Reelcause

Reelcause ROE

ROE (Return on Equity) Reelcause (RCIT) na dzień 2 lis 2026 wynosi 5,00 %.

ROE

5,00 %

Rok do roku

102 125,06%

Ostatnia aktualizacja:

W roku 2022 rentowność kapitału własnego (ROE) dla Reelcause wyniosła 5,00 %, co stanowi wzrost o 102 125,06% w porównaniu z 0,00 ROE w poprzednim roku.

Reelcause ROE Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

ROE
Data
ROE
1 sty 2014
-103,08 USD
1 sty 2015
208,62 USD
1 sty 2016
-58,61 USD
1 sty 2017
178,65 USD
1 sty 2018
72,00 USD
1 sty 2019
22,94 USD
1 sty 2021
0,00 USD
1 sty 2022
5,00 USD
Reelcause ROE Historia
ROKROERok do roku
5,00 %+102 125,06%
0,00-99,98%
22,94 %-68,14%
72,00 %-59,70%
178,65 %-404,83%
-58,61 %-128,09%
208,62 %-302,39%
-103,08 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Reelcause Analiza akcji

Co robi Reelcause? Reelcause Inc to firma, która została założona w 2018 roku i ma swoją siedzibę w Kalifornii. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów dla kamer i oferuje także usługi z zakresu wideo i fotografii. Reelcause jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

ROE w szczegółach

Rozszyfrowanie Rentowności Kapitału Własnego (ROE) firmy Reelcause

Rentowność Kapitału Własnego (ROE) firmy Reelcause to podstawowy wskaźnik oceniający rentowność firmy w stosunku do kapitału własnego. ROE, obliczane przez podzielenie zysku netto przez kapitał własny akcjonariuszy, pokazuje, jak skutecznie firma generuje zyski z inwestycji akcjonariuszy. Wyższe ROE oznacza zwiększoną efektywność i rentowność.

Porównanie Roczne

Analiza ROE firmy Reelcause na przestrzeni lat pomaga śledzić trendy rentowności i wyniki finansowe. Wzrost ROE wskazuje na zwiększoną rentowność i tworzenie wartości dla akcjonariuszy, podczas gdy spadek ROE może sygnalizować problemy z generowaniem zysków lub zarządzaniem kapitałem własnym.

Wpływ na inwestycje

ROE firmy Reelcause jest kluczowe dla inwestorów oceniających rentowność, efektywność i atrakcyjność inwestycyjną firmy. Solidne ROE pokazuje zdolność firmy do zwracania inwestycji w kapitał własny na zyski, co zwiększa jej atrakcyjność dla potencjalnych i bieżących inwestorów.

Interpretacja zmian w ROE

Zmiany w ROE firmy Reelcause mogą wynikać ze zmian w zysku netto, kapitale własnym lub obu. Te wahania są badane w celu oceny skuteczności zarządzania, strategii finansowych oraz związanych z nimi ryzyk i możliwości, pomagając inwestorom w podejmowaniu świadomych decyzji.

Często zadawane pytania o akcje Reelcause

ROE (Return on Equity) spółki Reelcause wynosi 5,00 % w roku 2022.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój ROE (Return on Equity) Reelcause od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Reelcause ROE (Return on Equity) z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić ROE (Return on Equity), istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla ROE (Return on Equity).

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Rentowność — Reelcause

Wszystkie wskaźniki finansowe — Reelcause