Persistent Systems

Persistent Systems Brutowinst

De Bruttowinst van Persistent Systems (PERSISTENT.NS) per 14 okt 2026 bedraagt 46,00 Miljard INR. In het voorgaande jaar bedroeg Bruttowinst 32,78 Miljard INR — een verandering van 40,33% (hoger).

Brutowinst

46,00 MiljardINR

YoY

40,33%

Laatst bijgewerkt:

Bruttowinst van Persistent Systems is 2026 46,00 Miljard INR. Bruttowinst van Persistent Systems was 2025 32,78 Miljard INR. Het is daarmee 40,33% hoger lager dan het jaar ervoor.

De Persistent Systems Brutowinst historie

  • 3 jaar

  • 10 jaar

  • 25 jaar

  • Max

Brutowinst
Datum
Brutowinst
1 jan 2019
14,57 Miljard INR
1 jan 2020
14,13 Miljard INR
1 jan 2021
16,45 Miljard INR
1 jan 2022
15,41 Miljard INR
1 jan 2023
23,85 Miljard INR
1 jan 2024
26,05 Miljard INR
1 jan 2025
32,78 Miljard INR
1 jan 2026
46,00 Miljard INR
De Persistent Systems Brutowinst historie
JAARBrutowinstYoY
46,00 MiljardINR+40,33%
32,78 MiljardINR+25,86%
26,05 MiljardINR+9,20%
23,85 MiljardINR+54,78%
15,41 MiljardINR-6,30%
16,45 MiljardINR+16,44%
14,13 MiljardINR-3,04%
14,57 MiljardINR+33,22%
10,94 MiljardINR+1,92%
10,73 MiljardINR+24,46%
8,62 MiljardINR+13,58%
7,59 MiljardINR+5,47%
7,20 MiljardINR+29,60%
5,55 MiljardINR+40,52%
3,95 MiljardINR-46,97%
7,45 MiljardINR+23,96%
6,01 MiljardINR+1,23%
5,94 MiljardINR+39,77%
4,25 MiljardINR+34,60%
3,16 MiljardINR—
Deze data ophalen via de Eulerpool API

Persistent Systems Omzet

Persistent Systems Omzet, EBIT, Netto-inkomsten

  • 3 jaar

  • 5 jaar

  • 10 jaar

  • 25 jaar

  • Max

Omzet
EBIT
Netto-inkomsten
Details
Datum
Omzet
EBIT
Netto-inkomsten
1 jan 2023
83,51 Miljard INR
12,59 Miljard INR
9,21 Miljard INR
1 jan 2024
98,22 Miljard INR
14,94 Miljard INR
10,93 Miljard INR
1 jan 2025
119,39 Miljard INR
18,89 Miljard INR
14,00 Miljard INR
1 jan 2026
147,48 Miljard INR
24,84 Miljard INR
18,65 Miljard INR
1 jan 2027 (e)
185,04 Miljard INR
30,46 Miljard INR
22,45 Miljard INR
1 jan 2028 (e)
214,65 Miljard INR
37,35 Miljard INR
27,42 Miljard INR
1 jan 2029 (e)
248,95 Miljard INR
43,99 Miljard INR
33,21 Miljard INR
1 jan 2030 (e)
216,74 Miljard INR
48,47 Miljard INR
35,92 Miljard INR

Persistent Systems Marges

Persistent Systems aandeelmarges

De Persistent Systems margeanalyse toont de brutomarges, EBIT-marge evenals de winstmarge van Persistent Systems. De EBIT-marge (EBIT/omzet) geeft aan welk percentage van de omzet als operationele winst overblijft. De winstmarge toont welk percentage van de omzet voor Persistent Systems overblijft.
  • 3 jaar

  • 5 jaar

  • 10 jaar

  • 25 jaar

  • Max

Brutomarges
EBIT-marge
Winstmarge
Details
Datum
Brutomarges
EBIT-marge
Winstmarge
1 jan 2023
28,57 %
15,07 %
11,03 %
1 jan 2024
26,52 %
15,21 %
11,13 %
1 jan 2025
27,46 %
15,83 %
11,73 %
1 jan 2026
31,19 %
16,84 %
12,65 %
1 jan 2027 (e)
31,19 %
16,46 %
12,13 %
1 jan 2028 (e)
31,19 %
17,40 %
12,77 %
1 jan 2029 (e)
31,19 %
17,67 %
13,34 %
1 jan 2030 (e)
31,19 %
22,36 %
16,57 %

Persistent Systems Aandelenanalyse

Wat doet Persistent Systems? Persistent Systems is een van de meest populaire bedrijven op Eulerpool.

Veelgestelde vragen over het aandeel Persistent Systems

Bruttowinst van Persistent Systems bedraagt 46,00 Miljard INR in 2026.

Bruttowinst van Persistent Systems is veranderd van 32,78 Miljard INR naar 46,00 Miljard INR, wat een verandering van 40,33% vertegenwoordigt. De waarde is hoger dan het vorige jaar.

Op Eulerpool vindt u de volledige historische ontwikkeling van Bruttowinst Persistent Systems sinds 2006 – met jaarlijkse waarden, grafieken en gedetailleerde analyse.

De brutowinst is de omzet na aftrek van de kostprijs van de verkochte goederen. Het toont hoe efficiënt een bedrijf zijn middelen gebruikt om goederen of diensten te produceren.

INR van Bruttowinst is een belangrijke factor voor beleggers. Veranderingen in deze maatstaf kunnen sterke signalen geven voor toekomstige koersontwikkelingen.

Deze data ophalen via de Eulerpool API

Winst-en-verliesrekening — Persistent Systems

Alle kengetallen — Persistent Systems