Card Factory

Card Factory CROIC

De Kasrendement op geïnvesteerd kapitaal (CROIC) van Card Factory (CARD.L) per 15 okt 2026 bedraagt 16,38 %. In het voorgaande jaar bedroeg Kasrendement op geïnvesteerd kapitaal (CROIC) 13,27 % — een verandering van 23,42% (hoger).

CROIC

16,38 %

YoY

23,42%

Laatst bijgewerkt:

Kasrendement op geïnvesteerd kapitaal (CROIC) van Card Factory is 2026 16,38 % . Kasrendement op geïnvesteerd kapitaal (CROIC) van Card Factory was 2025 13,27 % . Het is daarmee 23,42% hoger lager dan het jaar ervoor.

De Card Factory CROIC historie

  • 3 jaar

  • 10 jaar

  • 25 jaar

  • Max

CROIC
Datum
CROIC
1 jan 2019
22,99 GBP
1 jan 2020
18,59 GBP
1 jan 2021
14,06 GBP
1 jan 2022
20,36 GBP
1 jan 2023
16,72 GBP
1 jan 2024
16,77 GBP
1 jan 2025
13,27 GBP
1 jan 2026
16,38 GBP
De Card Factory CROIC historie
JAARCROICYoY
16,38 %+23,42%
13,27 %-20,86%
16,77 %+0,31%
16,72 %-17,90%
20,36 %+44,83%
14,06 %-24,36%
18,59 %-19,16%
22,99 %+41,75%
16,22 %-14,12%
18,89 %+9,93%
17,18 %+17,81%
14,58 %+8,23%
13,47 %—

Deze data ophalen via de Eulerpool API

100.000 requests/maand gratis · geen creditcard

Card Factory Aandelenanalyse

Wat doet Card Factory? Card Factory PLC is een Britse retailonderneming die gespecialiseerd is in de verkoop van wenskaarten en cadeauverpakkingen. Het bedrijf werd in 1997 opgericht in Wakefield, West Yorkshire, door Dean Hoyle en is sinds 2014 noteringen aan de London Stock Exchange. Het bedrijfsmodel van Card Factory berust op een eenvoudig concept: de productie en verkoop van hoogwaardige wenskaarten en cadeauverpakkingen tegen betaalbare prijzen. De kaarten worden ontworpen door een team van ervaren designers en geproduceerd door geselecteerde partnersuppliers. Het bedrijf exploiteert meer dan 1.000 winkels in het Verenigd Koninkrijk en Ierland, wat het tot een van de toonaangevende retailers in dit segment maakt. In de afgelopen jaren heeft het bedrijf zijn aanbod uitgebreid en biedt het nu ook een breed scala aan cadeau- en feestartikelen. Dit omvat feestdecoraties, ballonnen, cadeautassen en -dozen, evenals kleine geschenken zoals mokken en sleutelhangers. Card Factory heeft tevens een online platform gelanceerd voor de verkoop van zijn producten, om klanten te bereiken die niet in de buurt wonen of werken van een van de winkels van het bedrijf. Het bedrijf heeft in de afgelopen jaren een indrukwekkend succesverhaal geschreven. Het heeft zijn omzet en winst geleidelijk verhoogd en is nu een van de leidende retailers van wenskaarten en cadeau-artikelen in het VK. Het bedrijf heeft ook diverse awards ontvangen, waaronder de Retail Systems Award 2018 voor het beste klantloyaliteitssysteem en de Confederation of British Industry Award 2019 voor internationale handel. Echter, Card Factory heeft ook met uitdagingen te maken gehad in de afgelopen jaren, met name door de groeiende online handel, die impact heeft gehad op de verkoop in fysieke winkels. De omzet in 2019 bedroeg £441,3 miljoen, terwijl de nettowinst £35,1 miljoen was. Om deze uitdaging aan te pakken, heeft het bedrijf verschillende maatregelen genomen, waaronder internationale expansie en verbetering van zijn online aanwezigheid. Card Factory is toegewijd aan het voortdurend uitbreiden van zijn aanbod om zijn klanten een aantrekkelijke winkelervaring te bieden. Het bedrijf beschikt over een eigen team van designers dat regelmatig nieuwe kaarten en cadeauverpakkingen ontwerpt. De producten zijn verkrijgbaar in de winkels van het bedrijf, evenals online via de website en per postorder. Al met al biedt Card Factory zijn klanten een breed en divers assortiment wenskaarten en cadeau-artikelen tegen betaalbare prijzen. Het bedrijf is erin geslaagd een sterke positie te verwerven in de Britse retailmarkt en is een belangrijke bestemming voor mensen die op zoek zijn naar een unieke en betaalbare manier om hun liefde, dankbaarheid of felicitaties uit te drukken. Card Factory is een van de meest populaire bedrijven op Eulerpool.

Veelgestelde vragen over het aandeel Card Factory

Kasrendement op geïnvesteerd kapitaal (CROIC) van Card Factory bedraagt 16,38 % in 2026.

Kasrendement op geïnvesteerd kapitaal (CROIC) van Card Factory is veranderd van 13,27 % naar 16,38 %, wat een verandering van 23,42% vertegenwoordigt. De waarde is hoger dan het vorige jaar.

Op Eulerpool vindt u de volledige historische ontwikkeling van Kasrendement op geïnvesteerd kapitaal (CROIC) Card Factory sinds 2006 – met jaarlijkse waarden, grafieken en gedetailleerde analyse.

CROIC meet de contante rendement op geïnvesteerd kapitaal. In tegenstelling tot ROIC gebruikt het vrije cashflow in plaats van boekhoudkundige winsten en biedt een zuiverdere winstgevendigheidsmaatstaf.

Een 'goede' varieert per branche en bedrijfsfase. Op Eulerpool kunt u maatstaven direct vergelijken.

Om van Kasrendement op geïnvesteerd kapitaal (CROIC) te evalueren, is het essentieel dit te vergelijken met andere bedrijven in dezelfde sector. Op Eulerpool kunt u maatstaven direct vergelijken.

Deze data ophalen via de Eulerpool API

100.000 requests/maand gratis · geen creditcard

Winstgevendheid — Card Factory

Alle kengetallen — Card Factory