Shanghai INT Medical Instruments Co

Shanghai INT Medical Instruments Co ROE

Shanghai INT Medical Instruments Co (1501.HK) Az ROE (Return on Equity)-ja 2026. nov. 2. időpontjában 10,96 %. Az előző évben Az ROE (Return on Equity) 9,29 % volt — 18,00%-os (magasabb) változás.

ROE

10,96 %

YoY

18,00%

Utolsó frissítés:

2025-ben a(z) Shanghai INT Medical Instruments Co saját tőkén belüli megtérülése (ROE) 10,96 % volt, ami 18,00%-kal magasabb a(z) 9,29 % előző évi ROE-hoz képest.

Az Shanghai INT Medical Instruments Co ROE története

  • 3 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

ROE
Dátum
ROE
2018. jan. 1.
15,71 CNY
2019. jan. 1.
8,19 CNY
2020. jan. 1.
9,29 CNY
2021. jan. 1.
10,24 CNY
2022. jan. 1.
8,71 CNY
2023. jan. 1.
8,15 CNY
2024. jan. 1.
9,29 CNY
2025. jan. 1.
10,96 CNY
Az Shanghai INT Medical Instruments Co ROE története
ÉVROEYoY
10,96 %+18,00%
9,29 %+14,02%
8,15 %-6,48%
8,71 %-14,97%
10,24 %+10,22%
9,29 %+13,49%
8,19 %-47,88%
15,71 %-22,84%
20,36 %-4,51%
21,32 %—

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

Shanghai INT Medical Instruments Co Részvényelemzés

Mit csinál Shanghai INT Medical Instruments Co? A Shanghai Kindly Medical Instruments Co., Ltd. bevételeit az intervenciós és implantálható orvosi eszközök kutatása-fejlesztése, gyártása és értékesítése generálja. A vállalat kardiológiai intervenciós üzletága a kardiológiai intervenciós orvosi eszközökre, kapcsolódó szerszámokra és kiegészítőkre fókuszál; fő termékei közé tartozik a felfújóeszköz, az introducer készlet és a vezérlődrót. Az európai és amerikai piacokon is jelen van, egészségügyi szolgáltatókat és intézményeket szolgálva ki, amelyek speciális felszereléseket igényelnek minimálisan invazív beavatkozásokhoz. A cég termékportfólióját a kardiológiai eszközökön túlmenően neurológiai intervenciós orvosi eszközökkel és endokardiális implantálható orvosi eszközökkel bővíti, így kielégítve a változatos klinikai igényeket. Hazai piaci jelenlétét az európai és amerikai export egészíti ki, ahol kórházakat és klinikákat lát el magas minőségű orvosi eszközökkel a betegellátás érdekében. A társaság 1 532 főnyi teljes munkaidős állománya támogatja ezeket a tevékenységeket, biztosítva az orvoseszköz-megoldásai konzisztens gyártását és kiszállítását. A Shanghai Kindly Medical Instruments Co., Ltd. egyértelműen az intervenciós és implantálható orvosi eszközökre összpontosít, kutatás-fejlesztési képességeit kihasználva specializált termékek fejlesztésére. Üzleti modellje ezen eszközök közvetlen értékesítésén alapul az egészségügyi létesítmények felé; nem szerepel harmadik féllel kötött partnerségről vagy a leírt alaptermék-vonalakon kívüli további bevételi forrásokról. Shanghai INT Medical Instruments Co az Eulpool egyik legnépszerűbb vállalata.

ROE részleteiben

A Shanghai INT Medical Instruments Co saját tőkére vetített megtérülésének (ROE) dekódolása

A Shanghai INT Medical Instruments Co saját tőkére vetített megtérülése (ROE) egy alapvető mutatószám, amely a vállalat rentabilitását értékeli a saját tőkéhez viszonyítva. Az ROE, amelyet a nettó nyereség osztásával számítanak ki a részvényesek saját tőkéjére, szemlélteti, milyen hatékonyan képes a vállalat nyereséget generálni a részvényesek befektetéseiből. Egy magasabb ROE fokozott hatékonyságot és rentabilitást jelent.

Évről évre történő összehasonlítás

A Shanghai INT Medical Instruments Co ROE-jének éves összehasonlítása segít követni a rentabilitási trendeket és a pénzügyi teljesítményt. Egy növekvő ROE növekedő rentabilitásra és értékteremtésre utal a részvényesek számára, míg egy csökkenő ROE a nyereségtermelési vagy a saját tőkemenedzsment problémáira hívhatja fel a figyelmet.

Hatások a befektetésekre

A Shanghai INT Medical Instruments Co ROE-je létfontosságú a befektetők számára, akik a vállalat rentabilitását, hatékonyságát és befektetési vonzerejét értékelik. Egy erős ROE jelzi a vállalat képességét arra, hogy a tőkebefektetéseket nyereséggé konvertálja, ezáltal növelve vonzerejét a lehetséges és jelenlegi befektetők számára.

Az ROE-ingadozások értelmezése

A Shanghai INT Medical Instruments Co ROE-jében bekövetkező változások a nettó nyereség, a saját tőke vagy mindkettő ingadozásából eredhetnek. Ezeket az ingadozásokat azért vizsgálják, hogy értékeljék a menedzsment hatékonyságát, a pénzügyi stratégiákat, valamint a kapcsolódó kockázatokat és lehetőségeket, továbbá hogy segítsék a befektetőket a megalapozott döntéshozatalban.

Gyakori kérdések a Shanghai INT Medical Instruments Co részvénnyel kapcsolatban

Shanghai INT Medical Instruments Co Az ROE (Return on Equity) értéke a(z) 2025. évben 10,96 %.

Shanghai INT Medical Instruments Co Az ROE (Return on Equity)-ja 9,29 % -ről 10,96 % -re változott, amely 18,00%-os változásnak felel meg. Az érték magasabb, mint az előző évben.

Az Eulpool-on megtalálható a Az ROE (Return on Equity) Shanghai INT Medical Instruments Co-ének teljes történeti fejlődése 2006 óta – éves értékekkel, grafikonokkal és részletes elemzésekkel.

A jó érték az iparágtól, gazdasági ciklustól és vállalati stratégiától függ. Mindig hasonlítsa össze a vállalat historikus értékeivel és a versenytársak benchmarkjaival.

Hasonlítsa össze a mutatókat az iparági átlagokkal, mivel a normák jelentősen eltérnek. Például a kiskereskedelmi marzsok általában alacsonyabbak, mint a szoftver marzsok.

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

Jövedelmezőség — Shanghai INT Medical Instruments Co

Összes kulcsmutató — Shanghai INT Medical Instruments Co