Starsource Multitrade

Starsource Multitrade EV/OCF

EV/OCF (Selskapsverd til operativ kontantstrøm) av Starsource Multitrade (506365.BO) per 3. nov. 2026 er −1,60. Forrige år var EV/OCF (Selskapsverd til operativ kontantstrøm) −22,48 — en endring på −92,89% (høyere).

EV/OCF

−1,60

YoY

−92,89%

Sist oppdatert:

EV/OCF (Selskapsverd til operativ kontantstrøm) av Starsource Multitrade er 2026 −1,60 . EV/OCF (Selskapsverd til operativ kontantstrøm) av Starsource Multitrade var 2025 −22,48 . Den faller med −92,89% høyere sammenlignet med året før.

Starsource Multitrade EV/OCF historikk

  • 3 år

  • 10 år

  • 25 år

  • Maks

EV/OCF
Dato
EV/OCF
1. jan. 2019
−20,89 INR
1. jan. 2020
3,51 INR
1. jan. 2021
−41,56 INR
1. jan. 2022
−51,65 INR
1. jan. 2023
−15,97 INR
1. jan. 2024
15,01 INR
1. jan. 2025
−22,48 INR
1. jan. 2026
−1,60 INR
Starsource Multitrade EV/OCF historikk
ÅREV/OCFYoY
−1,60−92,89%
−22,48−249,69%
15,01−194,02%
−15,97−69,08%
−51,65+24,28%
−41,56−1 283,40%
3,51−116,81%
−20,89+104,51%
−10,22−485,87%
2,65−132,63%
−8,11−97,56%
−332,30+224,19%
−102,50—

Hent disse dataene via Eulerpool API

100 000 kall/mnd gratis · ingen kredittkort

Starsource Multitrade Aksjeanalyse

Hva gjør Starsource Multitrade? Starsource Multitrade Ltd er fokusert på å oppkjøpe virksomheter innen kraft og kjemikalier, etter å ha skiftet fra sin tidligere rolle som legemiddelfirma. Selskapet utforsker nye forretningsmuligheter innen kraft- og kjemikaliebransjen med mål om å utvide porteføljen gjennom strategiske oppkjøp. Chemo Pharma Laboratories Ltd, som tidligere var et legemiddelfirma, er nå en del av denne strategiske skiftet, selv om det ikke har noen nåværende drift. Selskapet søker etter muligheter innen kraft og kjemikalier for å bygge sin forretningsmodell. Selskapets primære inntektskilde kommer fra å oppkjøpe og utvikle kraft- og kjemikalievirksomheter, der Chemo Pharma Laboratories Ltd fungerer som en tidligere enhet som har endret fokus. Det driver for øyeblikket ingen legemiddelvirksomhet, men konsentrerer seg i stedet om oppkjøp innen kraft og kjemikalier. Forretningsmodellen baserer seg på å identifisere og integrere nye oppkjøp innen kraft- og kjemikaliebransjen for å generere inntekter. Starsource Multitrade Ltd aktivt søker å oppkjøpe virksomheter innen kraft- og kjemikaliebransjen, og har distansert seg fra sine legemiddelrøtter. Selskapet har ingen nåværende drift, noe som indikerer en fokus på fremtidige oppkjøp fremfor eksisterende forretningsaktiviteter. Chemo Pharma Laboratories Ltd, som engang var et legemiddelfirma, er nå en del av selskapets strategiske posisjonering mot kraft og kjemikalier. Starsource Multitrade er et av de mest populære selskapene på Eulerpool.

Ofte stilte spørsmål om Starsource Multitrade aksje

EV/OCF (Selskapsverd til operativ kontantstrøm) for Starsource Multitrade er −1,60 i 2026.

EV/OCF (Selskapsverd til operativ kontantstrøm) av Starsource Multitrade endret seg fra −22,48 til −1,60, som representerer en −92,89% endring. Verdien er høyere enn forrige år.

På Eulerpool finner du den komplette historiske utviklingen av EV/OCF (Selskapsverd til operativ kontantstrøm) Starsource Multitrade siden 2006 – med årlige verdier, diagrammer og detaljert analyse.

EV/OCF sammenligner selskapsverd med operativ kontantstrøm, og måler hvor mye investorer betaler per enhet kontanter generert fra drift.

For å evaluere EV/OCF (Selskapsverd til operativ kontantstrøm)s er det viktig å sammenligne det med konkurrenter i samme industri og sektor. På Eulerpool kan du finne direkte bransjesammenlikninger for EV/OCF (Selskapsverd til operativ kontantstrøm).

En «god» varierer etter industri og selskapets utviklingsstadium. På Eulerpool kan du sammenligne EV/OCF (Selskapsverd til operativ kontantstrøm)s Starsource Multitrade med sektorkolleger og bransjegjennomsnittet for å vurdere om den er attraktiv.

Hent disse dataene via Eulerpool API

100 000 kall/mnd gratis · ingen kredittkort

Verdivurdering — Starsource Multitrade

Alle nøkkeltall — Starsource Multitrade