Firstsource Solutions

Firstsource Solutions Omzet

De De omzet van Firstsource Solutions (FSL.NS) per 5 nov 2026 bedraagt 95,56 Miljard INR. In het voorgaande jaar bedroeg De omzet 79,72 Miljard INR — een verandering van 19,87% (hoger).

Omzet

95,56 MiljardINR

YoY

19,87%

Laatst bijgewerkt:

In het jaar 2026 behaalde Firstsource Solutions een omzet van 95,56 Miljard INR, een 19,87% verschil in vergelijking met de omzet 79,72 Miljard INR van het voorgaande jaar.

De omzet is de afgelopen 19 jaar met 13,8% per jaar gegroeid tot 95,56 Miljard INR.

De Firstsource Solutions Omzet historie

  • 3 jaar

  • 10 jaar

  • 25 jaar

  • Max

Omzet
Datum
Omzet
1 jan 2023
59,86 Miljard INR
1 jan 2024
63,33 Miljard INR
1 jan 2025
79,72 Miljard INR
1 jan 2026
95,56 Miljard INR
1 jan 2027 (e)
113,14 Miljard INR
1 jan 2028 (e)
125,94 Miljard INR
1 jan 2029 (e)
140,68 Miljard INR
1 jan 2030 (e)
145,91 Miljard INR
De Firstsource Solutions Omzet historie
JAAROmzetYoY
est145,91 MiljardINR+3,72%
est140,68 MiljardINR+11,70%
est125,94 MiljardINR+11,32%
est113,14 MiljardINR+18,39%
95,56 MiljardINR+19,87%
79,72 MiljardINR+25,89%
63,33 MiljardINR+5,79%
59,86 MiljardINR+2,05%
58,66 MiljardINR+16,55%
50,33 MiljardINR+24,26%
40,50 MiljardINR+6,96%
37,87 MiljardINR+10,35%
34,31 MiljardINR-3,49%
35,56 MiljardINR+10,52%
32,17 MiljardINR+7,12%
30,03 MiljardINR-3,95%
31,27 MiljardINR+9,95%
28,44 MiljardINR+26,12%
22,55 MiljardINR+12,13%
20,11 MiljardINR+2,92%
19,54 MiljardINR+11,49%
17,53 MiljardINR+41,26%
12,41 MiljardINR+51,88%
8,17 MiljardINR—

Deze data ophalen via de Eulerpool API

100.000 requests/maand gratis · geen creditcard

Firstsource Solutions Omzet

Firstsource Solutions Omzet, EBIT, Netto-inkomsten

  • 3 jaar

  • 5 jaar

  • 10 jaar

  • 25 jaar

  • Max

Omzet
EBIT
Netto-inkomsten
Details
Datum
Omzet
EBIT
Netto-inkomsten
1 jan 2023
59,86 Miljard INR
6,94 Miljard INR
5,14 Miljard INR
1 jan 2024
63,33 Miljard INR
7,34 Miljard INR
5,15 Miljard INR
1 jan 2025
79,72 Miljard INR
8,88 Miljard INR
5,94 Miljard INR
1 jan 2026
95,56 Miljard INR
10,31 Miljard INR
6,74 Miljard INR
1 jan 2027 (e)
113,14 Miljard INR
13,32 Miljard INR
9,10 Miljard INR
1 jan 2028 (e)
125,94 Miljard INR
15,48 Miljard INR
11,06 Miljard INR
1 jan 2029 (e)
140,68 Miljard INR
17,89 Miljard INR
12,95 Miljard INR
1 jan 2030 (e)
145,91 Miljard INR
19,33 Miljard INR
14,11 Miljard INR

Firstsource Solutions Marges

Firstsource Solutions aandeelmarges

De Firstsource Solutions margeanalyse toont de brutomarges, EBIT-marge evenals de winstmarge van Firstsource Solutions. De EBIT-marge (EBIT/omzet) geeft aan welk percentage van de omzet als operationele winst overblijft. De winstmarge toont welk percentage van de omzet voor Firstsource Solutions overblijft.
  • 3 jaar

  • 5 jaar

  • 10 jaar

  • 25 jaar

  • Max

Brutomarges
EBIT-marge
Winstmarge
Details
Datum
Brutomarges
EBIT-marge
Winstmarge
1 jan 2023
37,50 %
11,60 %
8,58 %
1 jan 2024
40,16 %
11,60 %
8,13 %
1 jan 2025
40,24 %
11,14 %
7,46 %
1 jan 2026
11,74 %
10,79 %
7,06 %
1 jan 2027 (e)
11,74 %
11,77 %
8,04 %
1 jan 2028 (e)
11,74 %
12,29 %
8,78 %
1 jan 2029 (e)
11,74 %
12,72 %
9,20 %
1 jan 2030 (e)
11,74 %
13,25 %
9,67 %

