Arcplus Group

Arcplus Group Zapasy

Zapasy Arcplus Group (600629.SS) na dzień 6 lis 2026 wynosi 3,37 Mld. CNY. W roku ubiegłym Zapasy wynosił 3,23 Mld. CNY — zmiana o 4,21% (wyższy).

Zapasy

3,37 Mld.CNY

Rok do roku

4,21%

Ostatnia aktualizacja:

Zapasy Arcplus Group wynosi 2025 3,37 Mld. CNY. Zapasy Arcplus Group wynosił 2024 3,23 Mld. CNY. Spada o 4,21% wyższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Arcplus Group Zapasy Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

Zapasy
Data
Zapasy
1 sty 2018
2,18 Mld. CNY
1 sty 2019
3,15 Mld. CNY
1 sty 2020
2,30 Mld. CNY
1 sty 2021
2,59 Mld. CNY
1 sty 2022
3,03 Mld. CNY
1 sty 2023
3,14 Mld. CNY
1 sty 2024
3,23 Mld. CNY
1 sty 2025
3,37 Mld. CNY
Arcplus Group Zapasy Historia
ROKZapasyRok do roku
3,37 Mld.CNY+4,21%
3,23 Mld.CNY+3,17%
3,14 Mld.CNY+3,41%
3,03 Mld.CNY+16,93%
2,59 Mld.CNY+12,86%
2,30 Mld.CNY-27,09%
3,15 Mld.CNY+44,47%
2,18 Mld.CNY+10,82%
1,97 Mld.CNY+18,02%
1,67 Mld.CNY+19,79%
1,39 Mld.CNY+59,89%
870,66 Mln.CNY—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Arcplus Group Analiza akcji

Co robi Arcplus Group? Arcplus Group Plc świadczy zintegrowane usługi projektowania architektonicznego obejmujące planowanie urbanistyczne, projektowanie architektoniczne, inżynierię wodną, inżynierię komunalną, projektowanie krajobrazu i wnętrz, pomiary terenowe, akustykę, EPC oraz doradztwo technologiczne dla sektorów budownictwa, planowania, komunalnego i zaopatrzenia w wodę. Spółka działa poprzez 27 biur w ponad 10 chińskich miastach, a także posiada lokalizacje w Stanach Zjednoczonych i Hongkongu, obsługując klientów w zakresie rozwoju infrastruktury i inwestycji budowlanych. Jej oferta obejmuje cały cykl życia projektu, od początkowego planowania po ostateczne wykonanie robót, kierując się do władz samorządowych, firm budowlanych oraz dostawców usług publicznych. Firma wykorzystuje potencjał 10 946 pracowników na pełen etat, aby dostarczać kompleksowe rozwiązania na różnych etapach realizacji projektów. Arcplus Group jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Arcplus Group

Zapasy spółki Arcplus Group wynosi 3,37 Mld. CNY w roku 2025.

Zapasy Arcplus Group zmienił się z 3,23 Mld. CNY na 3,37 Mld. CNY, co reprezentuje zmianę o 4,21%. Wartość jest wyższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Zapasy Arcplus Group od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Zapasy obejmują surowce, produkcję w toku i wyroby gotowe. Efektywne zarządzanie zapasami jest kluczowe dla rentowności.

CNY Zapasy jest kluczowym czynnikiem dla inwestorów. Zmiany tej miary mogą sygnalizować poprawiające się lub pogarszające się fundamenty, bezpośrednio wpływając na cenę akcji. Na platformie Eulerpool można śledzić Arcplus Group Zapasy historycznie i w czasie rzeczywistym.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Bilans — Arcplus Group

Wszystkie wskaźniki finansowe — Arcplus Group