Synlogic

Synlogic Rule of 40

40. säännön sääntö yhtiöstä Synlogic (SYBX) 12.10.2026 päivämäärällä on −511 974,76 %. Edellisenä vuonna 40. säännön sääntö oli −1 450,66 % — muutos 35 192,51 % (matalampi).

Rule of 40

−511 974,76 %

YoY

35 192,51%

Viimeksi päivitetty:

40. säännön sääntö yhtiöstä Synlogic on 2024 −511 974,76 % . 40. säännön sääntö yhtiöstä Synlogic oli 2023 −1 450,66 % . Se laskee 35 192,51% matalampi edelliseen vuoteen verrattuna.

Synlogic Rule of 40 historia

  • 3 vuotta

  • 10 vuotta

  • 25 vuotta

  • Maksimi

Rule of 40
Päivämäärä
Rule of 40
1.1.2017
−1 219,93 USD
1.1.2018
−2 029,83 USD
1.1.2019
−2 458,19 USD
1.1.2020
−11 170,17 USD
1.1.2021
−3 242,53 USD
1.1.2022
−5 746,20 USD
1.1.2023
−1 450,66 USD
1.1.2024
−511 974,76 USD
Synlogic Rule of 40 historia
VUOSIRule of 40YoY
−511 974,76 %+35 192,51%
−1 450,66 %−74,75%
−5 746,20 %+77,21%
−3 242,53 %−70,97%
−11 170,17 %+354,41%
−2 458,19 %+21,10%
−2 029,83 %+66,39%
−1 219,93 %—
Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

Synlogic Osakeanalyysi

Mitä Synlogic tekee? Synlogic on yksi Eurpooliin suosituimmista yhtiöistä.

Usein kysytyt kysymykset Synlogic osakkeesta

Yhtiön Synlogic 40. säännön sääntö on −511 974,76 % vuonna 2024.

Eurpoolissa voit löytää 40. säännön sääntö Synlogic:n täydellisen historiallisen kehityksen vuodesta 2006 lähtien – vuotuisten arvojen, kaavioiden ja yksityiskohtaisen analyysin kanssa.

40. säännön sääntö sanoo, että yrityksen tulojen kasvuvauhti plus voittomarginaali olisi ylitettävä 40 %. Sitä käytetään laajalti SaaS- ja nopeasti kasvavien yritysten arvioimiseen.

Hae nämä tiedot Eulerpool API:n kautta

Laatu — Synlogic

Kaikki tunnusluvut — Synlogic