Reelcause

Reelcause ROCE

ROCE (Return on Capital Employed) Reelcause (RCIT) na dzień 2 lis 2026 wynosi 5,00 %.

ROCE

5,00 %

Rok do roku

102 143,21%

Ostatnia aktualizacja:

W roku 2022 rentowność zainwestowanego kapitału (ROCE) firmy Reelcause wynosiła 5,00 %, co stanowi wzrost o 102 143,21% w porównaniu do 0,00 ROCE w poprzednim roku.

Reelcause ROCE Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

ROCE
Data
ROCE
1 sty 2014
-103,08 USD
1 sty 2015
200,49 USD
1 sty 2016
-58,61 USD
1 sty 2017
178,65 USD
1 sty 2018
72,01 USD
1 sty 2019
3,27 USD
1 sty 2021
0,00 USD
1 sty 2022
5,00 USD
Reelcause ROCE Historia
ROKROCERok do roku
5,00 %+102 143,21%
0,00-99,85%
3,27 %-95,46%
72,01 %-59,69%
178,65 %-404,83%
-58,61 %-129,23%
200,49 %-294,50%
-103,08 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Reelcause Analiza akcji

Co robi Reelcause? Reelcause Inc to firma, która została założona w 2018 roku i ma swoją siedzibę w Kalifornii. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów dla kamer i oferuje także usługi z zakresu wideo i fotografii. Reelcause jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

ROCE w szczegółach

Odszyfrowywanie zwrotu z kapitału zaangażowanego (ROCE) dla Reelcause

Rentowność kapitału zaangażowanego (ROCE) dla Reelcause to wskaźnik finansowy, który mierzy rentowność i efektywność firmy w odniesieniu do zaangażowanego kapitału. Jest obliczany poprzez podzielenie zysku przed odsetkami i opodatkowaniem (EBIT) przez zaangażowany kapitał. Wyższa wartość ROCE wskazuje, że firma efektywnie wykorzystuje swoje kapitał do generowania zysków.

Porównanie rok do roku

Roczna analiza ROCE dla Reelcause dostarcza cennych informacji o jego efektywności w wykorzystywaniu kapitału do generowania zysków. Wzrost ROCE wskazuje na poprawę rentowności i efektywności operacyjnej, podczas gdy spadek może sygnalizować możliwe problemy z wykorzystaniem kapitału lub działalnością operacyjną firmy.

Wpływ na inwestycje

ROCE firmy Reelcause jest kluczowym czynnikiem dla inwestorów i analityków przy ocenie efektywności i rentowności firmy. Wyższy ROCE może sprawić, że firma stanie się atrakcyjną inwestycją, ponieważ często wskazuje, że firma generuje wystarczające zyski z zaangażowanego kapitału.

Interpretacja fluktuacji ROCE

Zmiany w ROCE Reelcause wynikają ze zmian w EBIT lub zaangażowanym kapitale. Te fluktuacje dają wgląd w efektywność operacyjną, wyniki finansowe i strategiczną zarządzanie finansami firmy i pomagają inwestorom w podejmowaniu świadomych decyzji.

Często zadawane pytania o akcje Reelcause

ROCE (Return on Capital Employed) spółki Reelcause wynosi 5,00 % w roku 2022.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój ROCE (Return on Capital Employed) Reelcause od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

ROCE to wskaźnik rentowności i skrót od Return on Capital Employed, czyli zwrotu z zaangażowanego kapitału. Wskaźnik ten pokazuje stosunek pomiędzy zyskiem operacyjnym a wykorzystanym do tego kapitałem oprocentowanym. Im wyższa jest rentowność zaangażowanego kapitału, tym bardziej rentowny jest biznes firmy i tym wyższy jest istotny Free Cash Flow. Free Cash Flow oznacza część zysków, która na końcu okresu nie jest potrzebna do rozbudowy firmy, ale jest dostępna dla akcjonariuszy.

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Reelcause ROCE (Return on Capital Employed) z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić ROCE (Return on Capital Employed), istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla ROCE (Return on Capital Employed).

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Rentowność — Reelcause

Wszystkie wskaźniki finansowe — Reelcause