Compucom Software

Compucom Software EPS

Zisk na akciu (EPS) spoločnosti Compucom Software (COMPUSOFT.NS) k 5. 11. 2026 je 0,36 INR. V predchádzajúcom roku Zisk na akciu (EPS) bolo 0,19 INR — zmena o 94,36 % (vyššie).

EPS

0,36INR

YoY

94,36%

Naposledy aktualizované:

Zisk na akciu (EPS) spoločnosti Compucom Software je 2026 0,36 INR. Zisk na akciu (EPS) spoločnosti Compucom Software bolo 2025 0,19 INR. Klesá teda o 94,36% vyššie oproti predchádzajúcemu roku.

História Compucom Software EPS

  • 3 roky

  • 10 rokov

  • 25 rokov

  • Max

EPS
Dátum
EPS
1. 1. 2019
0,36 INR
1. 1. 2020
0,05 INR
1. 1. 2021
0,25 INR
1. 1. 2022
1,61 INR
1. 1. 2023
0,63 INR
1. 1. 2024
0,64 INR
1. 1. 2025
0,19 INR
1. 1. 2026
0,36 INR
História Compucom Software EPS
ROKEPSYoY
0,36INR+94,36%
0,19INR-70,61%
0,64INR+0,39%
0,63INR-60,72%
1,61INR+552,64%
0,25INR+363,18%
0,05INR-85,17%
0,36INR-37,40%
0,58INR+81,14%
0,32INR-67,49%
0,98INR+44,82%
0,67INR-43,04%
1,18INR+25,62%
0,94INR-33,33%
1,41INR-7,13%
1,52INR+22,71%
1,24INR+9,76%
1,13INR+77,77%
0,64INR-13,29%
0,73INR—

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Compucom Software Analýza akcií

Čo robí Compucom Software? Spoločnosť Compucom Software Ltd. poskytuje softvérové a vzdelávacie riešenia pre počítačové vzdelávanie, digitálnu gramotnosť a projekty využívané pri výučbe s podporou počítačov. Spoločnosť pôsobí v troch segmentoch: Vývoj softvéru, Generovanie veternovej energie a Vzdelávacie riešenia. Systémy na správu vzdelávania (LMS) identifikujú medzery vo výcviku pomocou analytických dát a reportov. Firma vyvíja webové softvéry pre IT služby vrátane vývoja podnikových aplikácií, CRM, BPM, SCM, prispôsobených LMS, mobilných riešení a systémov na riešenie podnetov. Zákazníkmi sú organizácie zapojené do projektov e-governance, projektov vzdelávania v oblasti ICT a riešení IT školení a vzdelávania. Spoločnosť generuje príjmy z dizajnu a vývoja softvéru, riešení LMS a služieb generovania veternovej energie. Spoločnosť Compucom Software Ltd. cieli na klientov v sektoroch e-governance, vzdelávania v oblasti ICT a IT školení. Segment Vzdelávacie riešenia sa zameriava na aktivity zamerané na získavanie zručností a umiestňovanie na trh práce spolu s vývojom LMS. Webové softvérové produkty firmy slúžia na riadenie podnikových aplikácií, CRM, BPM, SCM a mobilné riešenia pre klientov, ktorí potrebujú prispôsobené systémy na učenie a riešenie podnetov. Príjmové toky pochádzajú zo zmlúv o vývoji softvéru, projektov generovania veternovej energie a implementácie LMS pre potreby vzdelávania a firemného školenia. Segment Vzdelávacie riešenia spoločnosti poskytuje analytické LMS na identifikáciu medzier vo výcviku, ktoré podporujú projekty e-governance a vzdelávania v oblasti ICT. Segment Vývoj softvéru dodáva podnikové aplikácie, CRM, BPM, SCM a mobilné riešenia. Segment generovania veternovej energie prispieva k príjmom prostredníctvom projektov obnoviteľnej energie. Klienti nakupujú tieto riešenia pre programy digitálnej gramotnosti, aktivity zamerané na získavanie zručností a požiadavky na IT školenia v rôznych sektoroch. Compucom Software je jednou z najobľúbenejších spoločností na Eulerpool.

Často kladené otázky o akcii Compucom Software

Zisk na akciu (EPS) spoločnosti Compucom Software je 0,36 INR v roku 2026.

Zisk na akciu (EPS) spoločnosti Compucom Software sa zmenil z 0,19 INR na 0,36 INR, čo predstavuje zmenu 94,36 %. Hodnota je vyššie ako v predchádzajúcom roku.

Na Eulerpool nájdete kompletnú historickú evolúciu Compucom Software Zisk na akciu (EPS) od roku 2006 – s ročnými hodnotami, grafmi a detailnou analýzou.

Zisk na akciu meria podiel na zisku spoločnosti, ktorý připadá na každú vydanú akciu. Je to kľúčová metrika na posúdenie ziskovosti spoločnosti na základe akcie.

EPS = Čistý zisk / Vydané akcie

Tieto dáta cez Eulerpool API

100 000 požiadaviek/mes. zadarmo · bez karty

Výkaz ziskov a strát — Compucom Software

Všetky kľúčové ukazovatele — Compucom Software