Firstsource Solutions

Firstsource Solutions ROA

ROA (Aktīvu atdeve) no Firstsource Solutions (FSL.NS) uz 2026. g. 5. nov. ir 7,24 %. Iepriekšējā gadā ROA (Aktīvu atdeve) bija 7,50 % — izmaiņas -3,56 % (zemāks).

ROA

7,24 %

YoY

-3,56%

Pēdējoreiz atjaunināts:

Gadā 2026 bija Firstsource Solutions kopējā aktīvu atdeve (ROA) 7,24 %, kas ir pieaugums par -3,56% salīdzinājumā ar 7,50 % ROA iepriekšējā gadā.

Firstsource Solutions ROA vēsture

  • 3 gadi

  • 10 gadi

  • 25 gadi

  • Max

ROA
Datums
ROA
2019. g. 1. janv.
10,28 INR
2020. g. 1. janv.
7,41 INR
2021. g. 1. janv.
7,49 INR
2022. g. 1. janv.
9,41 INR
2023. g. 1. janv.
9,07 INR
2024. g. 1. janv.
8,46 INR
2025. g. 1. janv.
7,50 INR
2026. g. 1. janv.
7,24 INR
Firstsource Solutions ROA vēsture
GADSROAYoY
7,24 %-3,56%
7,50 %-11,32%
8,46 %-6,70%
9,07 %-3,65%
9,41 %+25,70%
7,49 %+1,13%
7,41 %-27,95%
10,28 %+6,94%
9,61 %+20,79%
7,96 %+12,01%
7,10 %+3,87%
6,84 %+30,75%
5,23 %—

Iegūstiet šos datus caur Eulerpool API

100 000 pieprasījumu/mēn. bez maksas · bez kartes

Firstsource Solutions Akciju analīze

Ko dara Firstsource Solutions? "Firstsource Solutions Ltd." sniedz IT balstītus uzņēmējdarbības procesu pārvaldības pakalpojumus dažādās nozarēs, tostarp banku un finanšu pakalpojumu, veselības aprūpes, komunikāciju, mediju un tehnoloģiju jomā, kā arī citās nozarēs. Uzņēmums darbojas četros segmentos: Banku un finanšu pakalpojumi (BFS), Veselības aprūpe, Komunikācija, mediji un tehnoloģijas (CMT) un Daudzveidīgas nozares. BFS segments nodrošina tehnoloģijām balstītus risinājumus, kas personalizē klientu pieredzi banku un finanšu pakalpojumu uzņēmumiem, savukārt Veselības aprūpes segments piedāvā platformas balstītus pakalpojumus un inteliģento automatizāciju, lai uzlabotu pacientu iesaisti un slimnīcu finansiālos rādītājus. CMT segments koncentrējas uz klientu pieredzes pārvaldību un digitāli aktivizētus kontaktcentru risinājumus, lai palīdzētu komunikāciju, mediju un tehnoloģiju uzņēmumiem optimizēt darbību un attīstīt jaunus biznesa modeļus. Uzņēmums gūst ieņēmumus, piedāvājot pielāgotus uzņēmējdarbības procesu pārvaldības (BPM) pakalpojumus, kas pielāgoti konkrētām nozares vajadzībām. Banku un finanšu pakalpojumu klientiem tiek nodrošināti personalizēti klientu pieredzes risinājumi, veselības aprūpes klienti izmanto platformas balstītus pakalpojumus, lai uzlabotu piekļuvi pacientiem, bet komunikāciju, mediju un tehnoloģiju uzņēmumi izmanto kontaktcentru risinājumus, lai pārkārtotu procesus. Daudzveidīgu nozaru segments apkalpo plašu klientu loku dažādās nozarēs, kur nepieciešami specializēti procesu pārvaldības risinājumi. "Firstsource Solutions Ltd." mērķa uzņēmumus banku, veselības aprūpes, komunikāciju, mediju, tehnoloģiju un citās nozarēs, kuri vēlas uzlabot operacionālo efektivitāti un klientu iesaisti, izmantojot tehnoloģijām balstītu uzņēmējdarbības procesu pārvaldību. Uzņēmuma pakalpojumi ir paredzēti, lai atbalstītu klientus to biznesa modeļu attīstībā un finansiālo rādītāju uzlabošanā, izmantojot digitālo transformāciju. Firstsource Solutions ir viens no populārākajiem uzņēmumiem Eulerpool.

