Shanghai INT Medical Instruments Co

Shanghai INT Medical Instruments Co ROA

Shanghai INT Medical Instruments Co (1501.HK) Az ROA (Return on Assets)-ja 2026. nov. 7. időpontjában 6,98 %. Az előző évben Az ROA (Return on Assets) 7,29 % volt — -4,25%-os (alacsonyabb) változás.

ROA

6,98 %

YoY

-4,25%

Utolsó frissítés:

Az 2025 évben a Shanghai INT Medical Instruments Co teljes eszközállományának megtérülése (ROA) 6,98 % volt, ez egy -4,25%-os növekedést jelent az előző év 7,29 % ROA-jához képest.

Az Shanghai INT Medical Instruments Co ROA története

  • 3 év

  • 10 éves

  • 25 év

  • Max

ROA
Dátum
ROA
2018. jan. 1.
12,13 CNY
2019. jan. 1.
7,67 CNY
2020. jan. 1.
8,53 CNY
2021. jan. 1.
8,82 CNY
2022. jan. 1.
7,21 CNY
2023. jan. 1.
6,62 CNY
2024. jan. 1.
7,29 CNY
2025. jan. 1.
6,98 CNY
Az Shanghai INT Medical Instruments Co ROA története
ÉVROAYoY
6,98 %-4,25%
7,29 %+10,16%
6,62 %-8,16%
7,21 %-18,24%
8,82 %+3,36%
8,53 %+11,20%
7,67 %-36,74%
12,13 %-30,86%
17,54 %-4,01%
18,27 %—

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

Shanghai INT Medical Instruments Co Részvényelemzés

Mit csinál Shanghai INT Medical Instruments Co? A Shanghai Kindly Medical Instruments Co., Ltd. bevételeit az intervenciós és implantálható orvosi eszközök kutatása-fejlesztése, gyártása és értékesítése generálja. A vállalat kardiológiai intervenciós üzletága a kardiológiai intervenciós orvosi eszközökre, kapcsolódó szerszámokra és kiegészítőkre fókuszál; fő termékei közé tartozik a felfújóeszköz, az introducer készlet és a vezérlődrót. Az európai és amerikai piacokon is jelen van, egészségügyi szolgáltatókat és intézményeket szolgálva ki, amelyek speciális felszereléseket igényelnek minimálisan invazív beavatkozásokhoz. A cég termékportfólióját a kardiológiai eszközökön túlmenően neurológiai intervenciós orvosi eszközökkel és endokardiális implantálható orvosi eszközökkel bővíti, így kielégítve a változatos klinikai igényeket. Hazai piaci jelenlétét az európai és amerikai export egészíti ki, ahol kórházakat és klinikákat lát el magas minőségű orvosi eszközökkel a betegellátás érdekében. A társaság 1 532 főnyi teljes munkaidős állománya támogatja ezeket a tevékenységeket, biztosítva az orvoseszköz-megoldásai konzisztens gyártását és kiszállítását. A Shanghai Kindly Medical Instruments Co., Ltd. egyértelműen az intervenciós és implantálható orvosi eszközökre összpontosít, kutatás-fejlesztési képességeit kihasználva specializált termékek fejlesztésére. Üzleti modellje ezen eszközök közvetlen értékesítésén alapul az egészségügyi létesítmények felé; nem szerepel harmadik féllel kötött partnerségről vagy a leírt alaptermék-vonalakon kívüli további bevételi forrásokról. Shanghai INT Medical Instruments Co az Eulpool egyik legnépszerűbb vállalata.

ROA részleteiben

Shanghai INT Medical Instruments Co tőkerendszerességének (ROA) megértése

A Shanghai INT Medical Instruments Co tőkerendszeressége (ROA) egy kulcsindikátor, amely méri a vállalat rentabilitását az összes aktívumra vetítve. A nettó nyereség és a teljes eszközök összegének osztásával számítják ki. Egy magasabb ROA hatékonyabb eszközfelhasználásra utal a nyereségszerzéshez, és tükrözi a menedzsment hatékonyságát és a pénzügyi egészséget.

Évről évre összehasonlítás

A Shanghai INT Medical Instruments Co ROA-jának évről évre történő összehasonlítása betekintést nyújt a vállalat működési hatékonyságába és az eszközhasználat trendjeibe. Az emelkedő ROA javuló eszközhatékonyságot és rentabilitást jelez, míg a csökkenő ROA működési vagy pénzügyi kihívásokra utalhat.

Hatások a befektetésekre

A befektetők a Shanghai INT Medical Instruments Co ROA-ját létfontosságú metrikaként tekintik a vállalat rentabilitásának és hatékonyságának értékelésekor. Egy magasabb ROA azt jelenti, hogy a cég hatékonyan használja fel eszközeit a nyereség eléréséhez, ami vonzó befektetési lehetőséget kínálhat.

Az ROA-ingadozások értelmezése

A Shanghai INT Medical Instruments Co ROA-ingadozásai a nettó nyereség változásaira, az eszközszerzésre, vagy a működési hatékonyságra vezethetők vissza. Ezeknek az ingadozásoknak az elemzése segít a pénzügyi teljesítmény, a menedzsment hatékonyságának és a stratégiai pénzügyi pozicionálásnak az értékelésében.

Gyakori kérdések a Shanghai INT Medical Instruments Co részvénnyel kapcsolatban

Shanghai INT Medical Instruments Co Az ROA (Return on Assets) értéke a(z) 2025. évben 6,98 %.

Shanghai INT Medical Instruments Co Az ROA (Return on Assets)-ja 7,29 % -ről 6,98 % -re változott, amely -4,25%-os változásnak felel meg. Az érték alacsonyabb, mint az előző évben.

Az Eulpool-on megtalálható a Az ROA (Return on Assets) Shanghai INT Medical Instruments Co-ének teljes történeti fejlődése 2006 óta – éves értékekkel, grafikonokkal és részletes elemzésekkel.

Az Eszközarányos megtérülés, más néven ROA, egy pénzügyi mutató, amelyet egy vállalat jövedelmezőségének mérésére használnak. Azt szolgálja, hogy megállapítsa, mennyire hatékonyan használja fel egy vállalat a vagyontárgyait a nyereség eléréséhez. Az nettóeredmény és a teljes vagyontárgyak arányaként is emlegetik. Az ROA fontos mutatója egy vállalat általános pénzügyi teljesítményének, hiszen méri a vállalat képességét arra, hogy több nyereséget termeljen az alkalmazott vagyontárgyakból.

A jó érték az iparágtól, gazdasági ciklustól és vállalati stratégiától függ. Mindig hasonlítsa össze a vállalat historikus értékeivel és a versenytársak benchmarkjaival.

Hasonlítsa össze a mutatókat az iparági átlagokkal, mivel a normák jelentősen eltérnek. Például a kiskereskedelmi marzsok általában alacsonyabbak, mint a szoftver marzsok.

Ezeket az adatokat az Eulerpool API-n keresztül

100 000 kérés/hó ingyen · nincs bankkártya

Jövedelmezőség — Shanghai INT Medical Instruments Co

Összes kulcsmutató — Shanghai INT Medical Instruments Co