Firstsource Solutions Aandelenanalyse

Wat doet Firstsource Solutions? Firstsource Solutions Ltd. biedt IT-gestuurde diensten voor business process management (BPM) in meerdere sectoren, waaronder banking en financiële dienstverlening, zorg, communicatie, media en technologie, alsmede diverse andere industrieën. Het bedrijf opereert via vier segmenten: Banking and Financial Services (BFS), Healthcare, Communication, Media, and Technology (CMT) en Diverse Industries. Het BFS-segment levert technologiedreven oplossingen die klantervaringen personaliseren voor bank- en financiële dienstverleners, terwijl het Healthcare-segment platformgebaseerde diensten en Intelligent Automation aanbiedt om patiëntenbetrokkenheid en financiële prestaties van ziekenhuizen te verbeteren. Het CMT-segment richt zich op customer experience management en digitaal ondersteunde contactcenteroplossingen, waarmee bedrijven in de communicatie-, media- en technologiesector hun operaties optimaliseren en nieuwe bedrijfsmodellen ontwikkelen. Het bedrijf genereert inkomsten door aangepaste BPM-diensten aan te bieden die zijn toegespitst op specifieke industriële behoeften. Klanten in de bancaire en financiële sector profiteren van gepersonaliseerde klantervaringsoplossingen, zorgklanten maken gebruik van platformgebaseerde diensten voor verbeterde patiënttoegang, en bedrijven in de communicatie-, media- en technologiesector zetten contactcenteroplossingen in om processen te herontwerpen. Het Diverse Industries-segment bedient een breed scala aan klanten uit verschillende sectoren die gespecialiseerd procesmanagement nodig hebben. Firstsource Solutions Ltd. richt zich op ondernemingen in de bancaire, zorg-, communicatie-, media- en technologiesector, evenals andere industrieën, die operationele efficiëntie en klantbetrokkenheid willen verbeteren via technologiedreven business process management. De diensten van het bedrijf zijn ontworpen om klanten te ondersteunen bij het evolueren van hun bedrijfsmodellen en het verbeteren van de financiële prestaties via digitale transformatie. Firstsource Solutions is een van de meest populaire bedrijven op Eulerpool.

Omzet in detail

Begrip van de omzet van Firstsource Solutions

De verkoopcijfers van Firstsource Solutions komen voort uit de totale omzet die in een bepaalde periode is behaald door de verkoop van goederen of het leveren van diensten. Deze cijfers zijn een directe reflectie van het vermogen van het bedrijf om zijn producten of diensten in omzet om te zetten en tonen de vraag en marktaanwezigheid aan.

Jaar-tot-jaar vergelijking

De analyse van de jaarlijkse verkoopcijfers van Firstsource Solutions biedt inzicht in de groei en stabiliteit van het bedrijf. Een stijging van de verkoopcijfers wijst op een toenemende vraag naar zijn aanbod, efficiënte marketing of uitbreiding naar nieuwe markten. Een daling kan echter duiden op marktverzadiging, toegenomen concurrentie of minder effectieve strategieën.

Impact op investeringen

Investeerders onderzoeken vaak de verkoopgegevens van Firstsource Solutions om de financiële gezondheid en groeivooruitzichten te beoordelen. Een constante verkoopgroei kan een veelbelovende indicator zijn voor de winstgevendheid van het bedrijf en de potentiele rendement op investering, wat de aandelenkoersen en het vertrouwen van beleggers beïnvloedt.

Interpretatie van verkoopschommelingen

Stijgingen in de verkoopcijfers van Firstsource Solutions duiden op marktgroei, innovatie of effectieve marketing en leiden vaak tot een toename van de aandelenkoersen. Een daling daarentegen kan wijzen op uitdagingen die strategische aanpassingen vereisen om marktaandeel en winstgevendheid te vergroten.

Veelgestelde vragen over het aandeel Firstsource Solutions

De omzet van Firstsource Solutions bedraagt 95,56 Miljard INR in 2026.

De omzet van Firstsource Solutions is veranderd van 79,72 Miljard INR naar 95,56 Miljard INR, wat een verandering van 19,87% vertegenwoordigt. De waarde is hoger dan het vorige jaar.

Op Eulerpool vindt u de volledige historische ontwikkeling van De omzet Firstsource Solutions sinds 2006 – met jaarlijkse waarden, grafieken en gedetailleerde analyse.

