Paz Corp

Paz Corp ROA

De Het ROA (Return on Assets) van Paz Corp (PAZ.SN) per 5 nov 2026 bedraagt 2,32 %. In het voorgaande jaar bedroeg Het ROA (Return on Assets) 1,75 % — een verandering van 32,32% (hoger).

ROA

2,32 %

YoY

32,32%

Laatst bijgewerkt:

In het jaar 2025 bedroeg het rendement op het totale vermogen (ROA) van Paz Corp 2,32 %, een stijging met 32,32% ten opzichte van de 1,75 % ROA in het voorgaande jaar.

De Paz Corp ROA historie

  • 3 jaar

  • 10 jaar

  • 25 jaar

  • Max

ROA
Datum
ROA
1 jan 2018
5,06 CLP
1 jan 2019
4,62 CLP
1 jan 2020
1,94 CLP
1 jan 2021
3,60 CLP
1 jan 2022
5,53 CLP
1 jan 2023
2,65 CLP
1 jan 2024
1,75 CLP
1 jan 2025
2,32 CLP
De Paz Corp ROA historie
JAARROAYoY
2,32 %+32,32%
1,75 %-33,96%
2,65 %-52,09%
5,53 %+53,44%
3,60 %+85,63%
1,94 %-57,99%
4,62 %-8,72%
5,06 %-3,73%
5,26 %+2,13%
5,15 %-48,28%
9,95 %+44,66%
6,88 %—

Deze data ophalen via de Eulerpool API

100.000 requests/maand gratis · geen creditcard

Paz Corp Aandelenanalyse

Wat doet Paz Corp? Paz Corp SA ontwikkelt en verhuurt onroerend goed, waarbij het woon- en commerciële activa zoals huizen, appartementen en kantoren aanbiedt. Het bedrijf beheert de architectonische ontwerpfase, de bouw en het toezicht op vastgoedprojecten, naast de aankoop, het beheer, de verkoop en de verhuur van eigendommen. Via zijn dochteronderneming Remaq biedt Paz Corp SA diensten voor machineverhuur aan. De productsegmenten van het bedrijf omvatten woon- en commercieel vastgoed, waarbij Remaq zich richt op machineverhuur voor zakelijke klanten. De belangrijkste klanten van Paz Corp SA zijn particulieren en bedrijven die op zoek zijn naar woon- of commerciële panden, evenals ondernemingen die machines nodig hebben voor hun operaties. De dochterondernemingen van het bedrijf, waaronder Inversiones Paz Chile SpA, Inversiones Paz Internacional SpA en Inversiones Paz Servicios SpA, ondersteunen de activiteiten binnen de Grupo Paz Corp-groep. Deze entiteiten verzorgen verschillende aspecten van vastgoedinvesteringen en -diensten, waardoor de marktreikwijdte van het bedrijf wordt vergroot. Het bedrijf genereert inkomsten uit de verhuur, verkoop en beheersvergoedingen voor woon- en commerciële activa. Machineverhuur via Remaq draagt bij aan de inkomsten van het bedrijf, met een focus op zakelijke klanten die apparatuur nodig hebben. Entiteiten van Grupo Paz Corp faciliteren gediversifieerde activiteiten, wat zorgt voor stabiele inkomstenstromen over meerdere segmenten heen. Paz Corp is een van de meest populaire bedrijven op Eulerpool.

ROA in detail

Begrip van de rendement op activa (ROA) van Paz Corp

Het rendement op activa (ROA) van Paz Corp is een sleutelindicator die de winstgevendheid van de onderneming meet in verhouding tot het totale vermogen. Het wordt berekend door de netto-inkomsten te delen door het totaal vermogen. Een hogere ROA duidt op een efficiënt gebruik van het vermogen voor het genereren van winst en weerspiegelt de effectiviteit van het management en de financiële gezondheid.

Vergelijking van jaar tot jaar

De vergelijking van de ROA van Paz Corp van jaar tot jaar biedt inzicht in de operationele efficiëntie en de trends in het gebruik van het vermogen van het bedrijf. Een stijgende ROA wijst op een verbeterde efficiëntie van het vermogen en winstgevendheid, terwijl een dalende ROA kan wijzen op operationele of financiële uitdagingen.

Impact op investeringen

Beleggers beschouwen de ROA van Paz Corp als een cruciale maatstaf voor het beoordelen van de winstgevendheid en efficiëntie van het bedrijf. Een hogere ROA betekent dat het bedrijf zijn vermogen effectief inzet voor winstcreatie, wat het een potentieel aantrekkelijke belegging maakt.

Interpretatie van ROA-schommelingen

Schommelingen in de ROA van Paz Corp kunnen wijzen op veranderingen in de netto-inkomsten, het verwerven van vermogen of de operationele efficiëntie. Analyse van deze schommelingen helpt bij de beoordeling van de financiële prestaties, de efficiëntie van het management en de strategische financiële positionering van het bedrijf.

Veelgestelde vragen over het aandeel Paz Corp

Het ROA (Return on Assets) van Paz Corp bedraagt 2,32 % in 2025.

Het ROA (Return on Assets) van Paz Corp is veranderd van 1,75 % naar 2,32 %, wat een verandering van 32,32% vertegenwoordigt. De waarde is hoger dan het vorige jaar.

Op Eulerpool vindt u de volledige historische ontwikkeling van Het ROA (Return on Assets) Paz Corp sinds 2006 – met jaarlijkse waarden, grafieken en gedetailleerde analyse.

Return on Assets, ook wel ROA genoemd, is een financiële ratio die gebruikt wordt om de rentabiliteit van een onderneming te meten. Het wordt gebruikt om te bepalen hoe effectief een bedrijf zijn activa inzet om winst te genereren. Het wordt ook beschouwd als de verhouding van netto-inkomsten tot totale activa. ROA is een belangrijke indicator voor de algemene financiële prestaties van een bedrijf, aangezien het de capaciteit van het bedrijf meet om meer winst te halen uit de ingezette activa.

Een 'goede' varieert per branche en bedrijfsfase. Op Eulerpool kunt u maatstaven direct vergelijken.

Om van Het ROA (Return on Assets) te evalueren, is het essentieel dit te vergelijken met andere bedrijven in dezelfde sector. Op Eulerpool kunt u maatstaven direct vergelijken.

Deze data ophalen via de Eulerpool API

100.000 requests/maand gratis · geen creditcard

Winstgevendheid — Paz Corp

Alle kengetallen — Paz Corp