Trans Freight Containers

Trans Freight Containers FCF-konvertering

FCF-konverteringsrate (FCF/EBITDA) av Trans Freight Containers (513063.BO) per 3. nov. 2026 er −32,02 %. Forrige år var FCF-konverteringsrate (FCF/EBITDA) −43,42 % — en endring på −26,25% (høyere).

FCF-konvertering

−32,02 %

YoY

−26,25%

Sist oppdatert:

FCF-konverteringsrate (FCF/EBITDA) av Trans Freight Containers er 2026 −32,02 % . FCF-konverteringsrate (FCF/EBITDA) av Trans Freight Containers var 2025 −43,42 % . Den faller med −26,25% høyere sammenlignet med året før.

Trans Freight Containers FCF-konvertering historikk

  • 3 år

  • 10 år

  • 25 år

  • Maks

FCF-konvertering
Dato
FCF-konvertering
1. jan. 2018
−297,35 INR
1. jan. 2019
−243,46 INR
1. jan. 2021
−117,68 INR
1. jan. 2022
56,11 INR
1. jan. 2023
−48,74 INR
1. jan. 2024
132,25 INR
1. jan. 2025
−43,42 INR
1. jan. 2026
−32,02 INR
Trans Freight Containers FCF-konvertering historikk
ÅRFCF-konverteringYoY
−32,02 %−26,25%
−43,42 %−132,83%
132,25 %−371,35%
−48,74 %−186,86%
56,11 %−147,68%
−117,68 %−51,67%
−243,46 %−18,12%
−297,35 %+467,84%
−52,37 %−47,22%
−99,21 %−636,69%
18,49 %−96,12%
476,44 %—

Hent disse dataene via Eulerpool API

100 000 kall/mnd gratis · ingen kredittkort

Trans Freight Containers Aksjeanalyse

Hva gjør Trans Freight Containers? Trans Freight Containers Ltd. genererer inntekter gjennom frakttjenester for tørrcontainere og produksjon av lastebilkarosseriplater. Selskapet tilbyr fraktløsninger for tørrcontainere og betjener industrier som legemidler, mat og drikke, elektronikk og hvitevarer. Lastebilkarosseriplater produseres ved anlegget i Tarapur i Maharashtra, og retter seg mot de samme industrielle segmentene. De viktigste kundene er bedrifter innen disse sektorene som trenger logistikk og spesialisert transportutstyr. Selskapet opererer fra sitt hovedkontor i Mumbai i Maharashtra og bruker produksjonsanlegget i Tarapur til å lage lastebilkarosseriplater. Frakttjenester for containere er kjernevirksomheten, mens lastebilkarosseriplater utgjør en komplementær produktlinje. Begge tilbudene retter seg mot industrielle kunder som trenger pålitelige transport- og emballasjeløsninger. Inntektsstrømmene stammer fra containerfraktkontrakter og salg av lastebilkarosseriplater til produsenter i bransjene for legemidler, mat og drikke, elektronikk og hvitevarer. Selskapet fokuserer på å betjene disse spesifikke markedssegmentene med tilpassede logistikk- og produksjonsløsninger. Trans Freight Containers er et av de mest populære selskapene på Eulerpool.

Ofte stilte spørsmål om Trans Freight Containers aksje

FCF-konverteringsrate (FCF/EBITDA) for Trans Freight Containers er −32,02 % i 2026.

FCF-konverteringsrate (FCF/EBITDA) av Trans Freight Containers endret seg fra −43,42 % til −32,02 %, som representerer en −26,25% endring. Verdien er høyere enn forrige år.

På Eulerpool finner du den komplette historiske utviklingen av FCF-konverteringsrate (FCF/EBITDA) Trans Freight Containers siden 2006 – med årlige verdier, diagrammer og detaljert analyse.

FCF-konvertering måler hvor effektivt EBITDA konverteres til fri kontantstrøm. Høyere konvertering indikerer effektiv kapitalallokering og lave vedlikeholdskostnader.

En «god» varierer etter industri og selskapets utviklingsstadium. På Eulerpool kan du sammenligne FCF-konverteringsrate (FCF/EBITDA)s Trans Freight Containers med sektorkolleger og bransjegjennomsnittet for å vurdere om den er attraktiv.

For å evaluere FCF-konverteringsrate (FCF/EBITDA)s er det viktig å sammenligne det med konkurrenter i samme industri og sektor. På Eulerpool kan du finne direkte bransjesammenlikninger for FCF-konverteringsrate (FCF/EBITDA).

Hent disse dataene via Eulerpool API

100 000 kall/mnd gratis · ingen kredittkort

Kontantstrøm — Trans Freight Containers

Alle nøkkeltall — Trans Freight Containers