Omzet is de totale waarde van alle in een periode verkochte goederen. Dit betekent dat van elk product het aantal verkochte producten wordt vermenigvuldigd met de verkoopprijs. Bij de omzet zijn nog geen kosten (materiaalkosten, personeelskosten, enz.) afgetrokken, bij de netto-opbrengst alleen de verkoopgerelateerde opbrengstverminderingen (kortingen, enz.).

INR van De omzet is een belangrijke factor voor beleggers. Veranderingen in deze maatstaf kunnen sterke signalen geven voor toekomstige koersontwikkelingen.

De omzet bij de waardering van een aandeel

De omzet is een belangrijke financiële maatstaf die wordt gebruikt bij de waardering van aandelen. Het is een maat voor de economische activiteit van een bedrijf en kan dienen als een indicatie voor het succes van het bedrijf. De omzet wordt beschouwd als een van de belangrijkste factoren bij de waardering van aandelen. Bovendien kan de omzet ook worden gebruikt om andere financiële maatstaven te berekenen, zoals de winst per aandeel en de koers-winstverhouding.

Geschiedenis en gebruik van de omzet

De omzet wordt al lang beschouwd als een van de belangrijkste financiële indicatoren. In de 19e eeuw werd het als een van de eerste financiële indicatoren gebruikt om de economische activiteit van een bedrijf te meten. Sindsdien wordt de omzet regelmatig gebruikt om bedrijven te beoordelen.

De omzet wordt doorgaans berekend als een percentage van het eigen vermogen van de onderneming. Het kan ook gebruikt worden om de algehele rentabiliteit van een onderneming te bepalen. Er bestaan vele verschillende soorten omzet die gebruikt kunnen worden om de economische activiteit van een onderneming te meten, zoals bruto-omzet, netto-omzet en omzet uit internationale bedrijvigheid.

De omzet kan ook worden gebruikt om aandelen te beoordelen. Bijvoorbeeld, de omzet van een bedrijf kan worden gebruikt om het succes van het bedrijf te evalueren. Als een bedrijf een hoge omzet heeft, betekent dit dat het een winstgevend bedrijf is, omdat er een hoge vraag is naar zijn producten of diensten.

Berekening en toepassing van de omzet

Om de omzet van een bedrijf te berekenen, moeten de inkomsten van het bedrijf van zijn uitgaven afgetrokken worden. De inkomsten kunnen uit verschillende bronnen komen, zoals verkoop, licentie fees, diensten, enzovoort. De uitgaven kunnen bestaan uit de kosten voor productie, inkoop, opslag, verkoop en administratie.

De omzet kan dan gebruikt worden om verschillende financiële ratio's te berekenen. Bijvoorbeeld, de omzet kan gebruikt worden om de koers-winstverhouding (K/W) van een bedrijf te berekenen. Dit is een maatstaf voor de winstgevendheid van een bedrijf, die berekend wordt uit de verhouding tussen aandelenkoers en winst per aandeel.

De omzet kan ook gebruikt worden om de winst per aandeel (WPA) van een bedrijf te berekenen. Dit is een maatstaf voor de winst van een bedrijf per aandeel. De WPA wordt berekend uit de verhouding van winst tot uitgegeven aandelen.

Gebruik van de omzet door investeerders

Beleggers gebruiken de omzet om aandelen te beoordelen, aangezien de omzet een indicator is voor het succes van een onderneming. Bijvoorbeeld, een belegger kan de omzet van een bedrijf vergelijken om te zien hoe succesvol het is. Een belegger kan ook de omzet van een bedrijf gebruiken om zijn koers-winstverhouding en zijn winst per aandeel te berekenen.

Een voorbeeld: Een investeerder bekijkt een bedrijf dat een omzet van 25 miljoen euro heeft. Hij vergelijkt deze omzet met die van de concurrent, die een omzet van 35 miljoen euro heeft. De investeerder kan dan zien dat het bedrijf met een omzet van 25 miljoen euro minder succesvol is dan het bedrijf met een omzet van 35 miljoen euro.

Voor- en nadelen van de omzet

De omzet is een zeer nuttig hulpmiddel om aandelen te beoordelen, omdat het een maatstaf is voor de economische activiteit van een bedrijf. De omzet kan ook gebruikt worden om andere financiële ratio's zoals de koers-winstverhouding en de winst per aandeel te berekenen.

Een nadeel is echter dat de omzet op zich geen veelzeggende indicator is voor het succes van een bedrijf. Het is belangrijk om de omzet te bekijken in vergelijking met andere financiële kengetallen zoals de winst per aandeel en de koers-winstverhouding, om een compleet beeld van het bedrijf te krijgen.

Deze data ophalen via de Eulerpool API

100.000 requests/maand gratis · geen creditcard

Winst-en-verliesrekening — Firstsource Solutions

Alle kengetallen — Firstsource Solutions