Spektakuliarus posūkis 2024 m. WNBA "Visų žvaigždžių" rungtynėse: Netikėta Team WNBA pergalė

• Arike Ogunbowale spindi pelniusi 34 taškus.
  • Komanda WNBA netikėtai laimi 2024-ųjų „Visų žvaigždžių“ rungtynes.

Eulerpool News·

Šių metų „Visų žvaigždžių“ šou metu WNBA komanda patyrė tai, ką žinovai galėtų pavadinti įprastu scenarijumi. Po 2021 metų nustebimo, kai jie buvo laikomi ne favoritėmis, žaidėjos vėl nebuvo laikomos favoritėmis – su 6,5 taško deficitu prieš rungtynes. Tačiau ir šį kartą jos nustebino visus. Nors per pirmąjį kėlinį didžiąją laiko dalį atsiliko, WNBA komanda išlaikė rungtynes įdomias. Tik per įspūdingą Arike Ogunbowale antrąją pusę jos sugebėjo apsukti rezultato eigą ir laimėti 117-109. 2021 metų „Visų žvaigždžių“ rungtynių MVP pirmajame kėlinyje nepelnė nė vieno taško, tačiau po pertraukos įsijungė į žaidimą ir per paskutines 20 minučių pelnė įspūdingus 34 taškus. Ogunbowale, kuri vėl buvo išrinkta rungtynių MVP, trečiajame kėlinyje pataikė šešis iš dešimties metimų, pridėjo keturis rezultatyvius perdavimus ir du perimtus kamuolius. Taip komanda pavertė dviejų taškų deficitą po pertraukos į komfortišką devynių taškų pranašumą. Tačiau šou tęsėsi: ketvirtajame kėlinyje Dallas Wings žaidėja pataikė dar tris tritaškius, o jos paskutinis metimas pagerino rekordą – daugiausiai taškų vienose „Visų žvaigždžių“ rungtynėse iki neįtikėtinų 32 taškų. Palyginimui, ji pelnė daugiau taškų per antrąją pusę nei bet kuri žaidėja iki jos per visas rungtynes. Tačiau Ogunbowale nebuvo vienintelė, kuriai sekėsi. Penkios WNBA komandos žaidėjos pelnė dvigubus taškus. Nneka Ogwumike padėjo pagrindus pergalei, kai pirmajame kėlinyje įprastu efektyvumu pelnė aštuonis iš savo 14 taškų. Kelsey Mitchell išsiskyrė savo įžūlumu kelyje link krepšio ir trečiajame kėlinyje pataikytu metimu su sirena, kuris paskatino komandos drauges šturmuoti aikštelę. Allisha Gray, vakaro žvaigždė, pelnė 16 taškų, įskaitant dešimt baudų metimų ir penkis perimtus kamuolius, kai JAV komanda iš viso prarado 15 taškų dėl klaidų. Be to, Angel Reese prisidėjo prie pergalės, surinkdama dar vieną dvigubą dublį su 11 taškų ir 10 atkovotų kamuolių – nors šis rezultatas oficialioje statistikoje ir neatsispindi.