Arcplus Group

Arcplus Group SGA/Przychody

Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów Arcplus Group (600629.SS) na dzień 7 lis 2026 wynosi 8,52 %. W roku ubiegłym Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów wynosił 10,45 % — zmiana o -18,46% (niższy).

SGA/Przychody

8,52 %

Rok do roku

-18,46%

Ostatnia aktualizacja:

Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów Arcplus Group wynosi 2025 8,52 % . Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów Arcplus Group wynosił 2024 10,45 % . Spada o -18,46% niższy w porównaniu z rokiem poprzednim.

Arcplus Group SGA/Przychody Historia

  • 3 lata

  • 10 lat

  • 25 Lat

  • Maks.

SGA/Przychody
Data
SGA/Przychody
1 sty 2018
10,50 CNY
1 sty 2019
12,58 CNY
1 sty 2020
10,70 CNY
1 sty 2021
10,38 CNY
1 sty 2022
12,21 CNY
1 sty 2023
10,60 CNY
1 sty 2024
10,45 CNY
1 sty 2025
8,52 CNY
Arcplus Group SGA/Przychody Historia
ROKSGA/PrzychodyRok do roku
8,52 %-18,46%
10,45 %-1,48%
10,60 %-13,15%
12,21 %+17,58%
10,38 %-2,92%
10,70 %-14,98%
12,58 %+19,84%
10,50 %-22,21%
13,50 %-9,11%
14,85 %-26,63%
20,24 %+25,76%
16,09 %—

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Arcplus Group Analiza akcji

Co robi Arcplus Group? Arcplus Group Plc świadczy zintegrowane usługi projektowania architektonicznego obejmujące planowanie urbanistyczne, projektowanie architektoniczne, inżynierię wodną, inżynierię komunalną, projektowanie krajobrazu i wnętrz, pomiary terenowe, akustykę, EPC oraz doradztwo technologiczne dla sektorów budownictwa, planowania, komunalnego i zaopatrzenia w wodę. Spółka działa poprzez 27 biur w ponad 10 chińskich miastach, a także posiada lokalizacje w Stanach Zjednoczonych i Hongkongu, obsługując klientów w zakresie rozwoju infrastruktury i inwestycji budowlanych. Jej oferta obejmuje cały cykl życia projektu, od początkowego planowania po ostateczne wykonanie robót, kierując się do władz samorządowych, firm budowlanych oraz dostawców usług publicznych. Firma wykorzystuje potencjał 10 946 pracowników na pełen etat, aby dostarczać kompleksowe rozwiązania na różnych etapach realizacji projektów. Arcplus Group jest jedną z najpopularniejszych firm na Eulerpool.

Często zadawane pytania o akcje Arcplus Group

Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów spółki Arcplus Group wynosi 8,52 % w roku 2025.

Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów Arcplus Group zmienił się z 10,45 % na 8,52 %, co reprezentuje zmianę o -18,46%. Wartość jest niższy niż w roku ubiegłym.

Na Eulerpool możesz znaleźć pełny historyczny rozwój Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów Arcplus Group od 2006 roku – z rocznymi wartościami, wykresami i szczegółową analizą.

Wskaźnik SGA/przychody pokazuje, jaki procent przychodu pochłanią koszty sprzedaży, ogólne i administracyjne. Niższe wskaźniki wskazują na większą wydajność operacyjną.

Dobra wartość różni się w zależności od branży i etapu rozwoju firmy. Na platformie Eulerpool można porównać Arcplus Group Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów z podmiotami sektora i średnią branżową, aby ocenić atrakcyjność.

Aby ocenić Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów, istotne jest porównanie go z konkurentami w tej samej branży i sektorze. Na platformie Eulerpool można znaleźć bezpośrednie porównania branżowe dla Wskaźnik sprzedaży, administracji i ogólnych wydatków do przychodów.

Pobierz te dane przez API Eulerpool

100 000 zapytań/mies. za darmo · bez karty

Marże — Arcplus Group

Wszystkie wskaźniki finansowe — Arcplus Group