Firstsource Solutions

Firstsource Solutions CROIC

Skaidras naudas atdeve ieguldītajam kapitālam (CROIC) no Firstsource Solutions (FSL.NS) uz 2026. g. 5. nov. ir 11,54 %. Iepriekšējā gadā Skaidras naudas atdeve ieguldītajam kapitālam (CROIC) bija 6,90 % — izmaiņas 67,35 % (augstāks).

CROIC

11,54 %

YoY

67,35%

Pēdējoreiz atjaunināts:

Skaidras naudas atdeve ieguldītajam kapitālam (CROIC) no Firstsource Solutions ir 2026 11,54 % . Skaidras naudas atdeve ieguldītajam kapitālam (CROIC) no Firstsource Solutions bija 2025 6,90 % . Tas samazinās par 67,35% augstāks salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu.

Firstsource Solutions CROIC vēsture

  • 3 gadi

  • 10 gadi

  • 25 gadi

  • Max

CROIC
Datums
CROIC
2019. g. 1. janv.
8,43 INR
2020. g. 1. janv.
7,18 INR
2021. g. 1. janv.
20,09 INR
2022. g. 1. janv.
12,84 INR
2023. g. 1. janv.
15,58 INR
2024. g. 1. janv.
10,69 INR
2025. g. 1. janv.
6,90 INR
2026. g. 1. janv.
11,54 INR
Firstsource Solutions CROIC vēsture
GADSCROICYoY
11,54 %+67,35%
6,90 %-35,49%
10,69 %-31,34%
15,58 %+21,29%
12,84 %-36,09%
20,09 %+179,96%
7,18 %-14,84%
8,43 %+0,91%
8,35 %+118,55%
3,82 %-39,93%
6,36 %+0,35%
6,34 %-41,72%
10,88 %—

Iegūstiet šos datus caur Eulerpool API

100 000 pieprasījumu/mēn. bez maksas · bez kartes

Firstsource Solutions Akciju analīze

Ko dara Firstsource Solutions? "Firstsource Solutions Ltd." sniedz IT balstītus uzņēmējdarbības procesu pārvaldības pakalpojumus dažādās nozarēs, tostarp banku un finanšu pakalpojumu, veselības aprūpes, komunikāciju, mediju un tehnoloģiju jomā, kā arī citās nozarēs. Uzņēmums darbojas četros segmentos: Banku un finanšu pakalpojumi (BFS), Veselības aprūpe, Komunikācija, mediji un tehnoloģijas (CMT) un Daudzveidīgas nozares. BFS segments nodrošina tehnoloģijām balstītus risinājumus, kas personalizē klientu pieredzi banku un finanšu pakalpojumu uzņēmumiem, savukārt Veselības aprūpes segments piedāvā platformas balstītus pakalpojumus un inteliģento automatizāciju, lai uzlabotu pacientu iesaisti un slimnīcu finansiālos rādītājus. CMT segments koncentrējas uz klientu pieredzes pārvaldību un digitāli aktivizētus kontaktcentru risinājumus, lai palīdzētu komunikāciju, mediju un tehnoloģiju uzņēmumiem optimizēt darbību un attīstīt jaunus biznesa modeļus. Uzņēmums gūst ieņēmumus, piedāvājot pielāgotus uzņēmējdarbības procesu pārvaldības (BPM) pakalpojumus, kas pielāgoti konkrētām nozares vajadzībām. Banku un finanšu pakalpojumu klientiem tiek nodrošināti personalizēti klientu pieredzes risinājumi, veselības aprūpes klienti izmanto platformas balstītus pakalpojumus, lai uzlabotu piekļuvi pacientiem, bet komunikāciju, mediju un tehnoloģiju uzņēmumi izmanto kontaktcentru risinājumus, lai pārkārtotu procesus. Daudzveidīgu nozaru segments apkalpo plašu klientu loku dažādās nozarēs, kur nepieciešami specializēti procesu pārvaldības risinājumi. "Firstsource Solutions Ltd." mērķa uzņēmumus banku, veselības aprūpes, komunikāciju, mediju, tehnoloģiju un citās nozarēs, kuri vēlas uzlabot operacionālo efektivitāti un klientu iesaisti, izmantojot tehnoloģijām balstītu uzņēmējdarbības procesu pārvaldību. Uzņēmuma pakalpojumi ir paredzēti, lai atbalstītu klientus to biznesa modeļu attīstībā un finansiālo rādītāju uzlabošanā, izmantojot digitālo transformāciju. Firstsource Solutions ir viens no populārākajiem uzņēmumiem Eulerpool.

Bieži uzdotie jautājumi par Firstsource Solutions akciju

Firstsource Solutions Skaidras naudas atdeve ieguldītajam kapitālam (CROIC) 2026. gadā ir 11,54 %.

Skaidras naudas atdeve ieguldītajam kapitālam (CROIC) no Firstsource Solutions mainījās no 6,90 % uz 11,54 %, kas atspoguļo 67,35 % izmaiņas. Vērtība ir augstāks nekā iepriekšējā gadā.

Vietnē Eulerpool varat atrast pilnīgu Skaidras naudas atdeve ieguldītajam kapitālam (CROIC) Firstsource Solutions vēsturisko attīstību kopš 2006. gada — ar gada vērtībām, grafikiem un detalizētu analīzi.

CROIC mēra ieguldītā kapitāla atdevi, pamatojoties uz naudas plūsmu.

Laba vērtība ir atkarīga no nozares, ekonomikas cikla un uzņēmuma stratēģijas. Vienmēr salīdziniet ar uzņēmuma vēsturiskajām vērtībām un konkurentu etalonu rādītājiem.

Salīdziniet rādītājus ar nozares vidējiem rādītājiem, jo standarti ievērojami atšķiras. Piemēram, mazumtirdzniecības maržas parasti ir zemākas nekā programmatūras maržas.

Iegūstiet šos datus caur Eulerpool API

100 000 pieprasījumu/mēn. bez maksas · bez kartes

Rentabilitāte — Firstsource Solutions

Visas kategorijas