VCU Data Management

VCU Data Management EBIT/Varat

Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat) yhtiöstä VCU Data Management (536672.BO) 18.10.2026 päivämäärällä on −0,62 %. Edellisenä vuonna Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat) oli −4,19 % — muutos −85,26 % (korkeampi).

EBIT/Varat

−0,62 %

YoY

−85,26%

Viimeksi päivitetty:

Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat) yhtiöstä VCU Data Management on 2026 −0,62 % . Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat) yhtiöstä VCU Data Management oli 2025 −4,19 % . Se laskee −85,26% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

VCU Data Management EBIT/Varat historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

EBIT/Varat
Päivämäärä
EBIT/Varat
1.1.2019
−4,09 INR
1.1.2020
−3,77 INR
1.1.2021
−6,67 INR
1.1.2022
−2,34 INR
1.1.2023
−2,74 INR
1.1.2024
−4,50 INR
1.1.2025
−4,19 INR
1.1.2026
−0,62 INR
VCU Data Management EBIT/Varat historia
VUOSIEBIT/VaratYoY
−0,62 %−85,26%
−4,19 %−6,71%
−4,50 %+63,95%
−2,74 %+17,02%
−2,34 %−64,84%
−6,67 %+76,71%
−3,77 %−7,70%
−4,09 %−11,99%
−4,64 %−13,06%
−5,34 %+157,60%
−2,07 %+5,41%
−1,97 %−49,89%
−3,93 %—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

VCU Data Management Osakeanalyysi

Mitä VCU Data Management tekee? VCU Data Management Ltd, based in Mumbai, India, operates in the Information Technology sector with a focus on Electrical Equipment. The company provides wireless video communication products and specializes in security and surveillance solutions, including installation, consultation, and servicing for IP and analog security cameras, intercom systems, and intrusion systems. It also offers engineering and design services for custom security systems and operates the EIPO Platform, enabling users to invest in IPOs, FPOs, and SME offerings through mobile applications on Android and iOS. VCU Data Management on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset VCU Data Management osakkeesta

Yhtiön VCU Data Management Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat) on −0,62 % vuonna 2026.

Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat) yhtiöstä VCU Data Management muuttui arvosta −4,19 % arvoon −0,62 %, mikä edustaa −85,26 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat) VCU Data Management:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

EBIT/Varat mittaa liiketuloksen kannattavuutta suhteessa kokonaisvaroihin, tarjoten velattoman näkymän omaisuuden tehokkuudesta, joka on vertailukelpoinen eri pääomarakenteiden välillä.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat):n VCU Data Management alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Arvioidakseen Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat):n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja Liiketulos suhteessa varoihin (EBIT/Varat):lle.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Kannattavuus — VCU Data Management

Kaikki tunnusluvut — VCU Data Management