The Ruby Mills

The Ruby Mills P/CF

P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä The Ruby Mills (RUBYMILLS.NS) 7.11.2026 päivämäärällä on 11,01. Edellisenä vuonna P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) oli −18,43 — muutos −159,70 % (korkeampi).

P/CF

11,01

YoY

−159,70%

Viimeksi päivitetty:

P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä The Ruby Mills on 2026 11,01 . P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä The Ruby Mills oli 2025 −18,43 . Se laskee −159,70% korkeampi edelliseen vuoteen verrattuna.

The Ruby Mills P/CF historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

P/CF
Päivämäärä
P/CF
1.1.2019
110,94 INR
1.1.2020
44,28 INR
1.1.2021
39,57 INR
1.1.2022
7,30 INR
1.1.2023
5,55 INR
1.1.2024
13,89 INR
1.1.2025
−18,43 INR
1.1.2026
11,01 INR
The Ruby Mills P/CF historia
VUOSIP/CFYoY
11,01−159,70%
−18,43−232,71%
13,89+150,12%
5,55−23,97%
7,30−81,54%
39,57−10,63%
44,28−60,09%
110,94+676,51%
14,29−54,70%
31,54+73,55%
18,17−75,52%
74,25+1 735,56%
4,05—

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

The Ruby Mills Osakeanalyysi

Mitä The Ruby Mills tekee? Ruby Mills Ltd. tuottaa tuloja tekstiili- ja kiinteistötoimialojensa kautta. Tekstiililiiketoiminta myy kangastuotteita, kuten puuvillaa, polyesteriä, viskoosia, modaalia, lyocellia, pellavaa, Bemberg-tukikangasta, ramiea, rayonia ja lycra-sekoitteita brändeillä Ruby Fabrics, Lukas, Hitline ja Label R. Se tarjoaa myös vuorikankaita, mukaan lukien perus-, HDPE- ja LDPE-vuorit. Vaatetusliiketoiminta suunnittelee ja valmistaa valmiita vaatteita terveydenhuollon, muodin, yritysten, koulutuksen, työvaatteiden ja puolustuksen aloille. Kiinteistöliiketoiminta saa tuloja vuokraamalla The Ruby -kompleksia, joka on kaupallinen kohde, jossa on edistyneet infrastruktuuri-, turvallisuus- ja turvajärjestelmät yrityksille. Asiakkaana toimivat terveydenhuollon tarjoajat, muotibrändit, yritykset, koulutuslaitokset, työvaateostajat ja puolustusorganisaatiot tekstiilituotteissa. Kaupalliset vuokralaiset vuokraavat The Rubya integroituihin liikeympäristöihin edistyneillä tiloilla. Yrityksen brändit Ruby Fabrics, Lukas, Hitline ja Label R kohdistuvat moninaisiin tekstiilimarkkinoihin, kun taas The Ruby -hanke palvelee moderneja toimistoratkaisuja etsiviä yrityksiä. Tekstiililiiketoiminnan tulovirrat koostuvat kangasmyyntistä, vuorituotteista ja vaatetusvalmistuksesta. Kiinteistöliiketoiminta hankii tulonsa The Rubin kiinteistövuokrauksesta, joka toimii kaupallisena keskuksena kattavalla infrastruktuurilla ja turvatoiminnoilla varustettuna vuokralaisilleen. The Ruby Mills on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset The Ruby Mills osakkeesta

Yhtiön The Ruby Mills P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) on 11,01 vuonna 2026.

P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) yhtiöstä The Ruby Mills muuttui arvosta −18,43 arvoon 11,01, mikä edustaa −159,70 % muutosta. Arvo on korkeampi kuin edellisenä vuonna.

Eurpoolissa voit löytää P/CF (Hinta-kassavirta-suhde) The Ruby Mills:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

Hinta-kassavirta-suhde mittaa osakekurssia suhteessa operatiiviseen kassavirtaan per osake. Toisin kuin P/E-suhde, sitä on vaikeampi manipuloida, koska kassavirta on vähemmän altis kirjanpitomuutoksille.

P/CF = Osakekurssi / Operatiivinen kassavirta per osake

Arvioidakseen P/CF (Hinta-kassavirta-suhde):n, on olennaista verrata sitä saman alan ja sektorin kilpailijoihin. Eulerpoolissa voit löytää suoria alan vertailuja P/CF (Hinta-kassavirta-suhde):lle.

"Hyvä" vaihtelee alan ja yrityksen kehitysvaiheen mukaan. Eulerpoolissa voit verrata P/CF (Hinta-kassavirta-suhde):n The Ruby Mills alan vertaisiin ja alan keskiarvoon arvioidaksesi houkuttelevuuden.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

100 000 pyyntöä/kk ilmaiseksi · ei luottokorttia

Arvostus — The Ruby Mills

Kaikki tunnusluvut — The Ruby Mills