ROA detalizēti

Izpratne par Firstsource Solutions kapitāla atdevi (ROA)

Firstsource Solutions kapitāla atdeve (ROA) ir galvenais rādītājs, kas mēra uzņēmuma rentabilitāti attiecībā uz kopējo aktīvu vērtību. Tas tiek aprēķināts, dalot tīro peļņu ar kopējo aktīvu apjomu. Augstāka ROA norāda uz aktīvu efektīvu izmantošanu peļņas gūšanai un atspoguļo vadības efektivitāti un finansiālo veselību.

Gadu salīdzinājums

Salīdzinot Firstsource Solutions ROA gadu no gada, var iegūt ieskatu par operacionālo efektivitāti un tendencēm uzņēmuma aktīvu izmantošanā. Pieaugoša ROA norāda uz uzlabotu aktīvu efektivitāti un rentabilitāti, kamēr samazināta ROA var liecināt par operacionālām vai finansiālām grūtībām.

Ietekme uz investīcijām

Investori uzskata Firstsource Solutions ROA par būtisku metriku uzņēmuma rentabilitātes un efektivitātes novērtēšanai. Augstāka ROA nozīmē, ka uzņēmums aktīvus izmanto efektīvi peļņas gūšanai, padarot to par potenciāli pievilcīgu ieguldījumu objektu.

ROA svārstību interpretācija

Firstsource Solutions ROA svārstības var būt saistītas ar izmaiņām tīrajā peļņā, aktīvu iegādi vai operacionālo efektivitāti. Šo svārstību analīze palīdz novērtēt finansiālo veiktspēju, vadības efektivitāti un stratēģisko finanšu pozicionēšanu.

Bieži uzdotie jautājumi par Firstsource Solutions akciju

Firstsource Solutions ROA (Aktīvu atdeve) 2026. gadā ir 7,24 %.

ROA (Aktīvu atdeve) no Firstsource Solutions mainījās no 7,50 % uz 7,24 %, kas atspoguļo -3,56 % izmaiņas. Vērtība ir zemāks nekā iepriekšējā gadā.

Vietnē Eulerpool varat atrast pilnīgu ROA (Aktīvu atdeve) Firstsource Solutions vēsturisko attīstību kopš 2006. gada — ar gada vērtībām, grafikiem un detalizētu analīzi.

Return on Assets, kas tiek saukts arī par ROA, ir finanšu rādītājs, ko izmanto, lai mērītu uzņēmuma rentabilitāti. Tas tiek izmantots, lai noteiktu, cik efektīvi uzņēmums izmanto savus aktīvus, lai gūtu peļņu. To arī sauc par neto ienākumu un kopējo aktīvu attiecību. ROA ir svarīgs uzņēmuma kopējās finansiālās veiktspējas rādītājs, jo tas mēra uzņēmuma spēju gūt lielāku peļņu no izmantotajiem aktīviem.

Laba vērtība ir atkarīga no nozares, ekonomikas cikla un uzņēmuma stratēģijas. Vienmēr salīdziniet ar uzņēmuma vēsturiskajām vērtībām un konkurentu etalonu rādītājiem.

Salīdziniet rādītājus ar nozares vidējiem rādītājiem, jo standarti ievērojami atšķiras. Piemēram, mazumtirdzniecības maržas parasti ir zemākas nekā programmatūras maržas.

Iegūstiet šos datus caur Eulerpool API

100 000 pieprasījumu/mēn. bez maksas · bez kartes

Rentabilitāte — Firstsource Solutions

Visas kategorijas