návratnosti kapitálu (ROA) spoločnosti Compucom Software

Návratnosť kapitálu (ROA) spoločnosti Compucom Software je kľúčový ukazovateľ, ktorý meria ziskovosť firmy vo vzťahu k celkovému imaniu. Vypočíta sa delením čistého zisku celkovým imaním. Vyššia ROA poukazuje na efektívne využitie imania pre dosiahnutie zisku a odráža efektivitu manažmentu a finančné zdravie spoločnosti.

Porovnanie rok k roku

Porovnanie ROA spoločnosti Compucom Software z roka na rok poskytuje vhľady do prevádzkovej efektívnosti a trendov vo využívaní imania firmy. Rastúca ROA naznačuje zlepšenú efektivitu imania a ziskovosť, zatiaľ čo klesajúca ROA môže signalizovať prevádzkové alebo finančné výzvy.

Dopady na investície

Investori považujú ROA spoločnosti Compucom Software za rozhodujúcu metriku pre hodnotenie ziskovosti a efektívnosti firmy. Vyššia ROA znamená, že firma efektívne využíva svoje imanie na dosiahnutie zisku, čo ju robí potenciálne atraktívnou investíciou.

Interpretácia výkyvov ROA

Výkyvy v ROA spoločnosti Compucom Software môžu byť spôsobené zmenami v čistom zisku, získavaní imania alebo prevádzkovej efektívnosti. Analýza týchto výkyvov pomáha hodnotiť finančný výkon, efektívnosť manažmentu a strategické finančné pozicionovanie firmy.

Často kladené otázky o akcii Compucom Software

ROA (Rentabilita aktív) spoločnosti Compucom Software je 1,42 % v roku 2026.

ROA (Rentabilita aktív) spoločnosti Compucom Software sa zmenil z 0,78 % na 1,42 %, čo predstavuje zmenu 82,45 %. Hodnota je vyššie ako v predchádzajúcom roku.

Na Eulerpool nájdete kompletnú historickú evolúciu Compucom Software ROA (Rentabilita aktív) od roku 2006 – s ročnými hodnotami, grafmi a detailnou analýzou.

Rentabilita aktív, tiež nazývaná ROA, je finančný ukazovateľ, ktorý sa používa na meranie ziskovosti spoločnosti. Používa sa na určenie, ako efektívne spoločnosť využíva svoje aktíva na dosiahnutie zisku. Tiež sa označuje ako pomer čistého zisku k celkovým aktívam. ROA je dôležitým ukazovateľom celkovej finančnej výkonnosti spoločnosti, pretože meria schopnosť spoločnosti generovať väčší zisk z vložených aktív.

Dobrá hodnota sa líši v závislosti od odvetvia a fázy vývoja spoločnosti. Na Eulopoole môžete porovnať ROA (Rentabilita aktív)s Compucom Software s konkurentmi v sektore a priemerom odvetvia, aby ste posúdili, či je atraktívna.

Aby ste vyhodnotili ROA (Rentabilita aktív)s, je nevyhnutné to porovnať so spoločnosťami v rovnakom odvetví a sektore. Na Eulopoole nájdete priame porovnania medzi spoločnosťami v odvetví pre ROA (Rentabilita aktív).

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Ziskovosť — Compucom Software

Všetky kľúčové ukazovatele — Compucom Software